Benzin Big Yellow Taxi Bayilik

Benzin Big Yellow Taxi Bayilik Hakkında : Türkiye genelinde 50’den fazla şubesi ile Benzin Big Yellow Taxi markası ile Türkiye’nin en büyük cafe gruplarından bir tanesidir. başvurusu yapanlar çeşitli şartlar sonrasında Franchise görüşmeleri için genel merkezimize davet edilir ve görüşmelerden sonra şartlar sağlandığı takdirde şubemizin açılışı gerçekleştirilir. Benzin Big Yellow Taxi Bayilik ve Bayilik Şartları

Firma ismi: Benzin Big Yellow Taxi
Bayi – Franchise Şube Sayısı: 50+
Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Finans, Bölge Koruması, Personel

Benzin Big Yellow Taxi Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Franchise görüşmeleri için merkezimize davet edildikten sonra gerekli görüşmeler yapılır ve şartlar anlatılır.

Benzin Big Yellow Taxi Bayilik Sistemi

Benzin Big Yellow Taxi Bayilik Hizmetleri

Benzin Big Yellow Taxi Bayilik ve Bayilik Şartları

KALYONCU Gıda, kendi geliştirdiği restoranların işletmeciliğiyle ilgili lisans verir. Verdiğimiz lisans, işletmecimizin bizim adımız ve markamız altında ticari faaliyette bulunmasına hak tanır.

KALYONCU Gıda ekibi; açılış öncesi ve sonrasında şubenizin başarılı olması ve eksiksiz işlemesi için destek araçları sunacaktır. KALYONCU Gıda eğitim programı, ürünlerimizin kalite düzeyi ve istikrarı hakkında fikir sahibi olmanızı sağlayacak ve şube yönetimi hakkında sizi donatacaktır.

Benzin Big Yellow Taxi Bayilik Mekan ve Mimari : KALYONCU Gıda franchise departmanı, işletmeniz için en iyi bölgeyi ve mekânı bulmanıza yardımcı olmak üzere sizinle birlikte çalışacaktır. Bir mekânda karar kılınması halinde Mimarlık ve Tasarım ekibimiz, lokasyona giderek KALYONCU Gıda konseptini baz alalarak projelendirme çalışmasını yapacaktır.

İşyeri mekanı olarak; yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu, fastfood işletmeciliğine uygun ana arterler, süpermarketler, sinema, dersane, okulların yoğun olduğu bölgelerde konumlanmalıdır. İşyeri giriş katı olmalı; mutfak, depolar ve oturma alanı için minimum xx m2 kapalı alan gerekmektedir. Ön cephe genişliğinin minimum xxx metre olması tercih edilmektedir.

Benzin Big Yellow Taxi Bayilik Pazarlama ve İletişim : Size bulunduğunuz piyasada en uygun olan yapıyı benimsemeniz için esneklik sağlayan ve destek araçlarını içeren tam bir paket sunulacaktır. Bu paket dâhilinde, açılışta verilecek geniş çaplı destek, yerel reklam programları ve promosyonlar, satış noktası materyalleri ve diğer pazarlama fikirleri yer alacaktır. Ayrıca, medya ilişkileri faaliyetlerini, halkla ilişkiler programlarını ve sponsorluk fırsatlarını da desteklemekteyiz.

Benzin Big Yellow Taxi Bayilik Sunulan Destek : KALYONCU Gıda; şubenin hazır hale getirilip açılmasından itibaren, lisans süresi boyunca yoğun olarak operasyon, personel eğitimi, insan kaynakları, mali işler, reklam ve pazarlama, satın alma ve kalite kontrol hizmetleri, ürün araştırma ve geliştirme hizmetleri, lojistik ve teknik destek vermektedir.

Benzin Big Yellow Taxi Bayilik Sorularınız : Şayet ek bilgiye ihtiyaç duyuyorsanız; 0 (532) 166 81 71 numaralı telefondan Franchising Departmanı’nı arayabilirsiniz. KALYONCU Gıda ailesinin üyesi olmak için gerekli niteliklere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, web sayfamızdaki franchise müracaat formunu doldurup bize göndermeniz; başarılı bir geleceğe adım atmanızda yeterli olacaktır.

Benzin Big Yellow Taxi Bayilik Olma Süreci

1. Başvuru : Başvuran kişi iş tecrübeleri ve kişisel referanslarının yer alacağı formu internet üzerinden doldurur.
2. Ön Görüşme : Başvuru yapan adaylarımızdan profili uygun olanlar ön görüşme için genel merkeze davet edilir.
3. İş Planı ve Marka Sunumu : Markamızı tanıtan ve franchise işleyişini anlatan kısa ve öz bir sunum yapılır. İş akış planı franchisee adayına anlatılır.
4. Yer-Lokasyon Seçimi : Adayın franchise olmak istediği bölge ve şehir için uygunluk kriterleri araştırılır ve onaylanır.
5. Sözleşme : Yönetim tarafından onaylanan aday ve lokasyon için franchise sözleşmesi imzalanır.
6. İnşaat ve Mimari Dekorasyon : Mağaza için en uygun dekorasyon alternatifi çıkarılarak süreç başlatılır.
7. Eğitim ve Oryantasyon : Aday Yönetimin uygun gördüğü bir mağazada eğitim sürecine başlar.
8. Açılış