1. Bayilik Veren Firmalar
 2. Cafe
 3. Big Yellow Taxi Benzin

Big Yellow Taxi Benzin

Türkiye’de bulunan 50’den fazla şubesi ile en büyük cafe gruplarından biri olan Big Yellow Taxi Benzin Türkiye genelinde büyümeyi hedeflemekte ve bunun için bayilik vermeye devam etmektedir.

Cafe

1000000 ₺

Big Yellow Taxi Benzin cafe sektörü içinde yer alan markalardan farklı tarzı ve konsepti ile dikkat çekmektedir. Dekorasyonu ve müşterilerinin kendilerini rahat hissetmesi konusundaki iddiası ile kısa sürede şube sayısını artıran marka Türkiye’deki en büyük cafe gruplarından biri olarak hizmet vermektedir.  Big Yellow Taxi Benzin cafe sektörü bayilik veren firmalar içerisinde yüksek karlılık oranları ve avantajlı bayilik sistemi nedeni ile yatırımcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Big Yellow Taxi Benzin Bayilik Şartları

Big Yellow Taxi Benzin bayilik almak için gereken yatırım miktarı 800.000-1.300.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Açılacak olan mekanın minimum 100 metrekare dış 100 metrekare iç alana sahip olması gerekmektedir. Kurulum maliyeti metrekareye göre değişiklik göstermektedir. Açılacak olan işletmenin giriş katı olması gerekmektedir. Ayrıca mutfak, depolar ve oturma alanı için de ekstra alanlar bulunması talep edilmektedir. Big Yellow Taxi Benzin bayilerinin genç nüfus potansiyelinin yüksek olduğu merkezi yerlerde ya da müşteri yoğunluğu yüksek olan alışveriş merkezlerinde konumlandırılmasını talep etmektedir.

Big Yellow Taxi Benzin bayilik almak isteyen girişimciler taleplerini markanın internet sitesinden iletebilmektedir. Taraflar arasında karşılıklı anlaşmaya varılması durumunda mağaza tespiti ve fizibilite çalışmaları yapılarak sözleşme imzalanmaktadır.  Mekan ile proje hazırlandıktan sonra mağaza hazırlığı ve personel eğitimi süreçleri başlatılmaktadır. Bu süreçler sona erince şube anahtar teslim olarak açılışa hazır hale getirilmektedir. Yapılan bayilik anlaşması 5 yıllık olarak imzalanmaktadır. İşletme ve yönetim sorunu yaşanmaması ve bayilik ön koşullarının sağlanması durumunda bir girişimci istediği kadar şube açabilmektedir.

Big Yellow Taxi Benzin Bayilik Avantajları

Big Yellow Taxi Benzin bayilik alan girişimciler ciro ile doğru orantılı olarak %30 - %55 - %100 gibi oranlarda karlılığa sahip bir işletmeye sahip olabilmektedir. Franchise açılacak olan bölgenin sirkülasyonu ne kadar fazla ise cironun ve karlılığın da o oranda arttığı bilinmektedir. Big Yellow Taxi Benzin bayilik alan girişimciler yatırım bedeline göre değişmekle birlikte yatırımlarını ortalama 24 ayda geri kazanabilmektedirler. Big Yellow Taxi Benzin bayilik alan girişimcilerine yerel reklam programları ve promosyonlar, satış noktası materyalleri ve farklı pazarlama fikirleri sunarak bayilerinin karlılık oranını artırmayı hedeflemektedir.

Big Yellow Taxi Benzin Bayilik Destekleri

Big Yellow Taxi Benzin bayilik alan girişimcilerinin açacakları şubedeki inşaat ve dekorasyon uygulamalarını franchise departmanının verdiği proje kapsamında profesyonel ekipleri ile gerçekleştirmektedir. Marka dekorasyon işlerini üstlenmekte ve girişimcilerine anahtar teslimi hizmet sunmaktadır. Markanın kurulum maliyeti mekanın büyüklüğüne göre değişmekle birlikte demirbaşların tedarikinde anlaşmalı firmalar ile çalışılarak uygun fiyatlardan yararlanılması sağlanmaktadır. Big Yellow Taxi Benzin bayilik ile açılan işletmelerinde merkezin belirttiği otomasyon ve ekipman grupları standart olarak uygulanmaktadır. Ürün ve hizmet kalitesinin sağlanması adına standart ekipmanların kullanılması zorunluluğu bulunmaktadır.

Big Yellow Taxi Benzin bayilik alan girişimcilerine sözleşmenin imzalanmasından itibaren eğitim ve işletme desteği de sağlamaktadır. Açılış sürecinde markanın uzman ekibi girişimci ile birlikte çalışmakta sonrasında da aylık denetleme ziyaretleri yapmaktadırlar.

Big Yellow Taxi Benzin bayilik alan girişimcilerine reklam, pazarlama, finans ve bölge koruması alanlarında da destekler sağlamaktadır. Ayrıca medya ilişkileri, halkla ilişkiler programları ve sponsorluk olanakları da Big Yellow Taxi Benzin tarafından desteklenmektedir.

 1. Bistro Cafeler
 2. Makyaj
 3. Cafe & Restoran

Big Yellow Taxi Benzin Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Big Yellow Taxi Benzin Şartlar & Koşullar

 • İnsanların yoğun olarak bulunduğu lokasyonlar tercih sebebidir.
 • İsim hakkı bedeli olarak 75.000 tl+ kdv
 • Metrekare kurulum maliyeti 1.000 tl
 • Minimum şube açılış maliyeti 70.000 tl
 • Minimum nakit ihtiyacı 40.000 tl
 • Toplam gerekli işletme sermayesi 100.000 tl
 • Kar marjı %30
 • Kardan alınan ciro oranı %2

Big Yellow Taxi Benzin Fotoğraflar

Cafe Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör