Beka Grup

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Duvar Uygulaması Ürünlerinde Bayilikler

Beka Grup Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Beka Grup Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

1980'li yıllardan beri İnşaat ve Tekstil alanında hizmet veren diğer grup firmalarımızı bir çatı altında toplamak için 1983 yılında İstanbul'da kurulan BEKA Grup, genç ve dinamik bir şirkettir. Kendisi gibi, kurucuları ve bütün çalışanları da 25-40 yaş arası, tamamı üniversite mezunu gençlerden oluşmaktadır.

Türkiye dışında da ürünlerimizi daha rahat pazarlayabilmek için Berlin'de (Almanya) satış ofisimizi kurduk.

Beka Grup Dış Tic. Ltd. Şti. genç girişimcilik ruhu ile profesyonel çalışma anlayışının uyumlu birlikteliğinin bir sonucudur.Bu uyumlu birliktelik, iş hayatının her alanında olumlu etki gösterdiği gibi, sizlerle daha yakın ve sıcak ilişkiler kurulmasına da imkan sağlamaktadır. Bu farklılığı, bizlerle çalıştığınızda siz de hissedeceksiniz.

Uyguladığı iş modeli, kaliteli ürünler tasarlayıp uygulaması ve tüketiciler adına satın alma gücünü kullanan Beka Grup, bunu tekrar tüketicisine en avantajlı koşullarla sunarak bir ilke imza atmaktadır.

Ürün gruplarında Beka Grup, 4 ana alana odaklanmıştır:

  • Ev aletleri
  • Oyuncak Grubu
  • Aydınlatma
  • İnşaat Malzemeleri

Bu gruptaki ürün çeşitleri devamlı geliştirilen yazılımlar ve ürün dizaynları ile model seçeneği bazında zenginleştirilmekte, fiyat-kalite ikileminin dengesini kesinlikle bozmayacak satış stratejileriyle satış kanallarına sunulmaktadır.

Beka Grup'in her zaman savunduğu "En İyi Değer" konsepti, tüketici eğilimlerine yer vererek her zaman yüksek kaliteli ürünlere sahip olmalarını ve satış sonrası hizmetlerden memnun kalmalarını ilke edinmiştir.

Beka Grup, dünya elektronik ve teknoloji piyasasında geliştirdiği ve olgunlaştırdığı kendine has satış stratejisiyle birçok satış kanalına örnek olmuş ve kıtalararası dev pazardan büyük bir pay almayı başarmıştır.

Beka Grup Dış Tic. Ltd. Şti ' nin önümüzdeki 5 yıl için hedeflediği ana amaç; ülkemizde bulunmayan veya az bulunan yahut bulunan ancak yüksek fiyatla satılan ithal mallarını, uygun fiyatlarla iç pazara sunmak ve böylece hem az bulunan mallardan iç piyasanın da yararlanmasına olanak vermek, hem de bulunan ancak fiyatı yüksek olduğu için faydalanılamayan mallardan herkesin faydalanmasını sağlamaktır.

Beka Grup Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR