Bayraklı Bor Gold

Teknoloji Alanında Ilkleri Gerçekleştirmiş, Yabancı Ortağı Olmayan, Nanoteknoloji Ve Bor Madeni Üzerine Üretim Yapan Önemli Bir Teknoloji Şirketidir.2017 Yılında 15 Yıllık Tecrübesini Ve..

Bayraklı Bor Gold Bayilik Maliyeti

5.000 - 10.000 *
* İsim hakkı alınmamamktadır yatırım maliyeti sadece alınması gereken ürün ücretidir.

Bayraklı Bor Gold Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Bayraklı Bor Gold Bayilik Şartları

50 M2 İşyerinin Olması.
Bölgeye Göre Satış Ekibinin Olması.
Sıcak Satış Yada ürün Teslimatı İçin Aracınızın Olması

Bayraklı Bor Gold Bayilik Açıklaması

BAYRAKLI KİMYA MAKİNA SAN. TİC. LTD. ŞTİ., teknoloji alanında ilkleri gerçekleştirmiş, yabancı ortağı olmayan, nanoteknoloji ve bor madeni üzerine üretim yapan önemli bir teknoloji şirketidir.

Esat BAYRAK tarafından, 2017 yılında fizik, kimya, ekoenerji ve malzeme bilimi uzmanlarınca kurulan BAYRAKLI KİMYA MAKİNA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.; ülkemizde bilim ve teknolojiye yapılacak yatırımın, insanlığın geleceğine hizmet edeceği anlayışını savunarak, 15 yıllık tecrübesini ve birikimlerini bu projeye yansıtmıştır. BAYRAKLI KİMYA MAKİNA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. tarafından, Tuzla Sanayi Bölgesinde kurulmuş olan tesisinde faliyet göstermektedir. BAYRAKLI KİMYA MAKİNA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. nanoteknolojideki başarılı vizyonunu ve natifsiz nanoteknoloji ürünlerini, dünyanın gelişmiş ülkelerine kabul ettirerek, ihracat yapmakta ve ulusumuza büyük bir onur yaşatmaktadır.

Bayraklı Bor Gold Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR