Bathroma

Perakende Müşterilere Yüksek Kalite Ve Tasarım Anlayışı Sunan Markamız , Banyoları Hayalinizin Ötesine Taşıyor.

bathroma Bayilik Maliyeti

50.000 - 100.000 *
* bayilik anlaşmalarına göre iskonto destekli showroom ürünleri içindir. stok alımları ve diğer detaylar ayrıca görüşülür.

bathroma Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

bathroma Bayilik Şartları

Katma Değeri Yüksek ürün Pazarlaması Konusunda Deneyimli, Seramik Mutfak Banyo Dekorasyonu İle Mimari Proje Konularında Bilgili Olmak Gerekmektedir.

bathroma Bayilik Açıklaması

BATHROMA İLE HAYALLERİNİZDEKİ BANYOLAR..
BATHROMA markası ile ileri düzeyde tasarım vizyonu ve sektörde bundan önce hiç kullanılmamış materyalleri ürünlerinde kullanan firmamız lux banyo segmentine yeni bir anlayış getirip yeni bir çağ başlatmıştır.

Banyo mobilyaları konusunda da, Dünya ve Türkiye’ de söylenecek yeni sözler olduğuna inanan firmamız, İtalyan oryantalist tasarım vizyonu ile yeni bir segment yaratacak ürün gamını oluşturmuş, özgün tasarımlı ürünlerini yüksek kalite ve tasarım talep eden elit Dünya kullanıcılarına sunmuştur.

Misyon 

Bathroma; tüketicilerine yakın bulunarak, dekor odaklı bir banyo dolabı markası olmayı kendisine ilke edinmiştir. Markayı yansıtan her noktada tüketiciye yeni bir deneyim yaşatarak, Ürün kalitesinde tutkulu, tasarımda yenilikçi olmak başlıca görüşleri ve görevleri arasındadır.

Vizyon 

Ürün mükemmelliği, dijital dünyanın gerekleri ve perakende mağazacılık deneyiminde öncü bir şirket olmak, çalışanların güven duyduğu, müşterilerin gönül bağı kurduğu ve her daim kalitesi ile ülkesine katkıda bulunan bir firma olmak korumamız ve geliştirmemiz gereken ilkelerimiz arasındadır.

HAKKIMIZDA

1998 yılında dekorasyon ve tasarım alanında söylenecek yeni sözler var diyerek çıktığımız yolculuğumuzda, önceleri konut iç dekorasyonları ile toplu konut mobilya taahhüt işleri yapmaya başlayan firmamız daha sonra otel mobilyaları ve kuaför mobilyaları konusunda uzmanlaşmış, ülkemizde ve Dünyanın birçok noktasında faaliyet göstermiştir.

Bathroma ile, zenginliği ve zarafeti artık banyolarınızda yaşayacaksınız..

NEDEN BİZ?

Bathroma; sıradanlık karşıtı bir firma olarak, sizlere sınırların dışında bir yaşam tarzı sunar. Görselliği ile size mutluluk verirken, kullanım zarafetliği ile de sizi kendisine tutsak eder. Çünkü her bir Bathroma ürünü, gerçek bir hikayenin ürünüdür.

bathroma Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR