Başer Un

Başer Un Bayilik Açıklaması

Başer Un Başer Gıda Bayilik

Başer Un Bayilik Hakkında : 15 - 12 - 1983 yılında kurulan BAŞER GIDA SANAYİİ VE TİC. A.Ş. 80 Ton / gün kapasite ile çalışma hayatına başladı. İlerleyen yıllarda yapmış olduğu yatırımlarla üretim kapasitesini 300 Ton / gün kapasiteye çıkaran Başer Gıda 'nın sahip olduğu Buğday depoları yeterli gelmeyince Toplamda 9.000 Tonluk çelik silolar yapmak suretiyle Buğday depolama kapasitesini artırmıştır.

Başer Un Bayilik Yine Kalite standartlarını yükseltmek ve Tam Otomasyona geçmek isteyen Başer yeni yatırımlara yönelmiş ve 700 Ton ' luk UN silolarının yatırımını gerçekleştirmiş eş zamanlı olarakta saatte 1.000 Adet ( 50 Kg. UN çuvalı ) Çuval Paketleme sistemini kurmuştur. İlerleyen yıllar içerisinde yaptığı yatırımlarla üretim kabiliyetini artıran Başer'e mevcut buğday depolarıda yeterli gelmeyince Çelik silolarla Beton silolardan oluşan yeni yatırımlarıyla Depolama Kabiliyeti 20.000 Ton hammadde ve ürün muhafaza edebilir hale gelmiştir. Zamanla sektördeki başarının standart kaliteye ulaşmaktan geçtiğini gören Başer bu defada Laboratuar Yatırımlarına başlamıştır. Laboratuar yatırımlarındada arzu ettiği hedeflere ulaşan Başer artık sektördeki sayılı firmalardan biri haline gelmiştir. Teknik olarak sektörün sayılı firmalarından biri haline gelen Başer bundan böyle Kapasite ve pazar payı olarakta zirveyi yakalamayı kendine hedef olarak seçmiştir.

Bu hedefine ulaşmak isteyen Başer toptan satışların yanında Perakende sektörünede girmeye dolayısıyla şubeleşmeye karar vermiştir. Başer olarak hedefimiz şu anda altı olan şubelerimizi elliye çıkarmak, kendi ürettiğimizi halkımıza doğrudan ulaştırmak ve yabancısı olduğumuz pazarlardaki tanıtımımızıda bu şubeler vasıtasıyla sağlamaktır.

Başer Un Bayilik Ürün Grupları

  • Başer
  • Yeşil
  • Aha
  • Tandırbaşı
  • Razmol - Kepek

 

Başer Un Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR