Balonevi

Balonevi Bayilik Açıklaması

Balonevi Bayilik

 Balonevi Party Store Bayilik VeriyorBalonevi Party Store Bayilik Hakkında : Kendi işinin patronu olmak isteyenler, çocuğu ile çalışabileceği bir iş arayanlar, iş yaşamına ara verdikten sonra istediği gibi bir iş bulamayanlar ve daha esnek çalışmak isteyenler franchise sistemine yöneliyor. Ürün kalitesi, rekabetçi fiyat politikası ve zamanında teslimat prensiplerinden hiç ödün vermedi. Benimsediği "Müşteri Memnuniyeti" ilkesi ile sektörde lider konuma geldi. 

Balonevi Avrupa standartlarındaki üretim kalitesi ve sahip olduğu teknoloji ile Dünyanın önde gelen balon üreticileri arasında yer alıyor. Üretimde zengin çeşit ve yenilikçi yaklaşımla hizmet veren Balonevi'nin yenilikçi yaklaşımı ve ilklerinin bir ürünü de "Tüm Parti Ürünlerini Biraraya Getiren Mağazalar, Balonevi Party Store'lar. 

Balonevi Party Store Bayilik Veriyor 3500 çeşit parti ürününü aynı çatı altında toplayan, “parti için ihtiyaç duyabilecek her türlü malzeme ve hizmetin bulunduğu” sayısı 24'e ulaşan mağazalarımız, Balonevi Party Store'lar ile ülkemizde bir ilke imza attık. Türkiye genelinde 2.500'ü aşkın noktada ürünleri satılmakta olan Balonevi, balon üretimi ve aynı zamanda Balonevi Party Store mağazalarıyla büyümesini hızla sürdürmektedir.

Balonevi Party Store Bayilik Ürünleri

 • DOĞUM GÜNÜ PARTİ ÜRÜNLERİ
 • BEBEK PARTİLERİ
 • ÖZEL GÜNLER
 • PARTİ SETLERİ
 • BALONLAR
 • FOLYO BALONLAR
 • BALON DEMETLERİ
 • PİNYATA
 • KOSTÜMLER
 • PARTİ SOFRALARI
 • PARTİ AKSESUARLARI

Balonevi Party Store Bayiliği alınacak işi seçerken nelere dikkat etmek gerekiyor?

 1. Franchisor şirketin ve ortakların tecrübesi: Franchise almayı düşündüğünüz firmanın kurucuları kimler? Daha önceki iş ve sektör tecrübeleri, yeterlilikleri, franchise ilişkilerini yürütme becerileri nasıl?
 2. Sektör: İş kurmayı düşündüğünüz sektör büyümeye ne kadar açık? Bu sektörde işinizi farklı kollarla zenginleştirmeniz mümkün mü? Sevdiğiniz ve çalışmaktan zevk alacağınız bir sektör mü?
 3. Müşteri hedefi: Ürün veya hizmetiniz hangi yaş grubuna hitap ediyor? Hizmeti alan/ ürünü tüketen kim? Satın alma kararını veren kim? Geniş bir gelir grubu yelpazesine mi, kısıtlı bir kitleye mi satış yapmayı hedeflemektesiniz?
 4. Franchise seçim süreci: Franchisor firma, bayilik vermeden önce adayları nasıl bir değerlendirme sürecinden geçiriyor? Bu konuda yeterince özenli davranılması size gelecek için güven verebilir.
 5. Yer seçimi: En uygun yer seçiminde franchisor firmadan destek alabiliyor musunuz? Sizinle birlikte çalışarak açılış sürecinde de yine yanınızda olacak mı?
 6. Reklam ve tanıtım desteği: Franchisor firma etkili bir pazarlama desteği sunabilecek mi?
 7. Yatırım geri dönüş hızı: Yatırımın geri dönüşü sektöre göre farklılık gösterir ancak 18-24 ayı aşmaması gerekir. Firma bu konuda ne vaat ediyor?
 8. Bilgisayar programı: Merkez ve tüm franchise’ların kullandığı ortak bir yazılım ve CRM programına dahil olacak mısınız?
 9. Oryantasyon: Kendi işletmenizi açmadan diğer franchise’larda bir oryantasyon, iş başında eğitim programına tabi tutulacak mısınız?
 10. Eğitimler: İşletmenizi açmak ve işletmek için ihtiyacınız olacak her türlü bilgiyi içeren el kitabı veriliyor mu? İşletmeci ve çalışanlarına yönelik özel bir eğitim içeriği var mı? Bu eğitim ayrıca mı ücretlendiriliyor? Eğitimler yalnızca teorik mi, uygulama desteği var mı?
 11. Bilgi akışı, network: Franchise’lar arasında bilgi akışı ve en iyi uygulamaların paylaşılması, toplantı ve organizasyonlar sağlanıyor mu?
 12. Performans yönetimi: Franchisor firmanızın büyüme hedefleri nelerdir? Franchise’lara uyguladığı performans değerlendirme sistemi var mı?
 13. Araştırma Geliştirme: Sürekli olarak devam eden bir araştırma geliştirme faaliyeti var mı, düzenli aralıklarla piyasa takibi, rakip analizleri yapılıyor mu?
 14. Karınızı artıracak yan ürünler: İşletmenizde bulunduğunuz sektöre ilişkin yan ürünler satılması veya yan hizmetler verilmesi mümkün mü?
 15. Denetim: Düzenli bir denetim yapılandırması var mı? Denetimin varlığı ve gelişim alanlarının belirlenmesi, işletmenizin belli bir disiplin altında verimliliğinin artmasına neden olur.
 16. Destek ve Profesyonellik: Franchisor firma yetkilileri ile ilişkiniz nasıl? İlk görüşmeden sözleşme imzalamaya geçen süreç içinde verdikleri sözleri tutuyor, zamanlamalara özen gösteriyorlar mı?
 17. Tüm bu faktörlere yanıtlarınızı verdikten sonra Franchise almayı düşündüğünüz firmanın diğer franchise’ları ile görüşmeyi, onlara aklınızdaki tüm soruları sormayı unutmayın. Bu ziyarette, müşterilerin memnuniyet seviyelerini gözlemleyin, onlara ürün ve hizmete dair düşüncelerini sorun.

 

Balonevi Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR