Baba Döner

En Lezzetli Tavuk Ve Et Dönerleri Müşterilerine Sunma Iddiası Ile Gıda Sektöründeki Faaliyetlerini Sürdüren Baba Döner Tüm Türkiye Genelinde Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Baba Döner Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
* Baba Döner bayilik almak için gereken ortalama yatırım bedeli 250.000 TL’dir. Kesin bilgi için firma yetkilileri ile görüşme sağlanabilir.

Baba Döner Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Baba Döner Bayilik Şartları

Gerekli Yatırım Sermayesine Sahip Olmak (firma İsim Hakkı İstemez)
Ticari Geçmişi Başarılı Olmak
Marka Kriterlerini Karşılayacak Hizmet Anlayışını Benimsemek
Başarma İsteğine Ve Girişimci Bir Ruha Sahip Olmak
Markanın Hijyen Kurallarına Ve Hizmet Standartlarına Uygun Davranmak

Baba Döner Bayilik Açıklaması

Baba Döner Bayilik Hakkında

 

İlk şubesini 1998 yılında açan Baba Döner,  faaliyetlerine başladığı günden bu yana kendine özgü organik sosunun eşlik ettiği benzersiz lezzetlerini müşterilerine ulaştırmayı hedeflemektedir. Baba Döner restoranlarında yer alan dönerler markanın uzman Gıda Mühendisleri gözetiminde kendi üretim tesislerinde üretilmekte ve Baba Döner şubelerine günlük olarak gönderilmektedir. Kalite, hijyen ve sağlık standartlarına uymayı en önemli ilkesi kabul eden Baba Döner gıda sektöründe bayilik veren firmalar arasında bulunmakta olup bayilikleri aracılığı ile markasının bayrağını zirveye taşımak için çalışmalarına aralıksız olarak devam etmektedir.

Baba Döner Bayilik Şartları

Baba Döner bayilik almak için gereken ortalama yatırım bedelinin 250.000 TL olduğu bilinmektedir. Ortalama kurulum süresi 15 gün olan Baba Döner bayilik almak isteyen girişimcilerinden isim hakkı bedeli talep etmemektedir. Ayrıca reklam katılım ücreti ve gelirden pay da almayan Baba Döner bayilik alan girişimciler yatırımlarını yaklaşık olarak 6 ile 12 ay arasında geri kazanabilmektedirler. Baba Döner bayilik almak isteyen girişimcilerine işletmenin açılacağı yerin seçimi konusunda destek sağlamaktadır. Yatırımcılarına üç farklı konseptte bayilik imkânı sunan markanın restoranları için en az 100 metrekare, alışveriş merkezlerindeki bayilikleri ve eve servis üniteleri için en az 60 metrekare alana sahip mağazalar tercih edilmektedir. İşletmelerinin yaya yoğunluğunun fazla olduğu bölgelerde ve yürüyüş yollarında konumlandırılmasını isteyen Baba Döner bayilik başvuruları markanın internet sitesinde yer alan bayilik başvuru formu doldurularak yapılabilmektedir. Başvuru formu değerlendirilen aday ile marka yetkilileri arasında karşılıklı görüşme yapılmaktadır. Adayın ve seçtiği lokasyonun uygun bulunması durumunda taraflar arasında bayilik sözleşmesi imzalanmaktadır. Gerekli ödeme Baba Döner hesaplarına yatırıldıktan sonra mimari proje çizilerek uygulama aşamasına geçilmektedir. İşletmenin açılışına kadar olan süreç Baba Döner merkez operasyon ekibinin kontrolünde olup gerekli yönlendirmeler yapılmaktadır.

Baba Döner Bayilik Avantajları

Baba Döner bayilik yolu ile açılan işletmelerinde markanın kalite, hijyen ve sağlık standartlarına uyulmasına özen göstermektedir. Baba Döner bayilik verdiği yatırımcılara yüksek karlılık oranları ile kendi işletmelerinin sahibi olabilme fırsatını sunmaktadır. Profesyonel ekibi, sektördeki uzmanlığı ve kurumsal yapısı ile sektördeki pazar payını her geçen gün biraz daha artıran Baba Döner bayilik almak isteyen girişimcilerine son derece karlı yatırım olanakları sunmaktadır. Bilgisini ve birikimini bayilik alan yatırımcıları ile paylaşan Baba Döner bayiliklerini büyümekte olan ailesinin ayrılmaz bir parçası olarak kabul etmekte ve zirveye birlikte ulaşmak için bayilerinin çıkarlarını ön planda tutarak çalışmalarına devam etmektedir.  

Baba Döner Bayilik Destekleri

Baba Döner bayilik alan girişimcilere marka merkezi tarafından eğitim desteği, personel desteği, proje desteği, pazarlama desteği, ortak reklam, yer seçimi ve bölge koruması alanlarında destekler sağlanmaktadır. Baba Döner bayilik alan girişimcilerine bayilik sözleşmesinin imzalandığı andan itibaren her konuda destek olmaktadır. İşletmede görev alacak olan tüm personel Baba Döner tarafından temin edilmekte ve eğitime tabi tutulmaktadır. İşletmede bulunması gereken tüm sarf malzemeler de yine marka merkezi tarafından tedarik edilmekte olup bayilerin de yararlandığı reklam çalışmaları merkezi olarak yürütülmektedir. 

Siz de Baba Döner bayileri arasında yer almak için bayilik başvurusunda bulunabilir ayrıca markanın eşsiz lezzetlerine ulaşabilmek için Baba Döner Beylikdüzü, Baba Döner Gürpınar, Baba Döner Bayrampaşa, Baba Döner Çatalca, Baba Döner Tepecik, Baba Döner Esenyurt restoranlarından birini ziyaret edebilirsiniz. Baba Döner telefon numarası ile ulaşabileceğiniz restoranlardan Baba Döner Menü hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Baba Döner Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR