Ayçıtır Kuruyemiş

Ayçıtır Kuruyemiş Bayilik Destekleri 2/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Ayçıtır Kuruyemiş Bayilik Şartları

Dürüstlük

Ayçıtır Kuruyemiş Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

Ayçıtır Kuruyemiş 2007 yılında, Aytekinler Petrol Ürn. San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından O.S.B. 207.Cad. No : 5 – Polatlı / ANKARA ’da kurulmuştur. Toplam 6880 m2 alanda , 2200 m2 si kapalı, 4680 m2 si açık olmak üzere Kuruyemiş Kavurma ve Paketleme faaliyetine başlamıştır.
Ayçıtır Kuruyemiş bir aile şirketi olup ticaret hayatına 1991 yılında kurduğu Akaryakıt İstasyonu ile başlamıştır. Bunun yanı sıra Türkiye’nin önde gelen Kuruyemiş Firmalarına uzun yıllar Ayçekirdeği ve Kabak Çekirdeği tedariki yapmıştır ve halen de devam etmektedir. Ayçıtır, ürünlerin en iyi ve kaliteli olanını seçip, hasattan tüketiciye ulaşma süresince tazelik, kalite ve standartlara uygunluğuna önem vererek sağlıklı ortamlarda ve katkı maddesi kullanmadan Dünya Standartları’nda üretim yapmaktadır.
Ayçıtır, kuruyemiş sektöründeki teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek, yeniliklere daima önem vermektedir. Ayçıtır Kuruyemiş, İç Anadolu Bölgesine yönelik 5 servis aracı ile Kuruyemiş Ürünleri dağıtımı yapmaktadır. Hedefimiz, her geçen gün tüketici memnuniyetini ve potansiyelini arttırmak, kaliteli ve sağlıklı ürünleri müşterilerimize sunmak bununla birlikte piyasada kalıcı olmaktır.
2011 yılı itibari ile de yurt dışı faaliyetlerine başlayan Ayçıtır Kuruyemiş, Ülkemizin kendine özgü kuruyemişlerini tüm dünya ülkelerine tanıtma ve beğendirme çabası içerisindedir.

  • Kuruluş Yılı : 2007
  • Toplam Çalışan Sayısı: 30
  • Merkez Ülke: TÜRKİYE

Ayçıtır Kuruyemiş Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR