Autoroy Araç Bakım

Autoroy Araç Bakım Bayilik Açıklaması

Autoroy Araç Bakım Bayilik

Autoroy Araç Bakım Bayilik Hakkında : Car Care sektöründe ileri teknolojiyi ve bilgi birikimini en verimli şekilde sentezleyen ve bu birikimleri doğru kullanarak en iyi sonuçları elde eden AUTOROY, müşterilerine zirvede bir hizmet sunmaktadır. İyi değil en iyi sonuçları hedefleyen ve başaran AUTOROY, otomobil kullanıcılanın tüm isteklerini doğru anlamakta ve analiz etmektedir. 

Autoroy Araç Bakım Bayilik ve Bayilik Şartları  

Autoroy Araç Bakım Bayilik ve Bayilik Şartları 

Çevre dostu bir tutumla kimyasal değil, doğal ürünler kullanmayı tercih eden AUTOROY, kendi alanında doğallığı seçen tek firma konumunda yer almanın yanı sıra güler yüzlü ve işine aşık ekip çalışmasını benimseyerek, sonuca en etkili şekilde ulaşmaktadır. AUTOROY Car Care markasının üretimi, T.C. Sağlık Bakanlığı denetimi altında olup, üretim merkezlerinde T.C. Sağlık Bakanlığı'nın koymuş olduğu standartlara harfiyen uyulmakta ve teknolojinin sunduğu tüm imkanlardan faydalanılmaktadır. 

Bayilik, bir sistem ve marka sahibinin sürekli disiplin ve destek sağlayarak, belirli bir bedel karşılığında bağımsız yatırımcılara, sistem ve markasını kullandırmasına dayanan uzun vadeli ve sürekli bir iş ilişkisidir. Girişimciler, marka oluşturmanın zorluklarından, markanın oluşmasının uzun yıllar sürmesinden dolayı bayilik almak ister ve başarısı kanıtlanmış markaları tercih eder. Bayilik sistemi, verimli ve karlı oluşu sayesinde hızla dünyaya yayıldı. Bu sistemi kullanan markalar rakiplerinin açık arayla önüne geçti.

Autoroy Bayilik Almak İçin 10 Geçerli Neden!

1. Anahtar teslim işletme 2. Mevcut kanıtlanmış sistem 3. Yüksek başarı şansı 4. Kurum imajı 5. Finans sağlama kolaylığı 6. Eğitim 7. Sürekli destek 8. Pazarlama 9. Bir bölgede tek başına satış avantajı 10. Birden fazla lokasyona sahip olma AUTOROY, sektöründeki yenilik ve farklılıklarıyla beraber bayilik kazandıracağı adaylara geniş kapsamlı hareket imkanı sunar. Böylece ulusal liderler ağına girmeyi hedefleyen AUTOROY ailesi olarak, özgür ruhlu ve yetki almayı tercih eden kişiler ile güven eşliğinde ortak bir çalışma platformu oluşturmayı ve ailemizi büyütmeyi istiyoruz. Faaliyet alanımızdaki yeterliliğimizle yaşama değer katan kaliteli bir hizmet sunmak, öğren ve paylaş prensibi ile memnuniyeti arttırmaktır. Faaliyet alanımızdaki pazar ve rekabet koşulları içerisinde, sürekli kalite ile ulusal liderliğin yanında dünya liderleri içerisinde yer almaktır.

Şuanda 10 adet AUTOROY CAR CARE uygulama istasyonu bulunmaktadır. 2015 yılı sonuna kadar hedefimiz bu istasyon sayısını 15 adete çıkarmaktır. Müşterilerinin beklentilerini tüm yönleriyle karşılayan ve çevre dostu yaklaşım sergileyen AUTOROY ailesi olarak doğru hizmet vermiş olamanın gururunu yaşamaktayız. 

AUTOROY CAR CARE SYSTEMS Firma ismi: AUTOROY 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 10 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması, Personel

Autoroy Araç Bakım Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: MİN 100 M2 KAPALI ALAN ORTALAMA 50.000 TL YATIRIM MALİYETİ.

Autoroy Araç Bakım Bayilik Başvurusu

Autoroy Araç Bakım Bayilik Başvurusu yapmak isteyen girişimci yada yatırımcılar vermiş olduğum bu linke Autoroy Araç Bakım Bayilik Başvuru Formu tıklayarak Autoroy Araç Bakım Bayilik Başvurusu yapabilirler. Autoroy Araç Bakım Bayilik ve Autoroy Araç Bakım Bayilik Şartları hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyenler ise aşağıda vermiş olduğum irtibat numaralarından firma ile iletişim kurabilirler.

 

Autoroy Araç Bakım Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR