Autoclub

Autoclub Karlı Yatırım Olanakları Sunmaya Ve Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

AutoClub Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

AutoClub Bayilik Şartları

Autoclub Eğitimlerine Eksiksiz Olarak Katılmak
Satış Organizasyonu Deneyimine Sahip Olmak
Müşteri Memnuniyeti Ve Kalite Odaklı Olmak
Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
Temiz Bir Ticari Sicile Sahip Olmak
Autoclub Genel Merkezi İle İşbirliği İçerisinde çalışabilmek

AutoClub Bayilik Açıklaması

AutoClub Bayilik

Autoclub markalaşma yoluna gittiği 2013 yılından bu yana sektörün yenilikçi isimlerinden biri olarak anılmaktadır. Maltepe’de sektörünün en büyük eğitim merkezini kuran AutoClub sektöre bir kimlik kazandırılması yolundaki çalışmaları ile de dikkat çekmektedir. Türkiye’de hemen her noktada müşterilerine hizmet veren Autoclub müşterilerine en kaliteli ve yenilikçi hizmetleri sunmak için çalışmalarına son hızla devam ederken yatırımcılarına sağladığı karlı iş fırsatı ile bayilik veren firmalararasında da sivrilmektedir. Marka verdiği hizmetlerin yanı sıra etkin sosyal medya yönetimi sayesinde bu platformlarda da müşterilerine yardımcı olmaya çalışmaktadır.

Autoclub Bayilik Şartları

Autoclub bayilik vermek için o bölgede faaliyet gösteren bir başka Autoclub bayisi olmaması şartını ön koşu olarak kabul etmektedir. İşletmenin minimum 400 metrekare kapalı alana sahip olması gerekmektedir. Araç uygulama alanının yıkama alanından bağımsız olması da talep edilen şartlar arasında yer almaktadır. İşletmenin iç bölümünün istenilen standartlarda hazırlanması ve markanın istediği standartlarda malzemelerin kullanılması gerekmektedir. Ayrıca işletmede drenaj sisteminin yapılmış olması ve yetkili kurumlardan alınacak resmi izinler konusunda bir sorun olmamasına büyük özen gösterilmektedir. Tabii ki markanın bayilik alan girişimcilerde aradığı en önemli özellik markayı uygun şekilde temsil edebilmesi ve marka değerleri ile uyum sağlayabilecek olması şeklinde belirtilmektedir. Autoclub bayilik alabilmek için gerekli yatırım miktarı ile ilgili güncel bilgiler marka yetkililerinde edinilebilmektedir.

Bayilik başvurusunda bulunan girişimciler ile marka tarafından önce telefonda sonra karşılıklı görüşme gerçekleştirilmektedir. Anlaşmaya varıldığı takdirde ön protokol imzalanmaktadır. Ödeme yapılıp gerekli evraklar ve izinler tamamlandıktan sonra kurulum işlemleri başlatılmaktadır. Gerekli eğitimler tamamlandıktan sonra Autoclub tarafından ilk denetim yapılmakta ve yetki belgesi verilerek açılış gerçekleştirilmektedir.

Türkiye genelinde bayilik veren Autoclub bayilik alan girişimcilerinden isim hakkı bedeli talep etmemektedir. Gelirden pay almayan marka, özel durumlar haricinde reklam katılım ücreti de almamaktadır. Ortalama şube kurulumu 20 günde gerçekleştirilmektedir.

Autoclub Bayilik Avantajları

Oto kuaför sektörü giderek genişleyen bir pazar haline gelmekte ve giderek daha fazla yatırımcının dikkatini çekmektedir. Yatırım maliyetinin düşüklüğü, yüksek karlılığı ve müşteri kitlesinin sürekli büyümesi ile Autoking bayilikalan girişimcilerine karlı bir işletmenin sahibi olma olanağı sağlamaktadır. Minimum yatırım miktarı ile maksimum kazanç sağlayan yatırımcılar marka bilinirliği ve kalitesi sayesinde müşteri kitlelerini sürekli olarak genişletebilmektedir. Autoclub bayilik alan girişimcilerin ciroları içerisinde ürün maliyeti %13 civarında gerçekleşmektedir. Kalan %87 genel giderler ve kar olarak bayiye kalmaktadır. Autoclub bayilik alan girişimcilerinden aylık sabit bir franchise ücreti de talep etmemektedir. Yapılan iş karşılığı kazanılan tutarın müşteriden iş sonunda hemen tahsil edilmesi bayilerin tahsilat problemi yaşamasını engellemektedir. Markanın yıl içerisinde sürekli olarak gerçekleştirdiği işbirlikleri ve kampanyalar bayilerine büyük bir müşteri yönlendirmesi sağlamaktadır. Autoclub bayilikalan girişimcilere kurulum esnasında verilen ilk stokun işe dönüşümü ile kurulum maliyetini karşılamak mümkün olmaktadır. 

Autoclub Bayilik Destekleri

Autoclub bayilik alangirişimcilerine eğitim desteği, proje desteği, pazarlama desteği, el kitabı, yer seçimi, bölge koruması ve ortak reklam destekleri sağlamaktadır. Bayilerin karşılaşabilecekleri tüm sorunlara karşı önceden önlem almayı ilke edinen marka, bayileri ile büyük bir uyum içerisinde çalışmaya ve süreçlerin her aşamasında destek olmaya özen göstermektedir.

 

AutoClub Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR