Bayilik Açıklaması

AutoClub Bayilik

AutoClub Bayilik Hakkında : AutoClub Türkiye genelinde bu hedef ve kriterler doğrultusunda bayilikler veriyor. 2006 yılında kurulan ve kısa sürede ulaştığı yaklaşık 100.000 üye ile Türkiye’nin en büyük otomobil kulübü haline gelen AutoClub yaptığı aktiviteleri, organizasyonları ile birçok ilke imza attı. 2013 yılının başından itibaren ise AutoClub için yepyeni bir dönem başladı. Sektörün en önemli isimleri AutoClub çatısı altında bir araya gelerek Türkiye’nin en yenilikçi otomobil temizlik, bakım ve koruma sistemleri şirketini kurdu. 

AutoClub Bayilik ve Bayilik Şartları AutoClub otomobillerin temizlik, bakım ve koruma işlemlerini yapan uygulama merkezleri olarak Türkiye’nin her yanında otomobil severlere hizmet vermeye başlarken aynı zamanda da Türkiye’nin otomobil kulübü olma iddiasını güçlü bir şekilde sürdürüyor. Organizasyonlar, aktiviteler, kampanyalar, motor sporları, sosyal medya organizasyonları, işbirliği çalışmaları… Otomotiv dünyasında hayal ettiğiniz, içinde olmak istediğiniz tüm çalışmalar AutoClub’da hayata geçiyor. AutoClub Bayii olmak isteyen girişimcilerden ilk beklentimiz bu hedef doğrultusunda bir iş planı içinde olmaları. AutoClub otomobil temizlik, bakım ve koruma uygulamaları yapan bir şirket olmanın yanında her zaman otomobil kulübü olacak, bölgelerdeki bayilerimiz de o bölgenin otomobil tutkunlarının ortak noktası, buluşma noktası olacak.

AutoClub Bayilik Şartları

Eğer sizde otomobile bizimle aynı gözle bakıyorsanız, otomobil dünyası içinde saygın bir yer istiyorsanız, bölgenizde otomobil tutkunlarının buluşma noktası bir uygulama merkezi açabileceğinizi düşünüyorsanız, bölgenizde başka AutoClub Uygulama Merkezi yoksa ( her bölge için sınırlı sayıda bayilik veriyoruz), minimum 400 metrekare kapalı alana sahip bir işletmeye sahipseniz arayın bizi, bölgenize gelelim size AutoClub’ı anlatalım. AutoClub Bayilik, AutoClub Bayilik Şartları ve AutoClub Bayilik Başvurusu hakkında daha detaylı bilgi edinmek istiyorsanız aşağıda vermiş olduğum iletişim numaralarından firma ile iletişim kurabilirsiniz.

AutoClub Bayilik Avantajları

  • Gelen yoğun ilgi ile birlikte Türkiye’nin her yanında AutoClub Uygulama Merkezleri açılıyor.
  • Peki AutoClub Bayii olmak neden bu kadar değerli? AutoClub’ın artıları ne?
  • AutoClub girişimcilerine önemli bir iş yanında sosyal bir statü de veriyor.
  • Yaptığı anlaşma, organizasyon ve kampanyalar ile bayilerine her zaman yüksek gelir vaad ediyor.
  • Özellikle ekonominin herkesi zorladığı bir dönemde düşük kurulum maliyeti ile birlikte yüksek kar şansı sunuyor.
  • Nakit para ile yapılan bir iş imkanını bayilerine sunuyor.
  • Ürün satış imkanı ile birlikte bayilerin karlılığını artırıyor.
  • Tek bir yerden ürün alan bayilere takip kolaylığı sunuyor.
  • Organizasyonlar ile her zaman daha geniş bir çevre edinme şansı sunuyor.
  • Düşük maliyet, az personel ve yüksek karlılık her zaman AutoClub’da.

 

Bayilik Verdiği Bölgeler
Tüm Türkiye
BAŞVUR