Atiasoft Ticari Yazılım

Atiasoft Ticari Yazılım Bayilik Açıklaması

Atiasoft Ticari Yazılım Bayilik

 Atiasoft Ticari Yazılım Bayilik ve Bayilik Şartları 

Atiasoft Ticari Yazılım Bayilik Hakkında Firma Tanıtım Yazısı: ATİA, ülkemizin yazılım sektöründeki rekabet ortamlarının daha etkin hale getirilmesi, bununla beraber gelişen Türkiye'nin kendi teknolojisini üretip kendi alanında ithalatın önüne geçebilme amacıyla ortaya çıkan bir yazılım üreticisidir. Ürünlerinin ana konusu esnek ve modüler ticari yazılımdır. 

Bayi kârlılığına önem verilmektedir. 

ATİA'nın her gün gelişen modülleri arasında Cari, Kasa, Stok, Fatura/İrsaliye Çek/Senet, Hızlı Satış, Tavuk Çiftlikleri için Kümes Yönetimi, Kumaş Boyahane Yönetimi, Kalite Kontrol, Katlama-Büküm gibi modüller yer almaktadır. Akıllı Yazarkasa, Akıllı Terazi, Fiyatmatik gibi donanımlarla entegre çalışabilmektedir. 

ATİA, ülkemizin yazılım sektöründeki rekabet ortamlarının daha etkin hale getirilmesi, bununla beraber gelişen Türkiye'nin kendi teknolojisini üretip kendi alanında ithalatın önüne geçebilme amacıyla ortaya çıktı... Siz de Atia kullanın, büyüyen Türkiye'nin bir parçası olun! 

Firma ismi: AtiasoftBayi

Franchise Şube Sayısı: 1 Franchising  

Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Finans, Bölge Koruması

Atiasoft Ticari Yazılım Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Bayi adayının bilişim sektörüne ait bir firma olması, bölgesinde başka bir ATİA çözüm ortağının olmaması, aday firmanın ürünlere en az bir sorumlu personel atayabilmesi. Atia'nın güvencesi altında, sektörde yeni bir teknoloji markasına ortak olun. Sadece anlık maddi kâr edinmek yerine kalıcı müşteri memnuniyetini sağlayarak, gelecekte de güven ve saygı duyulan bir çözüm ortağı olmak için bizimle çalışın.

ATİA Teknoloji Noktası olun. Bu yeni markayı büyüyen Ülkemize tanıtmak ve satışını gerçekleştirmek ve desteğini vermek istiyorsanız Bayilik Formunu doldurun. Birlikte markamız ATİA'yı büyümek ve güçlenmek isteyen kullanıcılarıyla buluşturalım.

  1. Bilişim ve bilişim danışmanlığı alanlarında faaliyet göstermesi,
  2. Yazılım anlamında teknik destek ve eğitim verebilecek en az bir teknik personele sahip olması,
  3. İşletmeye ait sabit telefonunun ve internet bağlantısının olması,
  4. İşletmeye ait kurumsal web sayfasının ve aktif bir email adresinin olması,

Atiasoft Ticari Yazılım Bayilik Başvurusu

Atiasoft Ticari Yazılım Bayilik, Atiasoft Ticari Yazılım Bayilik Şartları ve Atiasoft Ticari Yazılım Bayilik Maliyeti hakkında daha detaylı bilgi için aşağıdaki iletişim numaralarından firma ile irtibat kurabilirsiniz.

 

Atiasoft Ticari Yazılım Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR