Athena Parfüm

Athena Parfüm Bayilik Açıklaması

Athena Parfüm Bayilik

Athena Parfüm Bayilik Hakkında : Kokuyu Dinleyin. Bir müziğin ilk notalarının sizi etkilemesi, o parçanın tamamını seveceğiniz anlamına gelmez. Aynı şekilde bir kokunun daha sonra sizi hayal kırıklığına uğratmaması için kokunun tamamını dinlemelisiniz. 

Athena Parfüm Bayilik ve Bayilik Şartları Her Tende Farklı Sonuç ; Hiç bir koku iki ayrı insanin teninde aynı etkiyi göstermez. Parfüm teninizin kimyasalıyla birleştiğinde, bambaşka ve sadece size özgü bir formül çıkar ortaya. Parfümü, kişiliğinizin bir simgesi ya da ifadesi yapan da budur. 1993 den beri güvenle sunduğumuz ürünler ATHENA markasıyla tescil edilmiştir. ATHENA markası ile satılan ürünlerimizi Türkiye genelinde bulunan bayilerimiz kanalı ile elde edebilirsiniz. 

Neden Athena Parfüm? Her açık Parfüm, parfüm değildir. Çünkü kullanılan esansın ve alkolün kalitesinin insan sağlığıyla direk ilişkili olması ve bunun yanı sıra üretimde ULTRAVIOLE ışınlarına karşı koruyucu, cildi yumuşak tutucu ve sudaki iyonları yok edici maddelerin de kullanılması gerekmektedir. Tüm bunların firmanın kendi bünyesinde kurulu imalathanesinde yapılması ve kimyagerlerce denetim altında olması gerekmektedir.

Biz, bu yüzden diğer açık parfümlerden farklıyız. Bizi farklı kılan bir diğer unsur ise sizlerin 1993 den beri Türkiye'nin ilk açık parfüm imalatçısı olmamızdır. 

FİRMA İSMİ: Athena Parfüm 

BAYİLİK KATEGORİSİ: Parfüm Bayilik 

KURULUŞ YILI: 1993 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 15

Athena Parfüm Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Athena Parfüm Bayilik bizimle Avrupada Beraber çalışmak için bizi arayin. Tüm Avrupada Bayilik veriyoruz. Yurtdışında Almanya, Hollanda, Fransa, Belçika, Danimarka, Ingiltere, Avusturya ya ihracat yapmaktayız.

BAYİLİK DESTEKLERİ: PERSONEL DESTEĞİ, EĞİTİM DESTEĞİ, PAZARLAMA DESTEĞİ, BÖLGE KORUMASI, YER SEÇİMİ, REKLAM DESTEĞİ.

 

Athena Parfüm Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR