Ataköy Ayakkabı

Ataköy Ayakkabı Bayilik Açıklaması

Ataköy Ayakkabı Bayilik Hakkında : 25 yıl önce aile şirketi olarak perakende sektörüne giren Ataköy; müşteri sadakatinin yüksek olduğu geniş ve markasını takip eden bir kullanıcı kitlesine sahip 25 mağazalı marka konumundadır. Koleksiyonlarını İtalya dahil dünya moda fuarlarını takip ederek ve ayakkabı sektöründeki son trendleri göz önüne alarak hazırlayan Ataköy, kalite anlayışı ve ürün-renk yelpazesindeki geniş çeşitlilik ile önemli bir konuma ve marka değerine sahiptir. Kendi koleksiyonlarının yanı sıra Elle,Beta ve Kowalski gibi firmalarının seçkin ürünlerini de mağazalarında tüketicilerin beğenisine sunmaktadır.

Ataköy Ayakkabı Bayilik

 Ataköy Ayakkabı BayilikHedefimiz; İzmir ve Ege Bölgesindeki bilinilirlik ve başarımızı genişletmek, 2014 yılı sonu itibariyle 30 mağazaya ulaşmaktır. Bunu yaparken her yeni mağazamızda mevcut mağazalarımızın vizyonunu, çizgisini, güvenilirliğini ve kalitesini hızla sağlamak, gerçekleştirmek amacındayız. Ataköy, geniş ürün yelpazesi ile her zevke hitap eden, kalite-hizmet odaklı yaklaşımı ile çağdaş pazarlama anlayışını benimseyen, genç, dinamik ve güleryüzlü personeli ile müşteri memnuniyetini esas almaktadır. 

Ataköy Ayakkabı Bayilik Başvurusu

. Ataköy Ayakkabı Bayilik hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenler aşağıdaki iletişim bilgilerinden ayakkabıda bayilik veren Ataköy Ayakkabı ile irtibat kurabilirler. Ataköy Ayakkabı size geri dönüş yapacaktır.

 

Ataköy Ayakkabı Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR