Aşıkoğlu Şarküteri

Peynir Çeşitleri, Tereyağı,Bal,Zeytin Gibi Ürün Çeşitliliği Bulunan Firma Şarküteri Açmak Isteyen Girişimcilere Hitap Ediyor.

Aşıkoğlu Şarküteri Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
* Minimum Nakit İhtiyacı : 320.000 - TL Toplam Gerekli İşletme Sermayesi : 320.000 - TL Ortalama Şube Kurulum Süresi : 30 iş günü Reklam Katılım Ücreti : 0 Gelirden Pay : %2

Aşıkoğlu Şarküteri Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Aşıkoğlu Şarküteri Bayilik Açıklaması

AŞIKOĞLU HAKKINDA

1922’li yıllarda Hüsnü Aşıkoğlu tarafından başlayan ve oğlu Necdet Aşıkoğlu tarafından devam edilen tarım hayvancılık ve çiftçilik sektörünü, torunu Hüsnü Aşıkoğlu 2000 senesinde kurduğu Aşıkoğlu peynircilik markası ile sürdürmeye devam etmiştir. Günümüze kadar varlığını sürdüren Aşıkoğlu Peynircilik, sektörün tüm ihtiyaçlarını karşılayan ürün grupları ve deneyimli gurme çalışanları ile faaliyet göstermektedir. Geniş ürün yelpazesi ile İzmir de franchising vererek, lezzetlerinin tüm sofralarda yer almasını sağlamış , Aşıkoğlu markasını büyüterek sektöründe tanınan bir şirket haline gelmiştir. Çok kısa bir süre içinde İzmir’in elit semtlerinde açtığı şubeleri ile büyümeye devam eden Aşıkoğlu , marka değerini kaliteli ürün ve gıda güvenliği ilkelerinden almaktadır. Aşıkoğlu Peynircilik kendi fonu üzerinden Eğitim ve spor alanlarında yetişen gençlere sponsor olarak başarılarını desteklemiş , sektörü ile ilgili eğitimler vererek yaptığı işi bilen çalışanlar yetiştirmiştir. Özverili takım çalışması sayesinde Aşıkoğlu Peynirciliğin büyümedeki başarısının, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da devam edeceğini garanti etmekteyiz. Bu bilinç içinde hedeflerimize ulaşma yönünde bizlere verdiğiniz destekten dolayı teşekkür ederiz.

ILIN EN İYİ ŞARKÜTERİSİ

Peynir Gruplarımızın birçoğu üretici firmalar tarafından adımıza özel olarak üretilmektedir. Özel kelimesini biraz açarsak, üretiminde yapılan bekletme süreleri ve üretim aşaması Aşıkoğlu markasına özel olarak yapılmaktadır. Bu da başta lezzeti olmak üzere birçok konuda diğer markalara göre farkındalık sağlamaktadır.

Diğer şarküterilerden farklı olarak sattığımız her ürün kalitesi ile kendisini satabilmektedir. Lezzet ve kaliteden ödün vermeden 18 senedir aynı çizgide ve aynı firmalar ile çalışmaktadır. Bu da Marka olmamızın en büyük destekçisidir. Her ürünümüz üreticisine bağlı kalmadan profesyonel fotoğrafları çekilir ve reklama hazırlanır.

 • Ürün / Hizmet Kapsamı: Gıda,şarküteri
 • Kuruluş Yılı : 2000
 • Toplam Çalışan Sayısı: 7
 • Merkez Ülke: Türkiye
 • Toplam Şube Sayısı : 3
 • Merkeze Ait Şube Sayısı : 3
 • Franchise / Bayi Şube Sayısı : 3
 • Son 1 yılda Açılan Şube Sayısı : 3
 • Hedeflenen Şube Sayısı : 20
 • Gerekli İş Yeri Özellikleri : -Minimum 50 m2 mağaza alanı
  -Merkezi konumda olması
  -Yakın çevresinde okul, özel hastane, cami, fırın vb. işletmelerin bulunması
  -Ön cephenin geniş olması
  -Açılacak olan mağazamız şu andaki sistemde Kentsel dönüşüm vb. risklerde olmamalı
  -Açılacak mağazanın kontrat süresi minimum 5+5 sene süre ile yapılabilmesi gerekmektedir.

Aşıkoğlu Şarküteri Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR