As Teknoloji

As Teknoloji Bayilik Açıklaması

As Teknoloji Bilişim Bayilik

As Teknoloji Bilişim Bayilik Hakkında Firma Tanıtımı: Asteknoloji hizmete 2008 yılında başladı. İlk etapta İstanbul da faaliyet gösteren firmamız yakın zaman da Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Bursa ve Kütahya olmak üzere tüm Türkiye’ye yayıldı. Şuan kendi alanında Türkiye’nin en büyük firmalarından biri olan Asteknoloji dünyanın en iyi firmaları arasına girmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Ayrıca Dünya teknoloji devlerinden MSI Taiwan firmasının Funtoro markası ile Türkiye ve Ortadoğu pazarında endüstriyel ekran, ve Funtoro Hospitality ürününün distribütörlük hizmetini vermektedir.

 As Teknoloji Bilişim 5 Bölge Bayiliği Verecek

 Bayilik ürünü : Funtoro HospitalityTaiwan MSI firmasının tüm dünyaya tanıtmış olduğu interaktif konuk ağırlama ve Hizmet yönetim sistemidir. Oteller, Rezidanslar, Hastaneler için yazılım ve donanım birliğinden oluşan bütünleşik çözümlerdir. Donanım özellikleri, dayanıklılık ve uyum konularında tüm dünya ülkelerinde geçerli olan endüstriyel uygunluk (Homologasyon Belgesi) sertifikalarına sahip olmasıdır. 

Firma ismi: As Teknoloji Bilişim Ltd. Şti. Bayi  

Franchise Şube Sayısı: 5 Bölge bayiliği verilecektir. 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Bölge Koruması, Personel

As Teknoloji Bilişim Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: BAYİ’NİN GÖREV VE YETKİSİ BAYİ kendi adına ve sözleşme hükümlerine göre, FİRMA’ dan satın alacağı Funtoro Hospitality yazılım ürünlerini belirtilen ticarethane gruplarını ( Hotel, Hastane, Rezidans ve Yurt, vb.) ziyaret edip, Funtoro Hospitality ürününün pazarlama,tanıtım ve satış sözleşmelerini imzalatacak satış ekibine sahip olmak veya münferiden bu çalışmaları yapabilecek durumda olmak.

BAYİ Firma’nın saygınlık ve güvenilirliğini layığı ile temsil ederek, satışı arttırabilmek için pazarlama, tanıtım çalışmalarında bulunacak, Firma’nın ithal / tedarik ettiği ürünleri pazarlayacak, satış ve montaj hizmetini verecektir. BAYİ’NİN KONUSU VE ALANI BAYİ, FİRMA’ nın ithal/ tedarik ettiği Funtoro Hospitality yazılım ürünlerini _______ bölgesi dahilinde pazarlayacaktır.

BAYİ, FİRMA’ dan yazılı bir onay almadan bu bölge dışına taşarak diğer BAYİ bölgesinde doğrudan veya dolaylı faaliyet gösteremez, satış yapamaz ve satışı teşvik edemez. FİRMA herhangi bir bölgede BAYİİ bulunsa dahi resmi kurum ve kuruluşlara, müşterilerinin iştiraki olan kuruluşlara, doğrudan ve özel fiyatlara satış yapma hakkına sahiptir.

ÇALIŞMA ŞEKLİ

a.)FİRMA BAYİLİK verilen bölgelerde birden fazla BAYİLİK ile çalışmayacağını taahhüt ettiği gibi, BAYİ’NİN bulunduğu bölgeden FİRMA ’ya işletmelerden gelen doğrudan ürün taleplerini BAYİ’YE yönlendirir.

b.)BAYİLİK verilen bölgedeki her türlü reklam, yayın, tanıtım giderleri karşılıklı görüşmeler sonucunda belirlenecektir.

c.)İşletmeler sistem talebinde bulunurken ayrıca belirtmesi durumunda ürünleri alacağı BAYİLİĞİ seçme ve FİRMA’DAN güncel fiyat listesi alma hakkına sahiptir. SÖZLEŞME SÜRESİ Sözleşme imzalandığı takdirde yürürlüğe girer. Sözleşme süresi imza tarihinden itibaren 1 yıldır. Taraflardan herhangi biri yazılı olarak sözleşmeyi sona erdirmediğinde sözleşme devam eden yıllar için yenilenmiş kabul edilir. 

Yatırım Maliyeti: Gerekli şartların yerine getirilmesi durumunda herhangi bir yatırım maliyeti talep edilmemektedir.

 

As Teknoloji Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR