Arby’s

Arby’s Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Arby’s Bayilik Şartları

Yatırım Bedeli, Arby’s® İçin 400.000 Usd+kdv ’den Başlamaktadır. Tab Gıda’nın Sub Franchisee’lere Verdiği Restoran İşletmeciliği Süresi 20 Yıldır. Verilen Lisans Sayesinde, Lisans Alan Kişi Sahip Olduğu Restoranda Ve İlgili Marka Altında Ticari Faaliyet Göstermeye Hak Kazanmaktadır. Net Ciro üzerinden %13 Royalty Alınmaktadır.
İş Yeri Giriş Katında Olmalıdır. Giriş Katı Minimum 120 M2, Toplam Kapalı Alan İse Minimum 300 M2 Olmalıdır. Ön Cephe Genişliği; Minimum 6.5 M, Her Kat İçin Tavan Yüksekliği Minimum 2.90 M Olmalıdır. Food Courtlarda Yer Alan Restoranlarımız İçin Depolar Dâhil 100 M2 Alan Yeterli Olacaktır.

Arby’s Bayilik Açıklaması

Arby’s Hakkında

Arby’s, 1964 yılında Leroy ve Forrest Raffel kardeşler tarafından Ohio Boardman’da kurulmuştur. Dünya üzerinde 3.700’den fazla restoranı bulunan Arby’s®, 2015’de 50. yılını kutlamıştır.

Farkı lezzetinde gizli olan özgün menüleri ile geleneksel fast food algısını değiştiren Arby’s®, Ağustos 2010’dan itibaren TAB Gıda bünyesine katılmış ve Türkiye’de TAB Gıda güvencesiyle hizmet vermeye başlamıştır.

TAB Gıda’nın sektördeki tecrübesi sayesinde 6 ay gibi kısa bir sürede restoran sayısını 3 katına çıkaran Arby’s®, Global Arby’s®’ten “Hızlı Büyüyen Ülke” ödülüne layık görülmüştür.

Benzerlerinden hem lezzet hem de görünüş olarak farklı olan, dünyada eşi benzeri bulunmayan rosto sandviçleri, wrapleri, salataları ve leziz kıvırcık patateslerini misafirleriyle buluşturan Arby’s®’in, sandviçlerinde kullanmakta olduğu eti, 4 saat süre ile fırında yavaş yavaş piştikten sonra sipariş anında taze olarak dilimlenmektedir.

Şuan 50’den fazla şubesi ile Türkiye’de TAB Gıda güvencesi ile hizmet veren Arby’s®, yenilikçi menüleri ile lezzetli ve benzersiz seçenekler arayanların tek adresi konumundadır. 2012’de MediaCat Net Tavsiye Skoru araştırma sonucuna göre “2012 yılının ürünleri en çok tavsiye edilen hamburger zincir restoranı” seçilen Arby’s®, 2013’de ise yeniden Arby’s® Global’den “Hızlı Büyüyen Restoran Sayısı” ödülüne layık görülmüştür.

TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş., Arby’s®’in Türkiye’de Master Franchise olarak tüm lisans haklarına sahiptir. Restoranların işletmeciliği için verilen lisans (franchise) süresi 20 yıldır. Verilen lisans sayesinde Lisans Alan kişi sahip olduğu restoranda ve ilgili marka altında ticari faaliyet göstermeye hak kazanmaktadır.

Arby’s Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR