Aquadry Ekolojik Kuru Temizleme

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Kuru Temizleme Bayilikleri

AquaDry Ekolojik Kuru Temizleme Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

AquaDry Ekolojik Kuru Temizleme Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

AquaDry olarak 2010 yılında ilk şubemizi Ataşehir'de açtık. Güleryüzlü hizmeti benimseyerek yola çıktık ve kısa sürede müşteri portföyümüzü genişlettik. 2011 yılı içersinde bünyemize ikinci şubemiz olan Küçükyalı şubemizi kattık.

AquaDry bünyesinde sizlere kusursuz hizmet vermek için son teknolojileri takip ederek güncel olarak piyasaya sürülen kuru temizleme makinelerimizin ithalatını şirketimiz bünyesinde yapıyoruz. Böylelikle makinelerimiz ve giysileriniz hep yeni kalıyor!

Mağazalarımızda daha çok müşteri ağırlamak ve onlara verdiğimiz kusursuz hizmeti göstermek amacıyla sürekli olarak pazarlama faaliyetlerinde bulunuyoruz. Tüm reklam çalışmaları ve pazarlama faaliyetleri şirketimiz bünyesinde bulunan ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Şirketimizde, AquaDry markası altında mağaza konseptinin oluşumundan sorumlu bir, makine ithalatı ve sevkiyat işlemleri için bir, tanıtım, pazarlama ve reklam faaliyetlerinde bulunan iki personel, teknik bakım, kurulum ve servis için bir mühendis, ve sektörde 15 yılı aşkın tecrübeleri bulunan kuru temizleme ustaları yer alıyor.

AquaDry Ekolojik Kuru Temizleme Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR