Antoil

Antoil Bayilik Açıklaması

Antoil Bayilik

Antalya sermayeli grubumuzun Akaryakıt sektöründeki 40 yıllı aşan tecrübesinin ışığı altında yola çıkan Antoil, sorun değil çözüm üreten bir anlayışla, yüksek kalitede bir ürün yelpazesi ve hizmeti herkesin ulaşabileceği bir seviyede sunmakta ve başta bölgemiz olmak üzere ülkemizin Akaryakıt sektörünün gelişimine katkıda bulunmaktadır. ANTOIL Akaryakıt; 2013 yılı sonunda tüm Batı Akdeniz, Orta Anadolu ve Ege Bölgesinde Akaryakıt bayilerimizin güvenilir iş ortağı, müşterilerimizin ise yeni tercihi olmayı amaçlamaktadır. 

Antoil Bayilik Antalya merkezli olan ANTOIL Akaryakıt, %100 yerli sermayesi, güçlü, dinamik ve uzman personeli ile 2014 sonunda bayi sayısını 60’e çıkarmayı hedeflemektedir. "Antalya’nın Markası" sloganı ile yola çıkan ANTOIL Akaryakıt, pazardaki önemli Akaryakıt dağıtım firmaları standartlarında, yüksek ürün kalitesinde hizmet vermesinin yanında; bayisine yüksek kar marjları sunarak korumakta ve rekabet gücü sağlamaktadır.

Antoil Bayilik Bilgileri

Antoil’in bağlı bulunduğu Sgagroup 500'e yaklaşan personel sayısı ile Antalyalı hemşerilerine hem istihdam hem de kaliteli hizmet sunmaktadır. Akaryakıt sektöründeki yeni bölgesel gücümüz ANTOIL Akaryakıt ile bu gücü ve güveni her geçen gün daha da ileriye taşımayı kendine hedef seçmiştir. Antalyalı ve %100 yerli sermayeli ilk ve tek akaryakıt dağıtım firması olan ANTOIL Akaryakıt, gün geçtikçe daha da büyümektedir. Bugün 40’ı aşkın bayisi olan ANTOIL Akaryakıt 2014 yılı sonunda bayi sayısını 60 yapmayı hedeflemektedir.

ANTOIL Akaryakıt A.Ş. kurucusu Ali YILMAZ, genç yaşlarda atıldığı iş hayatında akaryakıt sektörüne öncelik vererek Antalya'da akaryakıt sektörüne yön veren öncü firmalarından biri olan Mevlana Petrol'ü Antalya'ya kazandırmıştır. Kurucumuz Ali YILMAZ, Akaryakıt sektöründe edinmiş olduğu perakendecilik deneyimlerinin desteği ile ticaretin diğer alanlarında da ciddi yatırımlarda bulunmuş, Burger King markasının ilk franchise restoranını Türkiye ve Antalya ile tanıştıran kişi olmuştur.

Bugün de Burger King'in Türkiye'deki en çok franchise restoranı sahibi olma unvanını da elinde bulundurmaktadır. Kurucumuz Ali YILMAZ, Antalya'daki akaryakıt istasyonlarındaki başarılarını döviz ticaretinde de sürdürerek Antalya'nın tanınırlığı ve güveni en yüksek markalarından biri olan Finike Döviz, Antalya Döviz ve İstanbul'da faaliyet gösteren Aktürk Döviz ile sektöre katma değer sağlamaya devam etmektedir.

 

Antoil Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR