Anka Kimya Oto Bakım Ürünleri

Anka Kimya Oto Bakım Ürünleri Bayilik Açıklaması

Anka Kimya Oto Bakım Ürünleri Bayilik

Anka Kimya Oto Bakım Ürünleri Bayilik Veriyor Anka Kimya Oto Bakım Ürünleri Bayilik Hakkında : Firmamız Anka Kimya ve Kozmetik Ürünleri 2007 yılında kurulmuş olup İstanbul Hadımköy Tesislerinde üretim yapmaktadır. Evveliyatı 45 seneye dayanan ve oto bakım kimyasalları üzerine yüksek deneyim ve arge çalışmasına sahip bir aile şirketidir. Firmamız CarShine markası ile Türkiye Genelinde 7 Bölge Distribütör ve bu Distribütörlere bağlı 81 ilde bayilikler oluşturulacaktır. 

Anka Kimya Oto Bakım Ürünleri Bayilik Veriyor Konusudur.

FİRMAMIZ TÜRKİYE GENELİNDE 12 MARKA İLE 300 MÜŞTERİYE HİZMET VERMEKTE OLUP SATIŞ NOKTALARINDAN 250 TANESİ MAĞAZA, 30 TANESİ DAĞITICI TOPTANCI 20 TANESİ DE MARKA SAHİBİDİR VE FİRMAMIZDA FASON ÜRÜN ÜRETTİRMEKTEDİR. TESİSİMİZ 600 METRE KARE ALANA SAHİP OLUP SAĞLIK BAKANLIĞININ ÖN GÖRDÜĞÜ İSO 9001 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ, İSO 14001 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ, OHSAS 18001 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YÖNETİMİ, GMP 22716 İYİ ÜRETİM SİSTEMİ, GAYRİ SIHHİ MÜESSESE RUHSATI, KAPASİTE RAPORU, İTFAİYE RAPORU, SAĞLIK BAKANLIĞI BAŞVURU KAYITLARI, SAĞLIK SERTİFİKASI, BELGELERİNİN TÜMÜNE SAHİP OLUP, ULUSLAR ARASI GEÇERLİLİĞİ MEVCUTTUR.

FİRMA İSMİ: ANKA KİMYA VE KOZMETİK 

BAYİLİK KATEGORİSİ: Oto Bakım Ürünleri Dağıtımı. 

KURULUŞ YILI: 2007 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 280

Anka Kimya Oto Bakım Ürünleri Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Bölge Distribütörlerinde aranan şartlar 5 adet doblo tarzı araç, 1 adette büyük araç olup ilk sipariş miktarı 150.000-300.000 TL arasında olacaktır. İl bayiliklerinde aranan şartlar minimum2 adet doblo tarzı araç ve ilk siperiş miktarı 50.000-100.000 TL. arasında olmasıdır. Tesisimizde A'dan Z'ye tüm kimyasallar üretilmekte olup. Ürün Yelpazemiz çok geniştir. Banka Teminat mektubu karşılığında vadeli çekle çalışmalarımız mevcuttur.

Anka Kimya Oto Bakım Ürünleri Bayilik Destekleri

BAYİLİK DESTEKLERİ: EĞİTİM DESTEĞİ, PAZARLAMA DESTEĞİ, BÖLGE KORUMASI, YER SEÇİMİ, REKLAM DESTEĞİ

 

Anka Kimya Oto Bakım Ürünleri Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR