Anayön Sigorta

Anayön Sigorta Olarak Sigorta Sektöründe Faaliyet Gösterecek Şube Adaylarına Güçlü Ve Dinamik Yapımız Ile Şube Kuruluşundan Üretim Sürecine Kadar Sınırsız Destek Sağlamaktayız. Acentesi Olduğumuz..

Anayön Sigorta Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Anayön Sigorta Bayilik Şartları

Şube Müdürü : Sigorta şubeliği İçin Gerekli Teknik Vasıflara Sahip şube Müdürü Ataması Gereklidir.
Ofis: şubelik İçin Bir Diğer şart İse Sigortacılık İşlemlerinin Gerçekleştirileceği Bağımsız Girişi Olan Bir Ofis Gerekmektedir.
Kuruluş Masrafları : Sigorta şubesinin Açılması İçin Ticaret Odasına ödenecek Olan Kayıt Bedeli Ve Diğer Giderler İçin Talep Edilen Masraflardır.

Anayön Sigorta Bayilik Açıklaması

Anayön sigorta olarak sigorta sektöründe faaliyet gösterecek şube adaylarına güçlü ve dinamik yapımız ile şube kuruluşundan üretim sürecine kadar sınırsız destek sağlamaktayız. Acentesi olduğumuz +25 sigorta şirketleri ile şubelerimize birden fazla şirketten teklif alma ve en uygun fiyatı müşterilerine sunma imkanı sağlıyoruz. Sizlerde asgari düzeyde işletme maliyetleri ile kendi işletmenize sahip olup sektördeki yerinizi almak için aramıza katılın.

Şubelerimize Sunduğumuz Avantajlar ;

  1.  Yüksek komisyon oranı
  2.  7-24 teknik destek
  3.  Şeffaf ve zamanında komisyon ödemesi
  4.  Saha satış desteği
  5.  Profesyonel teknik ekip
  6.  Özel sigorta ürünleri

Sigorta Acentesi Şubesi Açmak İçin Gerekli Şartlar

  1. Şube Müdürü : sigorta şubeliği için gerekli teknik vasıflara sahip şube müdürü ataması gereklidir.
  2. Ofis: şubelik için bir diğer şart ise sigortacılık işlemlerinin gerçekleştirileceği bağımsız girişi olan bir ofis gerekmektedir.
  3. Kuruluş masrafları : sigorta şubesinin açılması için ticaret odasına ödenecek olan kayıt bedeli ve diğer giderler için talep edilen masraflardır.

Anayön Sigorta Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
İletişime Geç