American Life - Metlife Emeklilik

American Life - MetLife Emeklilik Bayilik Açıklaması

American Life - MetLife Emeklilik Bayilik

Daha önce yapılan anlaşma uyarınca MetLife Türkiye risk, tasarruf ve emeklilik çözümlerini Türkiye ile buluşturmak üzere Türkiye’de banka sigortacılığının en iyi aktörlerinden olan DenizBank şubelerini 15 yıl boyunca ana dağıtım kanalı olarak kullanacak. American Life ile birleşme ile birlikte acente kanalından da bireysel emeklilik ürünlerini sunmaya başlayan MetLife’ın 7 il ile 4 irtibat ve eğitim ofisinde faaliyet gösteren 150 acentesi bulunmaktadır.

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kayseri, Adana ve İzmit'teki acente ofisleri ile MetLife yeni dönemde bireysel ve kurumsal müşterilere oldukça geniş bir yelpaze içinde emeklilik, hayat ve ferdi kaza sigortası ürünleri sunuyor olacak. American Life - MetLife Emeklilik Bayilik  American Life - MetLife Emeklilik Acentelik Başvurusu MetLife Emeklilik ve Hayat A.Ş.’nin resmi web sitesi olan www.metlife.com.tr artık her iki şirketi de yansıtıyor, tüm hizmetlerini ve yeni yapılanmayı kapsıyor. MetLife Emeklilik ve Hayat A.Ş. İstanbul Kavacık’ta bulunan Anadolu yakasının ilk Leed Gold Sertifikalı yeni ofis binasında faaliyette bulunuyor.

American Life - MetLife Emeklilik Acentelik Başvurusu

MetLife Emeklilik ve Hayat A.Ş. Genel Müdürü Deniz Yurtseven, MetLife olarak iki büyük sigorta şirketinin gücüyle hayat, ferdi kaza sigortası ve bireysel emeklilikte müşterilerine en iyi çözümü sunmayı hedeflediklerini kaydetti. Yurtseven, “Sektörde ilk 5 içinde yer almak istiyoruz. Bugün itibarıyla MetLife acenteleri, DenizBank şubeleri, kurumsal satış ve direkt pazarlama kanalları ile müşterilerimize ulaşacağız. MetLife Türkiye, bireysel emeklilik planlarının yanı sıra, hayat sigortası ve ferdi kaza sigortası hizmetlerini de sunuyor olacak.

Özellikle ferdi kaza branşında hem geniş ürün yelpazemiz hem de çoklu satış noktalarımızla ürünlerimizi sunarak hayat sigortası şirketleri arasında ferdi kaza prim üretiminde lider olmayı hedefliyoruz” dedi. American Life - MetLife Emeklilik Acentelik Başvurusu Konu ile ilgili Diğer : Bayilik Veren Sigorta Acenteleri ile ilgili yazıları görüntüleyebilirsiniz. Alternatif dağıtım kanallarını kullanarak ürün ve hizmetlerini sunmaya devam edeceklerini kaydeden Yurtseven, “Hedeflerimiz arasında kurumsal anlamda firmalara özel çözümler sunan güçlü bir çözüm ortağı olmak, banka kanalının yanı sıra acente kanalıyla da büyümek var. Birleşme sürecinin tamamlanmasının, sektörümüze ve Türkiye Ekonomisi’ne hayırlı olmasını diliyorum.” diye konuştu.

 American Life - MetLife Emeklilik Acentelik Başvurusu yapmak isteyen girişimciler aşağıdaki irtibat numaralarından American Life - MetLife Emeklilik Acentelik Başvurusu yapabilirler.

American Life - MetLife Emeklilik Bayilik (Acentelik) İletişim Bilgileri

Hizmetlerimizle ilgili bize iletmek istediğiniz bir konu olduğunda lütfen bizimle iletişime geçin;

  • 444 0 638'i arayarak Sesli Yanıt Sistemi aracılığıyla 7 gün 24 saat
  • 444 0 638'i arayarak MetLife İletişim Merkezi Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimizden birine bağlanarak - Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimize haftaiçi hergün 08:30 - 17:30 saatlerinde ulaşabilirsiniz
  • Sahtecilikten kuşkulanıyorsanız veya muhtemel sahtecilik olayları saptadıysanız MetLife Rapor Etme Hattı'nı arayarak rapor edebilirsiniz.
  • 0811-288-0001 numaralı telefonu arayarak "AT&T" şebekesine bağlandıktan sonra 888-320-1671'i çevirerek bağlanabilirsiniz.
  • www.metlife.com.tr'de MetLife internet sitesi ve Online Hizmet Portalı'nı (E-Şube) ziyaret ederek
  • 0216 538 94 94'e faks göndererek
  • musterihizmetleri@metlife.com.tr adresine e-posta göndererek
  • Posta yoluyla Genel Müdürlük adresimizden:

 

American Life - MetLife Emeklilik Bayilik American Life - MetLife Emeklilik Bayilik Hakkında : Amerikan sigorta devi MetLife Türkiye’de Deniz Emeklilik ve American Life Hayat Sigorta ile olan entegrasyon sürecini tamamladı. Her iki şirket de hukuki olarak MetLife Emeklilik ve Hayat A.Ş. adını alarak tek bir “MetLife” markası altında ve MetLife Emeklilik ve Hayat A.Ş. Genel Müdürü Deniz Yurtseven’in liderliğinde faaliyet göstermeye başladı.

Close

American Life - MetLife Emeklilik Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR