Altıntop Kuruyemiş

Altıntop Kuruyemiş Bayilik Açıklaması

 

Altıntop Kuruyemiş Bayilik

Altıntop Kuruyemiş sektöründe Türkiye'nin en köklü firmalarından biridir. 1962 yılında küçük bir leblebi imalathanesi olarak Veli Tefenlili tarafından kurulan firmamız, ilk yıllarda yalnızca sarı leblebi üretimi yapmakta iken sektördeki yenilikleri takip ederek kalite ve lezzet konusunda taviz vermeden ürün kapasitesindeki artış ve pazar payının büyümesi ile yeniden yapılanarak ALTINTOP KURUYEMİŞ GIDA SAN. TİC. A.Ş. ismini almıştır. 

Firmamız 25.000 m2 açık 9000 m2 kapalı alana kurulan fabrikamızda, deneyimli gıda mühendisleri ile günlük 50 tonluk üretim kapasitesine sahiptir. Firmamız deneyimli yöneticileriyle ham ürünün alımından işlenmesine, kalite kontrolden tüketiciye en taze şekilde ulaşması için oluşturulan dağıtım ağına kadar, her aşamayı büyük bir özen ve dikkatle gerçekleştirir. Altıntop Kuruyemiş ürünleri, insan sağlığı ve doğanın korunmasına verdiği önem gereği çağın en son teknolojisi ile hijyenik bir ortamda üretilmektedir.

Ürünlerimiz özel fırınlarda kavrularak ambalajlanmaya hazır hale gelir ve modern makinelerde el değmeden paketlenir. Altıntop Kuruyemiş sektörünün öncü isimlerinden olduğunu sektörde bir ilki gerçekleştirip ISO 9001-2000 Kalite ve HACCP gıda güvenliği yönetim sistemini kurup, uygulayarak kanıtlamıştır. Firmamız, en yeni teknolojiye sahip makine ve ekipmanlarıyla tüm gıda belgelerini almak için çalışmalarını sürdürmektedir. Altıntop Kuruyemiş olarak ülkemizin her bölgesindeki bayilerimiz ve geniş dağıtım ağımızla en yeni ürün çeşitlerimizi güvenilir ve hızlı elemanlarımızla sizlerin beğenisine sunmaya devam ediyoruz.

 

Altıntop Kuruyemiş Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR