Almina Yapım

Almina Yapım Bayilik Açıklaması

Almina Yapım Bilgisayar Yazılım Bayilik

Almina Yapım Bilgisayar Yazılım Bayilik Hakkında Açıklama : Almina Yapım Bilgisayar Yazılım Danışmanlık Şirketi kurulduğu 2009 yılından bu yana uzaktan İngilizce öğretimi konusunda faaliyet göstermekte ve bu konuda ülkemizde uzmanlaşmış en başarılı kurumlardan birisidir. 3-10 yaş grubunda çocuklara İngilizce öğretmeye ve konuşturmaya yönelik dünyaca kabul görmüş Pumkin Online English Learning for Children platformunun Türkiye tek yetkili temsilcisidir. 

Almina Yapım Bilgisayar Yazılım Bayilik Veriyor (http://eduline.pumkin.com) 3-10 yaş grubundaki çocuklara İngilizce öğretmek ve konuşturmak için ülke genelinde Belediyeler, Kamu ve Özel kurumları ile birçok proje gerçekleştirmiş bulunmaktadır. Son 4 yıldır ise Global Teaching Systems International - Global Academy Boston, Usa Türkiye temsilciliğini yürütmekte ve Global Academy Türkiye Ofisi olarak faaliyet göstermektedir.

Türkiye Ofisi olarak Global Academy tarafından çocuklara İngilizce öğretimi konusunda eğitim sektörüne kazandırılmış olağanüstü bir çözüm olan "Uygulamalı İngilizce Konuşturma Sistemi" ile 2. 3. 4 sınıf öğrencilerini İngilizce konuşturmak için ülke genelinde Uygulamalı İngilizce Konuşturma Danışmanlık Merkezleri kurulması için çalışmalara başlamış bulunmaktadır. Bu sistem ile ülkemizde uzun yıllardır kullanılan "İngilizce biliyorum ama konuşamıyorum" söylemine son verilmektedir.

 Firma ismi: Almina Yapım Bilgisayar Yazılım Danışmanlık Ltd. Şti. 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 8 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması, Personel

Almina Yapım Bilgisayar Yazılım Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Bayilik giriş bedeli yoktur. İşin başında Bayi adayından 2 adet uygulama odasının özel olarak donatılması için 17 500.-TL artı KDV talep edilmektedir. (Dinamik oturma sistemleri Uzay taburesi-Space stool 30 adet, 2 adet Laptop, 2 adet Projeksiyon, 2 adet Projeksiyon perdesi, 2 adet uygulayıcı kürsüsü, 2 adet halı) Bunlarla beraber toplam yatırım maliyeti 30 000.- TL bulmaktadır. Uygulamalı İngilizce Konuşturma Danışmanlık Merkezi olarak faaliyete başlayan bayiler Uygulamalı İngilizce Konuşturma Sistemi kullanım bedeli olarak aylık 300.- USD + KDV sistemi kullandıkları her ay için Bostonda bulunan merkeze ödemede bulunmaktadırlar.

 

Almina Yapım Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR