Aktüel Emlak

Aktüel Emlak Bayilik Açıklaması

Aktüel Emlak Bayilik

AKTÜEL dünyanın bir numaralı kalite belgelendirme kuruluşu Fransız BVQI tarafından belgelendirilmiş İngiliz UKAS tarafından akreditasyon onaylı, müşteri odaklı çalışma felsefesini, bilgi ve vizyonunu sektörle paylaşarak yeni FRANCHISE adayları aramaktadır.

Aktüel Emlak Bayilik Destekleri

EĞİTİM DESTEĞİ AKTÜEL'de, ofis sahibi ve yöneticiler AKTÜEL-PLUS AKADEMİ tarafından verilen eğitimlerle desteklenmektedir. 

İNSAN KAYNAKLARI DESTEĞİ AKTÜEL ofislerinde görev alacak müşteri ilişkileri uzmanlarının AKTÜEL-PLUS AKADEMİ tarafından eğitimleri sağlanmakta ve ihtiyacı olan ofislere yönlendirilmektedir. 

PORTFÖY DESTEĞİ AKTÜEL merkez ofislerine gelen tüm gayrimenkul talepleri portföy ağı kurularak ilgili bölgelerle paylaşılmaktadır. 

REKLAM ve İLETİŞİM DESTEĞİ Ulusal reklam fonu oluşumuyla tüm ofislerin Reklam ve Tanıtım gücü arttırılmaktadır 

İLERİ TEKNOLOJİ DESTEĞİ Türkiye'nin gayrimenkul sektöründe en çok ziyaret edilen web sitesi olan www.aktuel-tr.com tüm ofislerin portföy paylaşımını gerçekleştirir. 

HUKUK DESTEĞİ Tüm ofisler Aktüel bünyesindeki hukuk danışmanlarının düzenlediği sorunsuz sözleşme formlarına bedelsiz sahip olma ve kullanma hakkına sahip olacak, hukuksal bilgilendirme, yönlendirme ve danışmanlık hizmetlerinden ücretsiz yararlanacaklardır.

 

Aktüel Emlak Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR