Aklife Emlak

Aklife Emlak Bayilik Açıklaması

Aklife Emlak Bayilik

Aklife Emlak Bayilik Hakkında: SİZDE AKLIFE AİLESİNE KATILIN Aklife gayrimenkul ltd.şti. İLKEMİZ: AVRUPA STANDARTLARINDA GAYRİMENKUL HİZMETİ. İSMİMİZ GÜVENCENİZDİR. YENİ BİR YOLA FRANCHISING ALARAK BİZİMLE ÇALIŞMAYA NE DERSİNİZ. Aklife Emlak Bayilik ve Bayilik Şartları Aklife gayrimenkul ltd. şti. 2000 yılında kuruldu Emlak,gayrimenkul danışmanlık sektöründe sizleri kendi işinizin patronu yapıyoruz. Firma olarak misyonumuz: müşteri memnuniyeti odaklı, profesyonel, yenilikçi, dinamik, kaliteli, ilkeli ve dürüst hizmet vermek. Hem bizi sevindirir hemde sizleri. HEPİMİZİN HEDEFLERİ BÜYÜK. 

Aklife Emlak Bayilik ve Bayilik Şartları

FİRMA İSMİ: Aklife GAYRİMENKUL 

BAYİLİK KATEGORİSİ: EMLAK GAYRİMENKUL

KURULUŞ YILI: 2000 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 3

Aklife Emlak Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: ÇALIŞMA SİSTEMİMİZ, Önce müşteri memnuniyeti, Koşulsuz hizmet, Profesyonel hizmet, Güven verme, Saygı gösterme, Dürüstlük, Gelişimcilik, İşinde uzmanlaşma. EK HUSUSLAR: TÜM TEMSİLCİLERİMİZ;Pazarlama, değerleme (expertiz), tapu imar gayrimenkul hukuki, sigorta ve bilgi işlem konuları içeren eğitimler. 

TEMSİLCİLİK AÇILIŞ AŞAMASINDA: Açılış aşamasında her türlü matbu evrak afiş, broşür, kartvizit ve 3 m2 tabela AKLIFE GAYRİMENKUL LTD. ŞTİ. tarafından karşıanmaktadır. 

HEDEF BÖLGEMİZ: TÜM TÜRKİYE VE AVRUPA

HEDEFLENEN ŞUBE SAYISI: TÜRKİYE GENELİNDE AYDA 4 TEMSİLCİLİK  AÇILIŞI GÜN GEÇTİKÇE BÜYÜMEYİ HEDEFLİYORUZ.

İSİM HAKKI BEDELİ: 30.000 USD

DEKORASYON BEDELİ: 25.000 USD 

YATIRIM MALİYETİ: 100.000 USD 

ORTALAMA TEMSİLCİLİK KURULUM SÜRESİ: 25 Gün 

VERİLEN REKLAMLAR İÇİN KATILIM ÜCRETİ: 20 USD+KDV AYLIK AİDAT: 100 USD

Aklife Emlak Bayilik Destekleri

BAYİLİK DESTEKLERİ: EĞİTİM DESTEĞİ, PAZARLAMA DESTEĞİ, BÖLGE KORUMASI, YER SEÇİMİ, REKLAM DESTEĞİ.

Aklife Emlak Bayilik Başvurusu

Aklife Emlak Bayilik Başvurusu yapmak isteyen girişimci veya yatırımcılar aşağıda vermiş olduğum iletişim numaralarından Aklife Emlak Bayilik, Aklife Emlak Bayilik Şartları ve Aklife Emlak Bayilik Başvurusu hakkında firma ile irtibat kurabilir ve daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Aklife Emlak Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR