Ahmet Yanturalı

Ahmet Yanturalı Bayilik Açıklaması

Ahmet Yanturalı Sucuk Bayilik

Ahmet Yanturalı Sucuk Bayilik Hakkında : Türkiye genelinde ücretsiz bayilik verilecektir. 1995 yılının ilk aylarında üretim tesislerinin temelini atmıştır. Tesis ağır sanayi bölgesinde 9500 m2 açık 691 m2 kapalı alana kurulmuştur. Kısa bir sürede en gelişmiş teknoloji ile modern bir tesis ve istihdam sağlamıştır. Hizmet verdiği sektörde kurucusu AHMET YANTURALI’nın titiz çalışmaları sonucu müşteri memnuniyeti esas alınarak sizlerin haklı beğenisini kazanmıştır. Kök saldığı topraklarda vazgeçilmez bir değer ve marka olmuştur.

 Ahmet Yanturalı Sucuk Bayilik Veriyor Firma her zaman aynı kalitede ürünü üretmeyi amaç edinmiştir. Firma günün gerekliliklerine uygun olarak belirli aralıklarla yenilenmiş ve sürekli iyileşme sağlamıştır. Yıllar içinde ekip gençleşmiş ve geleceğe daha dinamik yatırımlar için çalışmaktadır.

Firma yetkilileri ve çalışanları, sağlığı ilke edinmişlerdir. İnsan sağlığına gereken önemi vererek; her zaman aynı kalitede, hijyenik ve lezzetli ürünler üretmek ve tüm bunları yaparken ahlaki kurallara, mevzuatlara ve müşteri memnuniyetine önem vermektir. Alışılagelmiş Türk damak tadını bozmadan daha hijyenik ve sağlıklı ürün elde etmek ve bunların tümünde müşteri memnuniyetini hedef almaktır.

Ürünlerin raflarda aranan ilk ürün olması firmanın öncelikleri arasındadır. Firma üretimini doğal kaynakları koruyarak, doğaya ve çevreye gereken özeni göstererek yapmaktadır. Çalışanlarıyla iyi ilişkiler içinde olarak motivasyonu ve verimliliği arttırmak hedeflenmektedir. 

FİRMA İSMİ:Ahmet Yanturalı Et Mamülleri

BAYİLİK KATEGORİSİ: Et ve Et ürünleri 

KURULUŞ YILI:1995 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 2 Ahmet Yanturalı Sucuk Bayilik, Ahmet Yanturalı Sucuk Bayilik Şartları hakkında bilgi almak ve Ahmet Yanturalı Sucuk Bayilik Başvurusu yapmak için aşağıda vermiş olduğumuz irtibat numaralarından firma ile iletişim kurabilirsiniz. Firmamız bayilerine EĞİTİM DESTEĞİ ile YER SEÇİMİ vermektedir.

 

Ahmet Yanturalı Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR