1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Ev, Bahce ve Dekorasyon
  3. AHMET TÜRKMEN MOBİLYA

AHMET TÜRKMEN MOBİLYA

AHMET TÜRKMEN MOBİLYA bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, AHMET TÜRKMEN MOBİLYA bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Ev, Bahce ve Dekorasyon

Şirket Profili

1969 yılında baba Ömer Türkmen tarafından cila ve oyma atölyesi olarak kurulan firmanın bayrağını, çocukluğundan beri babasının yanında yetişerek ahşap ve el ustalığında kendini geliştirmiş olan Ahmet Türkmen devir almıştır. 1980 yılından beri klasik, dömiklasik ve modern mobilya üretiminde Türkiye’de kendini ve adını ispatlamış olan firma, Kağıthane’deki fabrikasında ürettiği kendi tasarımlarını fulyadaki 1500 m2 Showroom’unda müşterileriyle buluşturuyor. Bunun yanı sıra kişiye özel ürün tasarımları ve A‘dan Z’ye dekorasyon projeleri yapıyor.

Bu devam etmekte olan başarı hikayesinin özünde, ahşabın tozunu yutarak kendini yetiştirmiş olan Ahmet Türkmen’in ve profesyonel ekibinin işine sevgiyle bağlı olması yatıyor.

Projelendirme tasarım satış üretim ve teslimatın her aşamasında birinci önceliğin müşteri memnuniyeti olduğu bilinciyle hareket eden ekip sadece Türkiye’de değil tüm dünyada sayısız villa, otel, ofis ve bunun gibi projelere imza atmaya devam ediyor.

  1. Ofis Mobilyaları
  2. Mobilya

AHMET TÜRKMEN MOBİLYA Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

AHMET TÜRKMEN MOBİLYA Şartlar & Koşullar

AHMET TÜRKMEN MOBİLYA Fotoğraflar

AHMET TÜRKMEN MOBİLYA 0
AHMET TÜRKMEN MOBİLYA 1
AHMET TÜRKMEN MOBİLYA 2
AHMET TÜRKMEN MOBİLYA 3
AHMET TÜRKMEN MOBİLYA 4

Ev, Bahce ve Dekorasyon Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör