Afyon Sucuk Sarayı

Afyon Sucuk Sarayı Bayilik Açıklaması

Afyon Sucuk Sarayı Bayilik

Afyon Sucuk Sarayı Bayilik Hakkında Firma Tanıtımı: PASTIRMA ve SUCUKürünlerinde il bayilikleri verilecektir. 1952 yılında çiftçilik sektöründen hayvancılık sektörüne ilk adımımızı attık. Afyon sektörlerinin darlığını görüp şehir dışına da açılma ihtiyacı hissettik. Araştırmalarımız sonucu Ankara’ya ilk toptan et sevkiyatını kurucumuz Selahattin Mühsürler gerçekleştirmiştir.

 Afyon Sucuk Sarayı Bayilik Konusudur.  

Afyon Sucuk Sarayı Bayilik ve Bayilik Bilgileri 1952 yılından 1970 yılına kadar Ankara Et Borsası’na sevkiyat devam etmiştir. 1970 yılında kemiksiz toptan et sevkiyatını bırakıp Afyon’dan İstanbul’a Tophane Duvardibi Sütlüce Kesik Et Mezbahalarına kemikli karkas et sevkiyatı yapılmıştır.

O günden bugüne kadar ata mesleğini teknolojiyle harmanlayarak devam ettirmekteyiz. Et işlemede halka arz konusunda tecrübelerimizi de birleştirerek 2011’de bu gelişmemize paralel olarak sucuk sarayı markası altında sadece dana etinden işlenip halkın damak tadına uygun kasap sucuğu üretilip piyasaya arz edilmektedir.

 Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Mehmet Mühsürler’in

  • 2000-2005 Ticaret Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeliği Meclis Üyeliği;
  • 2001-2005 Afyon Merkez Çiftçi Malları Koruma Başkanlığı;
  • 2005-2009 Afyon Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyeliği;
  • 2009- - Halen Afyon Ticaret Borsası Başkanlığı;
  • Türkiye Odalar Borsalar Konsey Üyeliği;
  • Afyon Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Üyeliği;

Görevlerinde bulunmuş ve bulunmaktadır.

Afyon Sucuk Sarayı Bayilik Bilgileri

Firma ismi: AFYON SUCUK SARAYI Bayi - Franchise Şube Sayısı: 12 Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Bölge Koruması Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Telefonla veya karşılıklı olarak görüşülür.

 

Afyon Sucuk Sarayı Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR