Adsl Plus 

Adsl Plus  Bayilik Açıklaması

Adsl Plus Bayilik

Adsl Plus Bayilik Hakkında : TELEKOMÜNİKASYON SEKTÖRÜNDE BİLİNEN İNTERNET SERVİS SAĞLAYICILARIN ÜRÜNLERİNİ SATABİLME YETKİSİNE SAHİP, ÇAĞRI MERKEZİ VE BAŞVURU NOKTALARINA SAHİP, FİRMAYIZ. 

Adsl Plus Bayilik kategorisi 2 kısımda belirlenir. 

1. Tabelalı bayii

2. Başvuru noktası

Bayilikler Aralarındaki fark nedir?

 1 Kasım 15 Kasım arasında başlayacak olan En ucuz kampanya 49 TL Vodafone Net Yalın( Telefonsuz internet) Kampanyamızı sadece Tabelalı ve Çağrı merkezi bayilerimiz satabilecektir. 

Başvuru noktası: >> Web üzerinde sadece firma ünvanı, il, ilçe yayınlanır. >> Kendi portföyü ile tüm internet başvuru taleplerini alır, her satış için hak ediş alır. 

Tabelalı bayii: Tabelalı bayimiz olabilmek için sektör ile alakalı işyerinizin olması, elektronik,kırtasiye,Gsm telefon bayisi,bilgisayar vb. Sürekli iletişieme açık olan 1 adet sabit telefon numarası ve 1 adet gsm numarası olması şartı vardır. Site ziyaretçilerimiz tarafından sürekli aranacağından dolayı ürün ve hizmetlere hakim 1 kişinin cevaplıyor olması gerekmektedir.

>> İlçelerde sadece 1 adet tabelalı bayilik alınabilir.

>> İllerde her semt için bir bayiilik verilir

>> Online satışların başvuruları tamamlandıktan sonra tabelalı bayiye yönlendirilir, web üzerinden yönlendirilen her başvuru için 20 TL Evrak işlem bedeli ödemesi yapılır.

>> Başvuru alabilir, kendi alt bayisini oluşturabilir. Her başvuru için hak ediş, bayisinin başvurusu için komisyon alır.

>> Marka bilinirliği açısından 1 Adet Adsltürk logolu tabelası gönderilir.

>> Yüksek ziyaretçili web sitemiz üzerinde bayiye özel tanıtım sayfası verilir. Firma resimleri, iletişim bilgileri ve hizmetlerine dair bilgiler yer alır.

>> Ücretli servisler yönlendirilir. 

Not : Tabelalı bayiler için pop ve tabela bedeli olarak 1 sefere mahsus 500 TL peşin ödeme alınır. Başvuru noktaları için herhangi bir ücret alınmaz. Bayilik şartları geçerlidir. 

 Adsl Plus Bayilik ve Bayilik ŞartlarıBayilik: Esnaf/Kobi ve Çağrı Merkezleri Bayilik başvuru şartları : 

1- Vergi levhanızın bulunması

2- Müşteri memnuniyeti açısından en az bir personelinizin tüm kampanyalara hakim olması.

3- Yerleşik işyeri ve sabit telefon hattınızın ulaşılabilir olması. 

Çağrı Merkezi projesi şartlara ilave olarak; Ses kaydının tutuluyor olması, müşteriye ulaştığınız numaraların geriye dönüşü sağlanıyor olması, (inbound,outbound) 

FİRMA İSMİ: Adsl Plus 

BAYİLİK KATEGORİSİ:TELEKOMÜNİKASYON 

KURULUŞ YILI: 2009 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: BÖLGESEL

Adsl Plus Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: MADDİ BİR ŞART YOKTUR, FİRMA OLMA ŞARTI İLE DAHA ÇOK BİLGİSAYAR SATIŞ NOKTALARI VE FATURA ÖDEME MERKEZLERİ TERCİH EDİLMEKTEDİR. YETKİLİ BAYİMİZ OLDUĞUNU BELİRTEN TABELA OLMASI ZORUNLUDUR. 

BAYİLİK DESTEKLERİ: EĞİTİM DESTEĞİ, PAZARLAMA DESTEĞİ, BÖLGE KORUMASI, REKLAM DESTEĞİ.

 

Adsl Plus  Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR