Adana Car

Adana Car Bayilik Açıklaması

Adana Car Bayilik

Adanacar.com ilkeleri ışığında Adana Merkez, Adana ilçeleri ile çevre illerde otomobil ve vip araç kiralama branşlarında hizmet vermek üzere lokasyonunuzdaki temsilcilik şartlarını öğrenmek ve markamızın bayiliği ile ilgili talepte bulunmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Adana Car Bayilik Şartları

Genel Bayilik Şartları : CİDDİ YAPTIRIMLAR VE MALİ BEKLENTİLER OLMAKSIZIN KARŞILIKLI GÖRÜŞÜLEREK BİLDİRİLECEKTİR.

  • Bayilik Paket(ler)inin içeriği : YÖRESİNDE RENT A CAR İLE İŞTİGAL EDEN LOKAL FİRMALAR TERCİH SEBEBİMİZ 
  • AÇILAN HİÇBİR KONTRATTAN KOMİSYON ALINMAMAKTADIR
  • LOKASYONUNA GÖRE 1 DEFAYA MAHSUS BİR ŞEREFİYE BEDELİ SÖZ KONUSUDUR
  • HER TİP ARAÇ DESTEĞİ SAĞLAYABİLECEĞİZ.
  • OFİSLER ARASI ARAÇ KAYDIRMA SİSTEMİ İLE DOLULUK ORANLARINIZI MAKSİMUM SEVİYEDE TUTMAYA ÇALIŞACAĞIZ.
  • SADECE YURT DIŞI GELEN REZERVASYONLARDA İSTENEN CÜZİ KOMİSYON AYNEN YANSITILACAKTIR
  • HERHANGİ BİR ALT YAPI VE SİSTEMLE İLGİLİ KATILIM PAYI ALINMAYACAKTIR
  • CİDDİ YAPTIRIMLAR VE MALİ TASARRUF GİBİ BEKLENTİMİZ YOKTUR

Bayilik Verilecek Lokasyonlar : ADANA MERKEZ, ADANA İLÇELER, ADANA ÇEVRE İLLER İÇİN TÜM TEKLİFLER DEĞERLENDİRİLECEKTİR. 

Yatırım Maliyeti : YÖREYE GÖRE ÖNGÖRÜLEN ARAÇ PARKI 

Ortalama Kar Marjı : TAMAMEN ALT LİSANSÖRÜN TASARRRUFUNDA 

Reklam Katılım Ücretleri : ALINMAMAKTA 

Gelirden Pay :BEKLENTİMİZ YOK 

Ek Hususlar : MÜRACAAT SAHİBİ FİRMALAR İLE GÖRÜŞÜLEREK BELİRLENECEKTİR.

Adana Car Bayilik Hakkında : Turizm, ulaşım ve oto kiralama sektöründe 10 yılı aşkın sektör deneyimli personeli, yerli ve yabancı araçlardan oluşan, yüksek bakım standartlarındaki, zengin kiralık araç filosu, müşteri memnuniyetine önem veren anlayışı ve kaliteli hizmet uygun fiyat politikası ile Adanacar Adana Oto Kiralama, sizlerin de her gün büyüyen müşteri ailesine katılmasından mutluluk duyacaktır. Adanacar Adana oto kiralama yılların tecrübesiyle , oto kiralama konusunda bir çok yerli yabancı firma, tur operatörleri, seyahat acentaları, işadamları, turistler ve yurt dışında yaşayan vatandaşlarımıza Türkiye çapında kiralık otomobil, transfer , şoförlü oto kiralama , ticari araç kiralama, uzun dönem filo kiralama (operasyonel kiralama) hizmetleri sunmaktadır.

Tam zamanında ve güler yüzlu hizmeti, profesyonel kadrosuyla titizlikle ve en uygun fiyat avantajları çerçevesinde sunan Adanacar Adana Rent A Car 2009 2010, 2011, 2012 ve 2013 model değişik marka ve modellerde zengin bir kiralık araç filosuna sahiptir. Her müşterisine birebir kaliteli hizmet anlayışını ilke edinen Adanacar Adana oto kiralama tam bakımlı ve güvenli kiralık araç filosu ile siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Şoförlü araç kiralama, havaalanı transferleri ve kapıdan kapıya transfer servisini profesyonel ve güvenilir, yabancı dil bilen şoförler, tertemiz son model üst sınıf klimalı araçlar ve çok uygun fiyatlarla gerçekleştiren Adanacar Adana Oto Kiralama bu konuda da birçok seyahat acentası ve firmaya yıllardır hizmet vermektedir.

Oto kiralama hizmetleri ile birlikte müşterilerinin seyahat esnasında ihtiyaç duyabilecekleri, bebek koltuğu, buz çantası, port bagaj, şemsiye, ogs cihazı, gps cihazı ve internet gibi paralel hizmetleri de vermektedir. Filosunun yeniliği ve çeşitliliği, kalitesi ve güvenilirliğiyle sürekli kendini yenileyen Adanacar Adana Oto Kiralama olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten her zaman mutluluk duyacağız.

 

Adana Car Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR