Ab’bas Waffle

Türkiye Pazarında Waffle’ı En Lezzetli Hali Ile Sunmak Ve Dünya Pazarında Ise Önde Gelen Markalardan Biri Olmak Için Bayilerimiz Ile Birlikte Çalışıyoruz.

Ab’bas Waffle Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Ab’bas Waffle Bayilik Şartları

Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
Ticari Sicili Temiz Olmak
Asgari Lise Mezunu Olmak
Başarılı İş Deneyimleri Bulunmak

Ab’bas Waffle Bayilik Açıklaması

Ab’bas Waffle Bayilik

Gıda sektörünün marka bilinirliği yüksek isimlerinden olan Ab’bas Waffle kaliteli ürünler kullandığı lezzetli ürünleri ile müşteri memnuniyetine verdiği önemi birleştirip sektördeki pazar payını artırmaya devam ediyor. Kendi özsermayemiz ile açtığımız şubelerimizin yanı sıra titizlikle seçtiğimiz girişimcilerimize de bayilik veriyoruz. Böylece giderek genişleyen bir aile haline geliyor ve lezzetimizi daha fazla kişiye ulaştırabilmek için çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürüyoruz.

Ab’bas Waffle olarak istanbul ve diğer büyük şehirlerin yanı sıra gelişmiş illerde ve turistik bölgelerde de bayilik yolu ile yayılmak istiyoruz. Bu nedenle söz konusu lokasyonlara ilişkin gelen bayilik taleplerini de değerlendirmeye alıyoruz. 

Ab’bas Waffle Bayilik Şartları

Ab’bas Waffle bayilik alacak girişimcilerin; girişimci bir ruha ve başarma hırsına sahip kişiler olmasını istiyoruz. Ailemizin bir parçası olacak bayilerimizi geçmişinde başarılı iş deneyimleri bulunan adaylar arasından seçmeye özen gösteriyoruz. Ayrıca bayilerimizin yatırım için ihtiyaç duyulan maddi kaynaklara sahip ve en az lise mezunu kişiler olmasını da talep ediyoruz. Bayilerimizden % 3 oranında gelirden pay alırken reklam katılım ücreti tahsil etmiyoruz. Bayi adaylarımızın işletmelerinin başında kendilerinin ya da markamız eğitimlerine katılmak kaydıyla akrabalık bağları olan kişilerin bulunmasını istiyoruz.

Ab’basWaffle bayilik almak isteyen girişimcilerimizin işletmelerini; yaya ve taşıt trafiğinin yoğun olduğu rast food işletmeciliğine uygun ana arterlerde, süpermarketlerin, sinemaların, okulların yoğun olduğu bölgelerde ya da alışveriş merkezlerinde konumlandırmalarını istiyoruz. Caddelerde açılacak olan mağazalarımızın mutlaka giriş katı olmasına özen gösteriyoruz. 

Ab’bas Waffle bayilik almak isteyen girişimcilerimizin korner modelli işletmelerinin en az 50 metrekare, konsept mekanlarda en az 70 metrekare bahçe / en az 80 metrekare iç mekan olarak en az 150 metrekare alana sahip olmasını talep ediyoruz. İşletmelerimizin kurulum maliyeti mekanın metrekare ölçülerine göre değişiklik gösteriyor. 

Markamızdan bayilik alacak girişimcilerimizin taleplerini değerlendiriyoruz, olumlu sonuçlandıktan sonra bayilik sözleşmemizi imzalıyoruz. Ardından lokasyon tespiti ve projelendirme işlemlerini başlatıyoruz.İşletmenin tadilat işlemleri ile eş zamanlı olarak mağazanın hazırlanması ve personelin eğitilmesi süreçlerini de yürütüyoruz. Mekana uygulanan proje kapsamındaki inşaat ve dekorasyon uygulamalarını markamız standartlarında kendi profesyonel ekiplerimizle gerçekleştiriyoruz. İşletmelerin dekorasyon işlerini üstleniyor ve bayilerimizi anahtar teslim olarak veriyoruz. 

Markamızın bayilik şartları ile ilgili bilgi almak isteyen yatırımcı adaylarımız bize e-mail adresimiz aracılığı ile ulaştıkları takdirde kendilerine marka yetkililerimiz tarafından en kısa sürede geri dönüş yapılıyor. 

Ab’bas Waffle Bayilik Avantajları

Ab’bas Waffle bayilik alan girişimcilerimiz bayilik sistemimizin sağladığı avantajlardan yararlanabiliyor, marka bilinirliği yüksek markamızın kalitesini ve lezzetini açtıkları işletmelerde müşterilerine ulaştırarak kendi işlerinin sahibi olabiliyorlar. Konusunda uzman kadromuz ile altyapı ve AR - GE çalışmalarımızı düzenli olarak sürdürüyoruz. Kendimize özgü konseptimiz ve lezzetlerimiz ile sektörün en beğenilen aynı zamanda da hem müşteriler hem de gıda sektöründe bayilik almak isteyen girişimciler tarafından en çok tercih edilen marka olma konusundaki iddiamızı koruyoruz. Yatırımın başarıya ulaşması adına lokasyon tercihi konusunda büyük bir hassasiyet gösteriyor ve bayilerimize en karlı lokasyonu seçmeleri için yardımcı oluyoruz. 

Ab’bas Waffle Bayilik Destekleri

Ab’bas Waffle bayilik alan girişimcilerimize el kitabı, yer seçimi, bölge koruması, proje, ortak reklam, mal temini ve pazarlama alanlarında destek sağlıyoruz. Özellikle marka olarak eğitime çok büyük önem veriyoruz. Ab’bas Waffle bayilik alacak girişimcilerimizi markamızın deneyimli ekibi aracılığı ile sıkı bir eğitim sürecine tabi tutuyoruz. Girişimci adaylarımızın bayilik alabilmesi için eğitim süreçlerini başarı ile tamamlamalarını şart koşuyoruz. 

Ab’bas Waffle bayilik alan girişimcimizin işletmesini hazır hale getirdikten sonra mağaza açılışını yapıyoruz. Marka merkezinden uzmanlarımız 15 gün işletmenin başında bulunuyor, eksiklikleri tamamlıyor ve işleyişi öğretiyorlar. Sözleşme süresince de devamlı destek süreçlerimiz işliyor. Firmamız tarafından belirlenmiş olan otomasyon ve ekipman gruplarını standart olarak uyguluyoruz. Bayilik alan girişimcilerimizin üst düzey ürün kalitesini sağlamaları için bu standardize ekipmanlarla çalışmalarını zorunlu tutuyoruz.

 

Ab’bas Waffle Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR