Aba Döner

Aba Döner Bayilik Açıklaması

Aba Döner Express Bayilik

ABA PİKNİK müşterilerine metrekare olarak 150 metreden daha küçük olan alanlar için oluşturduğumuz, aba döner express franchising sistemi siz müşterilerimize daha küçük lokasyonlarda daha az maliyetli işletmeler oluşturmak için kurulmuş bir sistemdir. Aba Piknik sistemine göre avantajları metrekare olarak daha küçük alanlarda gerçekleştirilen bu operasyonlar tadilat masrafı, kira maliyeti Ve personel gideri olarak Bir Aba piknik şubesinden daha ekonomiktir.

Oturma alanı olarak daha sınırlı olan bu şubeler restorandan ziyade mini bir fast food işlemesi gibi düşünülmüştür. Şu anda faaliyette olan ve 1 tadilatı devam eden 5’ e yakın Aba Döner Express şubesi vardır. Aba A.Ş. olarak 3 yılda 50 Aba döner Express şubesi açılması hedeflenmektedir. 

Aba Döner Express Bayilik Şartları ve Destekleri

 Aba Döner Bayilik ve Bayilik Şartları

 SİZ ABA PİKNİK MÜŞTERİLERİNE METREKARE OLARAK 150 METREDEN DAHA KÜÇÜK OLAN ALANLAR İÇİN OLUŞTURDUĞUMUZ, ABA DÖNER EXPRESS FRANCHİSİNG SİSTEMİ SİZ MÜSTEİRLERİMİZE DAHA KÜÇÜK LOKOSYONLARDA DAHA AZ MALİYETLİ İŞLETMELER OLUŞTURMAK İÇİN OLUŞTURLUMUŞ BİR SİSTEMDİR. 

İşletme ABA DÖNER EXPRESS markası için değerlendirilen dükkan 50 İle 150 metrekare olan uygun lokasyanu olan ve cephe ve diğer nitelikleriyle Aba döner express olmaya müsait işletmeleri tercih etmektedir. Aba döner Express'in ürün gamı olan ET döner ve çeştileri, TAVUK döner ve çeşitleri ürünlerinin hergün yeni tadlarla ve soslarla çeşitlendirerek fast food sistemiyle hizmet vermektedir. Çözüm odaklı franchising sistemiyle çalışan Aba Döner Express franchising müşterisini tadilat esnasında yüksek maliyetler çıkarmak yerine restaurantlarda tadilat esnasında minumum maliyet yüksek kalite ve işçilik almak için kendi bünyesinde oluşturduğu mimarlık firmasıyla piayasa koşularından daha ucuza ve kısa sürede açılmaya hazır şubeler oluşturmaktadır. 

Personel; açılan şubelerde kendi içinde yetiştirdiği deneyimli personeli değerlendirmeyi önceliği koyan Aba döner express,bu sistemdede kolaylık ve kaliteye önem vererek az maliyetli yüksek eğitimli personel ile birlikte çalışmak için franchising müşterisinin bulunduğu lokasyondanda bunu çözme seçenenğini müşteriye bırakmaktadır.Bu personeller ile gerekli eğitimleri vererek Aba döner express markası için gerekli hizmet kalitesi sağlanmaktadır. 

Ürün;Aba Döner Express ürün kalitesinde satndardı yakalamak için Aba piknik franchising müşterilerinin tüm mal tedariğini karşılamaktadır. Tüm Aba döner Express şubelerde standard malzeme kullanma ilkesiyle bununla ilgili merkezde çözülmüyecek çok az sayıdaki kalemi kendi seçtiği yerel firmalarla çözmektedir. 

Ürün Maliyeti; Aba Döner Express franchise na tüm ürünleri piyasa koşullarının çok aşağısında temin ederek,franchising müşterisinin maksimum kar elde etmesi için sürekli costing çalışmaları yapmaktadır. 

Kontrol; Aba piknik kendi şubesinde kullandığı tüm maliyet ve fire hesaplama sistemlerini franchising müşterileriyle paylaşarak onarlında kendi şubelerinde en yüksek düzeyde kontrol sağlamasının yolları açmaktadır. 

Operasyon ve Denetim; Aba Döner Express franchising şubeleri işyerleri faaliyete geçtikten sonrada yoğun eğitim ve yönlendirme faaliyetlerini devam etmektedir.franchising şubelerine Aba döner express operasyon ekipleri rutin denetim ve kontroller yaparak şubenin verimliliğini artırmaya yönelik politikalar franchise lerle birlikte oluşturulmaktadır. 

Ürün Garnitür Sos ve Promosyonlar; Aba Döner Express belirli periyodlarla uyguladığı promosyonlarla şubelerinde is hacmini yükseltmeye yönelik kampanyalar yapmak ve oluşturduğu veni garnitür ve sos seçenekleri ile innovosyanada önem vermektedir. Aba Piknik sistemine göre avantajları metrekare olara daha küçük alanlarda Gerçekleştirilen bu operasyonlar, Tadilat masrafı, kira maliyeti ve personel gideri olarak Bir Aba piknik şubesinden daha ekonomikdir. Oturma alanı olarak daha sınırlı olan bu şubeler restaurandan ziyade mini bir fast food gibi işlemesi düşünülmüştür.Şu anda falliyette olan 1 tadilatı devam eden 5 e yakın Aba Döner Express şubesi vardır. Aba A.Ş. olarak 3 yılda 50 Aba döner Express şubesi açılması hedeflenmektedir. 

 

Aba Döner Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR