3D Mini Selfie

3D Mini Selfie Teknolojisi 2013 Yılından Itibaren Ar&ge Çalışmalarına Başlanan Ve 2017 Yılında Kurumsal Düzeyde Hayata Geçirilen Dünyadaki Ilk Yaygın Mobil Üst Düzey Yüz Tarama Ve Üç Boyutlu..

3D Mini Selfie Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

3D Mini Selfie Bayilik Şartları

Ziyaretçi Trafiğinin Yüksek Olduğu Yerlerde Konumlanmış Olmak
Verceğimiz Yazılımı çalıştırıp Müşterinin Resmi çekip 3d Model önizlemesini Yapmak İçin Tablet, Laptop Ve Ya Bilgisayar
Yüksek Hızda İnternet Bağlantısı

3D Mini Selfie Bayilik Açıklaması

3D Mini Selfie, yüz tarama ve üç boyutlu modelleme teknolojilerini bir araya getirerek duyguları ve hayalleri üçüncü boyuta taşıyan üst düzey teknolojidir.

Bayilerimize vereceğimiz yazılım ile, müşterilerinin yüz fotoğrafını çekmeleri yeterlidir. Otomatik olarak oluşturulan yüz 3d modeli daha öncede sistemde olan konsept figürlere aktarılır. Böylece müşteri kendi yüzü ile konsept modelde nasıl görüneceğinin önizlime şansını yakalar. Müşteri onayı ile 3D Baskı merkezime düşen model üretime alınır ve 5 gün içinde adrese kargolanmış olur. Bayi bu süreçte sadece müşteriye satış operasyonunu üstlenir. Kalan süreç firmamız tarafından takip edilmektedir.

3 boyutlu teknoloji alanında Türkiye’nin ilk bayilik ağını oluşturan 3D Mini Selfie’nin çalışma sistemi çok kolaydır. Üç Basit Aşamada %100 Bayi Memnuniyeti dediğimiz çalışma politikamızla gerekli tüm desteği bayilerimize sağlamaktayız.

REFERANS SİSTEMİYLE SÜREKLİ KAZANÇ

3D Mini Selfie bayileri sürekli kazanırlar. Çünkü, müşteriler sisteme “bayinin referansıyla” kaydedilir. Böylece referanslı müşteri genel merkezden yeni ürün sipariş verdiğinde müşteriyi sisteme kaydeden bayi de kazanır. Bu sistem bayilik süresince her müşteri için devam eder.

BÖLGE KORUMASI

3D Mini Selfie bayilerinin bölgeleri sözleşme ile koruma altındadır. Bir 3D Mini Selfie bayisinin bulunduğu binada ya da caddede başka bir 3D Mini Selfie bayisi açılamaz.

BAYİLERE MÜŞTERİ DESTEĞİ

3D Mini Selfie Genel Merkezi müşterilerden fotoğraflı sipariş kabul etmez. Sipariş vermek isteyen kayıtsız müşterileri adreslerine en yakın 3DMS bayisine yönlendirir.

 

3D Mini Selfie Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
İletişime Geç