Yurtbay Seramik

Yurtbay Seramik Bayilik Açıklaması

Yurtbay Seramik Bayilik

Yurtbay Seramik Bayilik Hakkında : Seramik bir sanattır ve eller şekil verir. Seramiğe şekil veren ellerse fabrikadaki teknolojidir. YURTBAY seramikte ; dizayndan uygulamaya kadar tüm ürünler bilgisayar destekli ve teknolojinin tüm imkânlarından faydalanılarak gerçekleştirilir. 

Yurtbay Seramik Bayilik ve Bayilik Başvurusu Firma, gelişmekte olan teknolojinin, üretimi ve tüketimi doğrudan etkilediği günümüzde; seramik sektöründeki 50 yılı aşkın birikimi, yeterli teknik donanımı, güvenilirliği, yüksek kalite anlayışı ve uzman kadrosuyla üretimine devam etmektedir. Yalın bir aşk ile başlayan seramiğin öyküsünü, teknolojik ve estetik bir aşk ile sürdürmekte , yeryüzünün bu ilk sanatını , günün zevki, teknolojisi ve estetiğiyle birleştirerek tüm dünyaya sunmaktadır. “Tıpkı yeryüzünün ilk efsanesi gibi.” 1999 yılında kontinü fırında frit üretimine başlayarak ürünlerin yüzey kalitesini ve parlaklığını önemli ölçüde geliştiren Yurtbay Seramik, teknolojiyi de yakından takip ederek tasarım stüdyosunu en yeni yazılım ve donanımlarla sürekli geliştirmektedir .

Gelecekteki yatırımlarını düşünerek hareket eden firma, şu andaki ihtiyacından fazla olan 8 megawatt’lık elektrik enerji üretimini, doğalgaz ile çalışan kendi Co-Genaration tesislerinde üretmektedir. Sürekli üretim, teknolojik yatırım, ihracat ve istihdam anlayışının hâkim olduğu firmada, çevreye duyarlı üretim yapılmaktadır.

 Yurtbay Seramik Bayilik ve Bayilik BaşvurusuYurt içindeki bayi ve corner ağı ile sektörün en önemli kuruluşlarından birisi olan Yurtbay Seramik, yurt dışında ise Kanada, İngiltere, İsrail, Amerika, Yunanistan, Hollanda, Gürcistan, Irak, Libya, Romanya, Bulgaristan, Çekoslovakya, Azerbaycan başta olmak üzere 50’nin üzerinde ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.Üretiminin yüzde 40’ını ihraç eden firmamız, ürünlerini kamuoyuyla paylaşmak ve yeni müşteriler elde etmek amacıyla yurt içi ve yurtdışında bir çok fuara da katılmaktadır.

Sosyal sorumluluk bilincinin de daima diri tutulduğu şirketimizde, Zonguldak’ta yaptırılan 24 derslikli Oktay - Olcay Anadolu Lisesi, Türk Milli Eğitimi’ne katkı sağlamaya devam etmektedir. Ayrıca Çaycuma’da Yurtbay Seramik A.Ş. tarafından yaptırılan Sakine- Şevki Yurtbay Araştırma Merkezi Binası da hizmet vermeyi sürdürmektedir. Dört kattan oluşan, yaklaşık 4.000 metrekare kapalı alana sahip binada 10 derslik, 14 ofis, 4 gıda laboratuvarının yanında bilgisayar ve dil laboratuvarları bulunmaktadır.

Yurtbay Seramik Bayilik Başvurusu

Yurtbay Seramik Bayilik, Yurtbay Seramik Bayilik Şartları hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyenler ise aşağıda vermiş olduğumuz irtibat bilgilerinden firmanın bölge müdürlükleri ile iletişime geçebilirler.

 

Yurtbay Seramik Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR