Yüksel Pastaneleri

Yuksell Hakkimizda Yüksel Pastaneleri Olarak 1978 Yılından Bu Yana Müşterilerimize , Güvenle Hizmet Sunduk. İşlerimizi Bir Adım Ileri Taşımak Adına Internet Sitemizi Hayata Geçirdik.i̇stanbul Da..

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Bayilik veren pastaneler
Bayilik Veren Unlu Mamül Firmaları

Yüksel Pastaneleri Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
Bütçe açıklaması belirtilmemiş.

Yüksel Pastaneleri Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Yüksel Pastaneleri Bayilik Açıklaması

Bizimle Büyümek İster Misiniz ?
Karlı Bir Yatırım Olarak Franchısee Teklifimizi Değerlendirin , Birlikte Büyüyelim.
________________________________________

 • Neden Yüksel Pastaneleri ?
 • Yatırımın çok kısa vadelerde dönüşünün sağlanabilmesi
 • Marka gücü ve güvenilirliği
 • Pazardaki büyüme potansiyeli
 • Pazar sürekliliği
 • Taze, kaliteli, sağlıklı ve lezzetli ürün
 • Kaliteli hizmet ve servis
 • Yüksek temizlik ve hijyen standardı
 • Tanıtım gücü
 • Bilgi & birikim
 • Güçlü dağıtım ağı

 

Franchising Nedir?

Franchising bir ürün veya hizmetin imtiyaz hakkına sahip tarafın, belirli bir süre şart ve sınırlamalar dahilinde işin yönetim ve organizasyonuna ilişkin bilgi ve destek (*know-how) sağlamak sureti ile, imtiyaz hakkını ticari işler yürütmek üzere ikinci tarafa verdiği imtiyazdan doğan, uzun dönemli ve sürekli bir iş ilişkilerinin bütünüdür. Franchising, birbirinden bağımsız iki taraf arasında meydana getirilen sözleşmesel bir ilişkidir. Franchising, sistemin yaratılma ve ilk uygulama yeri olan A.B.D’ de başlamıştır. Bu sistem ile çalışan yaklaşık 60 iş kolu mevcuttur.

Bunlar arasında ; Otomobil Kiralama, Otomobil Servis Ürünleri, İş Yardım Servisleri, İş Araçları, Giyim ve Ayakkabı, Yapı Dekorasyon, Bilgisayar, Kozmetik, Perakende Şatış Mağazaları, Eğitim, Yiyecek, Sağlık Ürünleri, Ev Aletleri, Kuru Temizleme, Fast-Food, Otelcilik ve Lokanta vb. sektörler bulunmaktadır.

Özellikle hizmet sektöründe çeşitlendirme hızla artmaktadır. Lügat manası “imtiyaz” olan Franchise, İngilizce bir kelimedir. Fransızca “Affanchir” olan franchise sözcüğünden “Franchising İmtiyaz Verme” kelimesi türetilmiştir. Franchisor; ürüne, hizmete veya bilgi birikimine ve bunlara ait denenmiş, kalitesi kanıtlanmış ve başarılı bir markaya, isme sahip ve bunların satış dağıtım veya işletme hakkını belirli bir bedel karşılığı veren taraftır.

Franchisor, kendisi ve bireysel Franchisee’lerinden oluşan franchising sisteminin kurucusu ve uzun vadeli koruyucusudur. Franchisee; doğrudan veya dolaylı bir malı bedel karşılığında Franchisor’un ticari adını ve/veya hizmet markasını, know-how’ını iş görme ve teknik yöntemlerini, sistemini ve diğer sınai ve/veya fikri mülkiye haklarını kullanma hak ve zorunluluğunu, taraflar arasında bu amaçla yapılan yazılı Franchise Anlaşması süresi ve kapsamı içinde devamlı olarak alacağı ticari ve teknik destek ile üstlenir. Franchisee’nin Franchisor’a ödediği bedel; isim, marka veya sistemi kullanma hakkı karşılığında ödenen bir başlangıç ücreti “Franchisee Fee”den ve yıllık ciro ve kardan, anlaşmada belirlenen oranlarda, yüzde olarak ödenen ücretlerden “Royalty”den oluşur.

Yüksel Pastaneleri Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR