Yönnet

Yönnet Bayilik Açıklaması

Yönnet Bayilik

Yönnet Bayilik Hakkında : Yönnet, 2008 yılında kurulmuş bir teknoloji şirketidir. Yeşil enerji konseptine uygun yazılım ve donanım çözümleri sunan Yönnet, 2011 yılı itibarı ile enerji izleme ve bina otomasyonu alanında önemli projelere imza atmıştır. Bünyesinde; Enerji izleme, Akıllı Bina Yönetim Sistemi, Konfor, Güvenlik, Konsiyerj, hizmetleri gibi bir çok çeşitli konu bulunan İnterra markası altında donanım ve yazılım hizmetleri sunmaktadır. Rezidanslara özel esnek yazılımlar ile fark oluşturmayı hedefleyen firmamız konusunda bir ilk olma hazzını yaşamaktadır. 

Yönnet Akıllı Bina Yönetim Sistemi Bayilik Veriyor

 1. Site Yönetimi : Site yönetiminden gelen duyurular, mesajlar, ödenmesi gereken bütün faturalar, aidatlar, öneriler tek bir ekranda.
 2. İnterkom : Intercom ve güvenlik kameralarıyla A'dan Z'ye herşey kontrolünüzde. Interra kullanıcılarına, yaşam alanlarında intercom ve güvenlik kameralarıyla aşılması imkansız bir güvenlik çemberi sunuyor. Interra site ya da evinizdeki tüm güvenlik ekipmanları ile uyumlu çalışırken, sevdiklerinizin aşılması imkansız bu çemberin içinde olması işinizi rahatlatacak. Interra'nın kullanıcılarına sunduğu intercom özelliği sayesinde konuklarınız ile, site girişinde ya da resepsiyonda sesli ve görüntülü iletişim kurabilirsiniz. Sistemi site girişinden, bina girişine veya resepsiyona kurabilir ve istemediğiniz kişilerin sizi rahatsız etmesini engellersiniz.
 3. Evinizde ki ihtiyaçlarınızın tam karşılığı Interra’da : Interra’nın hizmetler menüsünde, evinizde yaşayabileceğiniz tüm sorunların çözümünü bulacaksınız. Su borunuz mu patladı? sorun değil hemen Interra’ya tıklayın ve tesisatcınız anında kapınıza gelsin. Ya da siz evden çıkarken vale aracınızı kapınızda hazır bulundursun. Misafirleriniz için taksi ya da evinizin günlük temizliği için hizmetçiniz. Sizin ihtiyacınız ne ise tıklayın Interra’ya yerine getirsin. Unutmadan! Interra ile spada sıra beklemeyede son. Tıklayın Interra’ya spada yerinizi ayırtın ve keyfinize bakın.

Yönnet Bayilik Ürünler

 1. Dokunmatik Ekran
 2. Interra Software
 3. KNX Ürünleri
 4. Otel Çözümü
 5. Interkom / Ip Telefon
 6. IP Kameralar

Ürünlerin Teknik Özellikleri

 • OS: Android
 • İşlemci: ARM
 • Çalışma sıcaklığı: -20 ºC +70 ºC
 • Ses: 2*3W Speaker
 • USB: 2*USB Host
 • Bağlantı: 100Mbps Ethernet
 • Dokunmatik
 • 10.1"
 • 7"

Yönnet Bayilik, Yönnet Bayilik Başvurusu ve Yönnet Bayilik Şartları hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyen girişimci yada yatırımcılar aşağıdaki iletişim numarasından firma ile irtibat kurarak Yönnet Bayilik ile ilgili gerekli bilgiyi alabilir.

 

Yönnet Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR