Yogocups

YogoCups Bayilik Açıklaması

YogoCups Bayilik

1970 yılında kuzeydoğu Amerika’da tanıtılan bu muhteşem ürün, sağlıklı ve hafif olmasıyla dikkatleri üzerine çekmiştir. Özellikle yaşadığımız son dönemlerde dünyanın her yerinde obezite problemiyle karşı karşıya kalmaktayız. YogoCups sizi obezitelikten kurtarmakla beraber, sizlere sağlıklı yaşam sunmaktadır. Amerikayı kasıp kavuran Frozen Yogurt şimdi YogoCups farkıyla Türkiye’de. YogoCups kalorisiz ve light ürün özelliğinin yanısıra, şeker hastalarının da yiyebileceği tatlı çeşididir. YogoCups çok az miktarda şeker ve yağsız light sütle harmanlanarak makine vasıtasıyla üretilir ve sizlerin damak tadınıza göre meyve, özel soslar ve çikolatalı çeşitleriyle sizlere sunulur.

Neden Gıda Sektörüne Yatırım Yapmalısınız ?

Türkiye bugün gelişmekte olan ülke durumundan çıkmış gelişmiş ülke seviyesine ulaşmıştır,Türkiye tam da bu şartlarda ekonominin gidişatına paralel olarak bir çok yabancı yatırımcıyı bile kendine çeken bir ülke seviyesinde iken biz Türkiye vatandaşlarının yatırım yapması ve geleceğimize, çocuklarımıza iyi yaşam şartları sunabilmemiz gerekli olmuştur. Tam bu esnada sektörü araştırmamız ve bir çok ekonomistin de değindiği gibi, artık insanlar fizyolojik ihtiyaçlarını lüksleştirme eğilimindedir. Bu da Gıda sektörünün önemi ve sektör kollarının gelişimini etkilemektedir. YogoCups Bayilik Gıda sektöründe sıradan besinler artık rekabetin dayanılmaz hale geldiği bir koludur.Bunun yerine yatırımcıların marjinal ve yeni çağa uygun kollara yatırım yapmaları daha cazip bir hale gelmiştir.Gıda sektörü yavaşlamayacak olması ile halen en gözde sektördür.Bugün dünyanın en büyük firmaları Gıda sektöründe kolları bulunmaktadır. Bzn Gıdabu düşünceyi benimsemiş ve ciddi yatırımlar ile sektöre farklı bir boyut getirmeyi amaç edinmiştir

Peki Neden YogoCups markası ile iş ortaklığı yapmalısınız ?

YogoCups gıda sektörüne farklı bir soluk getirerek, hem lezzetli hem de sağlıklı gıdayı müşterilerine sunmayı amaç edinmiştir. Bzn Gıda'nın ciddi yatırımlar yaparak sektöre girmesi birçok yatırımcının ilgisini çekmiştir. Her güçteki yatırımcının ilgilenebileceği esnek bir marka olan YogoCups iş ortaklarını ayrı görmeyip kazan kazan politikasıyle her zaman kazandıracaktır. Yaptığımız araştırmalarda Dondurma sektörünün Türkiye 'de gelişmekte olduğunu gözlemlemiş bulunuyoruz, ABD'de kişi başı yıllık ortalama dondurma tüketimi 22 lt, Avrupa 'da 18lt, Türkiye' de 2002 yılında 2,5lt iken 2012 yılında yukarıya doğru hızlı bir ivmeyle 8lt ye kadar yükselmiştir üstelik dondurma çeşitlerinin azlığı ve kalitesizliğine rağmen. İşte YogoCups batılı ülkelerde olduğu gibi insanların dondurma kültürünü geliştirmek ve oldukça geniş ürün yelpazesi ile herkesimden müşteriye ulaşabileceğini göstermektir. Yatırımcısına çok kısa bir sürede yatırımını geri kazandıracak ve kendisi ile büyütecek iş fikriyle güven vermektedir.

 

YogoCups Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR