Yedo Dondurma Bayilik

Yedo Dondurma Bayilik Hakkında : Yedo Gıda Sanayi Ticaret Limited şirketi 1995 yılında Konya’da kurulmuştur. Konya Büsan Organize Sanayi Bölgesinde 1040 m² si kapalı 1500 m² lik modern üretim tesisinde üretimini gerçekleştirmektedir. Günlük 25 ton üretim kapasitesi bulunan tesisleri Konya’nın ilk üretim ve çalışma iznine sahip olan tesisidir. Kullandığı modern teknoloji ve uzman kadrosu ile Maraş dondurmasını hijyenik koşullarda el değmeden üretmektedir. Sade, Çeşnili ve meyveli Maraş dondurması çeşitleri ile farklı damak zevklerine hitap etmektedir.

Yedo Dondurma Bayilik Hedefi

Ürünleri başta Konya ve ilçeleri olmak üzere Karaman, Ankara, Isparta ve Denizli’deki satış noktalarında tüketicisi ile buluşturmaktadır. Ürün ve hizmet kalitesini, müşteri memnuniyeti ile bütünleştiren Yedo Gıda San.Tic.Ltd.Şti. yaptığı marka yatırımları ile önümüzdeki dönemlerde daha çok tüketici ile buluşmayı planlamaktadır.

Yedo Dondurma Bayilik Noktaları

Yedo Dondurma Bayilik * Esila Market (Yaka Meram) * Hayal Cafe (Egitim fakültesi arkası) * Lokman Şifa Bahçesi (Havzan) * Çıtır Simit (Vatan, Zafer, Konyapark, Meram Şubeleri) * Paşazade Kuruyemiş (Kızılkaya AVM’de) * Samsat Çigköfte (Zafer, Beşyol Şubeleri) * Pan çigköfte (Otogar, Rampalı Şubeleri) * Duygu Market (Cihanbeyli) * Yeni Şekerciler Fabrika Satış Yeri Günlük 25 ton kapasiteli üretim tesislerinde üretilen çeşnilerden meyvelilere onlarca çeşit Maraş Dondurması başta Konya ve ilçeleri olmak üzere Isparta illerindeki satış noktalarında tüketici ile buluşturmaktadır. Yedo Dondurma Franchise başvurusu yapmak isteyenler aşağıda vermiş olduğum iletişim bilgilerinden irtibat kurabilirler.