Yapa Anaokulu

Okul Öncesi Eğitim Alanında Türkiye’nin Öncüleri Arasında Yer Alan Ya-Pa Yayın Pazarlama Sanayi Ticaret A.ş. Yaşam Paylaşım Anaokulları Markasıyla Franchise Ağını Genişletiyor.

Yapa Anaokulu Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
* Yaşam Paylaşım Anaokulu bayilik almak için gerekli bütçe; işletmenin açılacağı il ya da ilçenin nüfusuna ve verilen hizmetlere göre değişebilmektedir.

Yapa Anaokulu Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Yapa Anaokulu Bayilik Şartları

400 M2 Alana Sahip Tek Ya Da İki Katlı Bahçesi Olan Bir Bina Bulunması
Yatırım Bedellerini Karşılamaya Yetecek Sermaye Birikimi
Marka Değerlerinin En İyi şekilde Yansıtılması
Eğitime Gönül Verilmesi

Yapa Anaokulu Bayilik Açıklaması

Yapa Anaokulu Bayilik

 

1981 yılından günümüze; eğitime gönül veren ve okul öncesi eğitim konusunda Türkiye’nin en köklü markaları arasında yer alan Ya-Pa Yaşam Paylaşım San. Ve Tic. A.Ş.; bayilik veren firmalar arasında yer alıyor. 

Eğitime bakış açısı ve çocukların kendi yetenekleri doğrultusunda kendilerini keşfetmelerine dayanan eğitim yaklaşımı ile Türkiye’nin öncüleri arasında yer alan marka; eğitim sektöründe bayilik almak isteyen girişimcilere hem karlı hem prestijli hem de toplumsal gelişmeye katkı sunma imkanı sağlayan bir işbirliği şansı tanıyor. 

Çocukların eğitim sürecinde gelişimlerini destekleyen eğitim materyalleri üreten, okul öncesi eğitimin niteliğini geliştirmeyi hedefleyen, bilimsel çalışmalara destek veren, kendi bünyesindeki öğretmenleri düzenli aralıklarla eğiten, ebeveynlerin çocukları ile ilgili farkındalığını arttırmayı amaçlamak üzere seminerler düzenleyen ve yüksek marka bilinirliğine sahip Yaşam Paylaşım Anaokulları bayilik almak isteyen girişimcilere birçok destek sunuyor. 

Yaşam Paylaşım Anaokulu Bayilik Destekleri

Yaşam Paylaşım Anaokulu yetkilileri girişimcilerle ilk temasa geçtikleri andan itibaren; girişimcilerin başarısını arttıracak ve aynı zamanda marka imajını koruyacak çeşitli destekler sunuyor. 

Bölge koruma desteği veren ve girişimcilerin kazanç potansiyelini önemseyen firma yer seçimi destekleri ile de girişimcilerin tedirginliklerini azaltıyor. Anaokulu için gereken materyal ve donanımlar konusunda girişimciye seçme serbestisi tanıyan YA-PA yetkilileri, talep halinde donanım desteği de sunuyor. 

Resmi süreçlerde yatırımcılarına danışmanlık hizmeti veren, düzenli eğitimler gerçekleştiren, personel seçimi konusunda fikir veren, rehberlik destekleri sunan, aile eğitimleri ile ilgili yatırımcının yanında duran ve YA-PA yayınları ile ilgili indirimler sağlayan Yaşam Paylaşım Anaokulu bayilik almak isteyen girişimcileri sürecin hiçbir aşamasında yalnız bırakmıyor. 

Anaokulunun mimarisi ile ilgili de girişimcilerle ortak hareket edebilen firma; anaokulu mimari yönetmeliklerine hakim profesyonellerden iç ve dış mekan mimari desteklerinin alınmasını sağlıyor. 

25 üniversite ve 500’ü aşkın akademisyenle işbirliğini devam ettiren; eğitim yaklaşımlarını bilimsel temellere dayandıran Ya-Pa Yaşam Paylaşım Anaokulları bayilik vereceği girişimcilere kapsamlı programlar düzenliyor. Sürekli gelişim ve değişim felsefesi ile 1000’den fazla uluslararası ve yurt içi seminerlere katılım sağlayan YAPA; girişimcileri akademik destekler ile de güçlendiriyor. 

Yaşam Paylaşım Anaokulu Bayilik Şartları

YA-PA Anaokulu Franchise Bedeli

Yaşam Paylaşım Anaokulları bayilik almak isteyen girişimcilerin öncelikle franchise isim bedeline sahip olmaları gerekiyor. Marka; işletmenin açılacağı lokasyonun potansiyeli doğrultusunda franchise bedellerinde değişiklik yapabiliyor. 

  • Nüfusu 2 milyon ve üzeri il – ilçeler için franchise bedeli 60 bin TL + KDV
  • Nüfusu 50 bin ve üzeri il – ilçeler için franchise bedeli 50 bin TL + KDV olarak belirleniyor. 

Franchise isim bedellerinin %50’si sözleşme yapıldığı zaman nakit olarak alınıyor. Firmayı diğer bayilik veren firmalar arasından ayıran en önemli özellik Franchise isim bedelinin tek kalemde alınmaması.  Başlangıç olarak franchise bedelinin %50’sini isteyen marka; kalan %25’ini birinci yılın; son %25’lik kısmını ise ikinci yılın sonunda alıyor. 

Yaşam Paylaşım Anaokulu Yatırım Bedeli

Yaşam Paylaşım Anaokulu toplam yatırım bedeli 150 bin ila 180 bin TL arasında değişiklik gösterebiliyor. Buna ek olarak firma bayilerinden Temmuz ve Ağustos ayları hariç; yılın 10 ayı aylık KDV dahil 1200 TL tutarında aidatlar topluyor. Yeni girişimciler henüz 25 öğrenciye sahip değillerse aidat ödemelerinden muaf oluyorlar. 

YA-PA Bayilikleri Lokasyon Şartları

YA-PA Anaokulu franchise almak isteyen girişimcilerin anaokulu binası seçimlerine büyük özen göstermeleri gerekiyor. Marka MEB kriterlerine tamamen uygun binalar için girişimcilere onay veriyor. Bu nedenle binaların genel gereksinimler kadar iç ve dış mekan kriterlerini de karşılaması gerekiyor. 

  • Servis araçlarının park sorunu olmaması
  • Binanın güvenli ve mümkünse sakin bir yerde bulunması
  • Binanın yerleşim yerlerine yakın konumlanması
  • Minimum 400 metrekarelik kapalı alana sahip olması
  • Bahçesinin bulunması
  • Bahçe zemininin güvenlik riski teşkil etmeyecek özelliklerle donatılması
  • Bahçecilik çalışmalarına uygun olması

Yaşam Paylaşım Anaokulu Bayilikleri için Girişimcide Aranan Şartlar

YA-PA Anaokulu; isim hakkını vereceği girişimcileri titizlikle seçiyor. Söz konusu çocuklar ve çocukların geleceği olduğu için yalnızca bina ya da maddi gereksinimlerinin karşılanması firma için yeterli sayılmıyor. 

Girişimcinin sabırlı, azimli, yenilikçi, eğitime gönül vermiş, çocukların güvenliğini önceliklendiren, marka değerlerini yansıtan, uzlaşmacı, bilimsel çalışmalara ilgili, personel seçiminde özenli, hijyen kurallarına bağlı ve işini seven bir yapıya sahip olması isteniyor. 

Siz de köklü ve marka bilinirliği yüksek bir franchise zincirine katılmak isterseniz Ya-Pa Yaşam Paylaşım San. Ve Tic. A.Ş yetkililerine mail atarak ya da irtibat numaralarından arayarak ulaşabilirsiniz. 

 

Not: Firma yetkililerine bizimle paylaştıkları detaylı bilgiler ve gösterdikleri samimi yaklaşım için çok teşekkür ederiz. 

 

Yapa Anaokulu Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR