1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Insaat ve Yapi Malzemeleri
  3. VİTAŞ VİDA

VİTAŞ VİDA

VİTAŞ VİDA bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, VİTAŞ VİDA bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Insaat ve Yapi Malzemeleri

VİTAŞ VİDA CİVATA VE BAĞLANTI ELEMANLARI SANAYİ TİCARET A.Ş.

Vitaş A.Ş. 1969 yılından beri vida, civata ve her türlü özel bağlantı elemanları imalatı yapmaktadır. Başta inşaat,beyaz eşya ,otomotiv, mobilya ve çeşitli endüstriyel tesislere bağlantı elemanı kullanan aynı zamanda satışını yapan tüm sektörlere yıllardan beri en iyi, en kaliteli hizmeti vermekteyiz.

Vitaş A.Ş. kuruluşundan itibaren kaliteden ödün vermeyip günün koşullarına göre en uygun fiyatlarla müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak gayreti içindedir. 

Makine parkımız en son teknolojik sistemlere göre dizayn edilmiştir. En hızlı şekilde terminli çalıştığımız imalatçı firmalara büyük rahatlık ve ekonomik kazançlar sağlamıştır.Sektörde faaliyet gösteren yerli ve yabancı bir çok uluslar arası firmalara proje bazında göndermiş oldukları teklifleri en iyi ve hızlı bir şekilde yerine getirmekteyiz.Bu yüzden firma profilimiz sağlam ve güvenilirdir.Piyasalardaki rekabetçi gücümüzle her zaman ön plandayız. 

Çözümleri üretebilmek gururumuz ve tercih nedenimiz olmuştur. Türkiye 'de her zaman ilklere imzasını atmış olan firmamız ilk TSE belgesini alan, ilk paslanmaz (inox) sac ve metrik vidasını üreten, ilk sunta vidası imalatı yapan, tüketiciyi koruma taahhütnamesini imzalayan ilk firmadır.

İstenilen her ürün için hammadde ve test sertifikası ( EN 10204 3.1 B ) verilmektedir. Aynı zamanda bir çok ürünümüz ETA yangın mukavemeti sertifikasına sahiptir.

Avrupa Birliği 2002 tarihli yasaksız malzeme yönergesine uygun ROSH,REACH, güvencesiyle üretim yapmaktayız.

ISO,IEC,CENELEC,CEN standartlarına uygun üretim yapılmaktadır.

DIN EN ISO 9001:2008 - ISO 14001:2004 - OHSAS 18001:2007 kalite belgelerine sahiptir.

Üretim Tesisimizi is güvenliği ve işçi sağlığınına uygun en son inşaat teknolojisine göre dizayn edip , enerji tasarrufuna ve çevre yönetmeliklerine uygun hale getirmiştir.

Bağlantı elemanları ; hata ,ihmal,bilgisizlik kabul etmez.Kaliteli bağlantı güçlü bir kalite kontrol sistemi ve standartlara uygun üretimle sağlanabilir.Bu da doğru hammedde seçimi, eğitimli eleman ve gerekli donanım ile mümkündür.VİTAŞ markası ile üretime başladığı ilk günden beri kalitede lider olmuştur.

Her türlü bağlantı elemanları konusunda,uzman personeli ,modern donanımı ve laboratuarı ile sistem maliyetlerini düşürmek konusunda AR-GE birimi ile ürün gelişimine katkıda bulunarak müşterilerine üst seviyede hizmet ve destek sunmuştur.

Vitaş geniş ürün yelpazesi ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.VİTAŞ yurt dışında,AB ülkelerinde özellikle Almanya'ya ihracatında kalitesi ile kendisini kanıtlamıştır.

Halen Türkmenistan,Kazakistan,Azarbeycan,Romanya,Bulgaristan,Rusya,Almanya,Fransa, İran,Irak,Suriye,Afganistan,Cezayir,Tunus,Libya,K.K.T.C.,Meksika'daki çeşitli firmalara ve şantiyelere malzeme tedariği yapmaktayız. 

  1. Kaba İnşaat Malzemeleri

VİTAŞ VİDA Bayilik Destekleri

VİTAŞ VİDA Şartlar & Koşullar

  • Karşılıklı görüşmelerde sağlanacaktr.

VİTAŞ VİDA Fotoğraflar

Insaat ve Yapi Malzemeleri Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör