1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Insaat ve Yapi Malzemeleri
  3. Vistan Hijyenik Klozet Sistemi

Vistan Hijyenik Klozet Sistemi

Vistan Hijyenik Klozet Sistemi bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Vistan Hijyenik Klozet Sistemi bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Insaat ve Yapi Malzemeleri

Hijyen ve Sağlıklı Temiz Bir Toplum Olma Temennisiyle - Vistan Hijyen

Özellikler:

  • Kalite
  • Antibakteriyel
  • Antistatik
  • Geri Dönüşüm
  • Tanınmışlık

VİSTAN

Firmamız 1996 yılında Derman Ambalaj Sanayi adı altında İstanbul’da kurulmuştur. Müşterilerine sunduğu kaliteli hizmetlerden dolayı kendi sektöründe marka haline gelmeye emin adımlarla ilerlemektedir. Günümüzde hızlı değişen ambalaj sektöründe yılların verdiği tecrübe ve deneyimini hijyen sektörüne de taşımanın haklı gururunu yaşamaktadır. Bizi yalnız bırakmadığınız ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 

Neden Biz ?

Her kullanıcı , klozeti yeni ve temiz sarf malzemesi ile kullandığından klozete oturmakla bulaşabilecek hastalıklar ve mikroplar önlenir. 
(örn; idrar yolları enfeksiyonu, nefrit, üriner ve sivilce ile ödem oluşması gibi.)

İŞLETME AÇISINDAN YARARLARI 

Mekanınızı, işyerinizi ziyaret eden müşterileriniz, dostlarınız yada birlikte çalıştığınız iş arkadaşlarınız ortak kullanıma açık tuvaletleri kullanmak istediklerinde zihinlerinde hep aynı benzer sorular oluşur.

Kullanacağım klozet temiz mi?
Acaba benden önce kim kullandı?
Bulaşıcı hastalık kapma riskim var mı?
Ve daha pek çok benzer soru sorulur.
Sonunda hemen herkes aynı tedbirleri düşünür.
Klozeti nasıl temizlemeliyim?
Yoksa oturmadan ayaklarımla basarak mı kullansam?
Tuvalet kağıdını ıslatarak silmeli miyim?
Klozet üstüne tuvalet kağıdı mı sermeliyim?

Daha birçok benzer çözüm ve tedbir akla gelebilir. Ancak hiç biri köklü bir çözüm sağlamaz. Vistan Otomatik HİJYENİK KLOZET KAPAĞI ile tuvaletinize çağdaş ve hijyenik görünüm kazandırırsınız. Bu sayede işletmenize ek bir prestij sağlayarak sizi rakiplerinizden daha üstün duruma getirecektir. Vistan Otomatik HİJYENİK KLOZET KAPAĞI Kendi ürün grubundaki full garantili tek üründür. Ürün garanti süresince herhangi bir arıza yaptığında tamir için beklemezsiniz. Servis kaydını yazdırdığınızda kaset sökme-takma ürün derhal yenisi ile değiştirilir.

Hijyen Nedir ?

kullanılan her şeyi ve her ortamı temiz tutmak da temiz olmanın gereğidir. Tıpta ve evde ve günlük yaşam ortamlarında, hijyen uygulamaları sıklığı ve hastalığın yayılmasını azaltmak için önleyici tedbirler olarak anılmaktadır.  Temizlik ve hijyen anlam olarak sıklıkla karıştırılmakta ve birbirinin yerine kullanılmaktadır. Genel olarak HİJYEN hastalıkların yayılımını önleme uygulamaları anlamına gelir. Temizleme işlemleri (örneğin, el yıkama) kirleri ortadan kaldırırken kullanılırken, hijyen kötü bakterilerden de arındırmak anlamına gelmektedir. VİSTAN Hijyen Hijyenik Klozet kapağı ve klozet Poşeti hijyen hakkında size en iyi ürünü sunmaktan gurur duyar.

SAĞLIĞINIZ SAĞLIĞIMIZDIR.

Satışını üstlendiğimiz bataryalı hijyenik klozet kapağı ve hijyenik klozet poşetinin taklidi yapılarak internet üstünden web sitelerinin reklamlarını yaparak müşterilerin dikkatini üstlerine çekerek ciddi satışlar yapan firma sahibi bile olmayıp veb sitelerinde sabit irtibat telefonları bile bulunmayan firma görüntüsü içinde bulunan kişi veya kişilerden dikkatli şekilde maduriyetlerin çoğalmaması için uzak durmanız önemle rica olunur. Kurumsal ve sizin her zaman ulaşa bileceğiniz firmalardan ürün almanız satış sonrası teknik destek almanız için önemli bir unsur olduğunu hatırlatırız.

VİSTAN wc lerin her noktasını kritik nokta olarak görüyor. Personelini de bu şekilde bilgilendirdiklerini ifade etti. VİSTAN hijyen genel müdürü banyoda klozetlere ayrı bir önem verdiklerini belirterek Hijyenik Klozet kapağı hijyen için önemli fırsatlar sunduğunu ifade etti.

(Yakında otomatik klozet kapağını kendi bünyemizde üretme başlayacağız.

firmamız hijyenik klozet kapağını yurt dışında son derece teknolojik tesislerde sipariş üstüne ürettirmektedir sarf malzemesi olan hijyenik klozet poşetini Türkyede kendi tesislerinde  üretmektedir. 

Bizleri tercih ettiğiniz için ve bizlerle çalıştığınız için sonsuz teşekkürler.

Dokunmatik butona basıldığında sistem yeni ve temiz poşet malzemesini otomatik serer.

Ortak kullandığımız , topluma açık alanlarda hijyene ve temizliğe daha çok önem vermemiz gerektiğini hatırlatır , sağlıklı yaşamlar dileriz.

otomatik hijyenik klozet kapağı ve klozet poşeti ulaşılması  zor olan  urun olduğunu düşünmeyin bir telefon kadar yakınız.

Bizleri aramaktan sakın çekinmeyiniz hizmet için her daim ekibimiz hazırdır. Sağlığa zarar verecek ortamlardan korunmak için yapılacak uygulamalar ve alınan temizlik önlemlerinin tümü hijyen olarak tanımlanır. Hijyen tıbbi bir terimdir ve tıp ile ilgili eski bir kavramdır. Kişisel ve profesyonel bakım uygulamalarının tamamına verilen addır. Vücudu sağlam tutmak ve hastalıklardan korumak için uygulanması gereken önlemlerin tümü ve bunlardan söz eden hekimlik kolu olarak tanımlanmaktadır. Temizliğin sadece görünür kirlenme olduğunda yapılması yeterli değildir. Su ve sabun olmadan temizlikten bahsetmek olası değildir. Gelişmiş toplumlarda kişisel temizlikte en fazla kullanılan malzemelerin başında su ve sabun gelmektedir. Başta kişinin kendi sağlığı olmak üzere, başkalarının da sağlığını korumanın en önemli aracı temizliktir. 

Bizleri takıp eden siz saygı değer müşterilerimiz Yurt dışından tedarik ettiğimiz otomatik hijyenik klozet sistemini kendi bünyemizde üretmek için çalışmalara başlamış durumdayız en kısa Zamanda hizmetinize sunmak dileğiyle.

Sağlıklı temizliği temsil eden hijyen toplumsal yaşamın her aşamasında karşımıza hijyen olmayan ortamlar çıkmaktadır. Yaşadığımız ortamların, içtiğimiz ve kullandığımız suyun, soluduğumuz havanın kullandığımız alet ve gereçlerin ve en önemlisi alafranga tuvaletlerin temiz ve sağlıklı yani hijyenik olması gerekmez mı ?

Hijyen Ne Demek? 
Yunanca “hygies”  yani sağlık kelimesinden türemiştir. Hijyen, sağlık için gerekli koşulların sağlanması ve sürdürülebilmesi için öngörülen uygulamalar anlamına gelir.Günlük yaşamda girdiğimiz, dokunduğumuz, soluduğumuz her ortamda  özellikle VC. Lerde sağlığımızı tehdit edebilecek çok çeşitli bakteri ve virüslere maruz kalıyoruz.  Başta kişinin kendi sağlığı olmak üzere, başkalarının da sağlığını korumasının en önemli aracı hijyendir.

  1. Vitrifiye

Vistan Hijyenik Klozet Sistemi Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Vistan Hijyenik Klozet Sistemi Şartlar & Koşullar

  • Bölgesel konumu Çalışma Prensipleri Pazarlama Tekniği Esnaf Olması Yeterli

Vistan Hijyenik Klozet Sistemi Fotoğraflar

Insaat ve Yapi Malzemeleri Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör