1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Ev, Bahce ve Dekorasyon
  3. Visco Love Yatak

Visco Love Yatak

Visco Love Yatak bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Visco Love Yatak bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Ev, Bahce ve Dekorasyon

HAKKIMIZDA

Türkiye'nin İlk "Visko" Yatak Üreticisi

Ural Medikal 1996 yılında visko elastik yatak - yastık ve medikal malzeme imalatı üzerine kurulmuş, sektöründe Türkiye’nin ilk kalıp üretim yapan yatak - yastık firmasıdır. İç piyasada Medikal sektör ile başlayan üretim hayatına yurtdışından gelen talepler ile ihracat da eklenmiştir. Bu gelişme sonrası iç piyasadan mobilya sektörünün talepleri yatak ve yastık talepleri karşılanmaya başlamıştır. 2008 yılından itibaren Visko Love markası ile gelişim iç piyasada hızlanmıştır. Kısa bir sürede toplam 150 showroom, 250 satış noktası olarak Türkiye’de yayılmıştır. İhracat ise başta Avrupa olmak üzere 40’ın üstünde ülkede devam etmektedir.

Ürün gamında visko alanında birçok yeniliğe imza atmış olan Ural Medikal Türkiye’nin ilk Visko Yatağı üreticisi olmanın yanı sıra, Türkiye’nin ilk ve tek jel yastık - yatak ve Türkiye’nin ilk Yıkanabilir Visko Yastık - Yatak üreticidir. Ayrıca, Türkiye’nin İlk Roll - Packing sistemli yatak paketleme uygulayıcısı ve Türkiye’nin halen tek kalıp sistemli özel visko yatak imalatçısı ve kalıp yastık üretim çeşitliliğinde dünyada 1 numaradır. Ural Medikal, Ar-Ge ve üretimi ile sektöründe ve konusunda öncülüğünü korumaya devam etmektedir.

Misyon
Visko Love gerek iç pazardaki büyüyen talebi karşılamak gerekse yurtdışında hızla büyüyen visko pazarında kalitedeki liderliğini üretim ve satışa da taşımayı kendine hedef belirlemiş ve bu hedef doğrultusunda da gereken yatırımları yaparak sürekli büyüme yolunda genç bir şirkettir.

Kalite Politikası
Ural Medikal Euro standartlarında çalışmakta olup TÜV, Sanitized, Oeko-TEX ve CE belge ve standartlarında üretim yapmaktadır.  Visko Love bulunduğu sektör ve yaptığı iş konusunda (visko elastik yatak - yastık) üretim şekli olarak tek, Avrupa’da ise 4 firmadan birisi konumundadır. Visko Teknolojisi ile üretilen Yatak ve Yastıklar Avrupa pazarından başlayarak tüm dünyaya yayılacak şekilde şekillenmeye başlamıştır. 

  1. Yatak

Visco Love Yatak Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Visco Love Yatak Şartlar & Koşullar

Visco Love Yatak Fotoğraflar

Ev, Bahce ve Dekorasyon Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör