Visco Love Yatak

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Bayilik Veren Yatak Firmaları

Visco Love Yatak Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Visco Love Yatak Bayilik Şartları

Visco Love Bayilik Başvurusu İçin Gerekli Belgeler; tüzel Kişi İse ticari Sicil Gazetesi (kuruluş) imza Sirküleri vergi Levhası Fotokopisi mağaza Kira İse Kira Kontratı Fotokopisi mağaza Sahibi İse Tapu Fotokopisi ticaret Odası Faaliyet Belgesi şahıs İse nüfus Cüzdanız Veya Sürücü Belgesi Fotokopisi imza Sirküleri vergi Levhası Fotokopisi mağaza Kira İse Kira Kontratı Fotokopisi mağaza Sahibi İse Tapu Fotokopisi varsa Ortaklık Sözleşmesi

Visco Love Yatak Bayilik Açıklaması

HAKKIMIZDA

Türkiye'nin İlk "Visko" Yatak Üreticisi

Ural Medikal 1996 yılında visko elastik yatak - yastık ve medikal malzeme imalatı üzerine kurulmuş, sektöründe Türkiye’nin ilk kalıp üretim yapan yatak - yastık firmasıdır. İç piyasada Medikal sektör ile başlayan üretim hayatına yurtdışından gelen talepler ile ihracat da eklenmiştir. Bu gelişme sonrası iç piyasadan mobilya sektörünün talepleri yatak ve yastık talepleri karşılanmaya başlamıştır. 2008 yılından itibaren Visko Love markası ile gelişim iç piyasada hızlanmıştır. Kısa bir sürede toplam 150 showroom, 250 satış noktası olarak Türkiye’de yayılmıştır. İhracat ise başta Avrupa olmak üzere 40’ın üstünde ülkede devam etmektedir.

Ürün gamında visko alanında birçok yeniliğe imza atmış olan Ural Medikal Türkiye’nin ilk Visko Yatağı üreticisi olmanın yanı sıra, Türkiye’nin ilk ve tek jel yastık - yatak ve Türkiye’nin ilk Yıkanabilir Visko Yastık - Yatak üreticidir. Ayrıca, Türkiye’nin İlk Roll - Packing sistemli yatak paketleme uygulayıcısı ve Türkiye’nin halen tek kalıp sistemli özel visko yatak imalatçısı ve kalıp yastık üretim çeşitliliğinde dünyada 1 numaradır. Ural Medikal, Ar-Ge ve üretimi ile sektöründe ve konusunda öncülüğünü korumaya devam etmektedir.

Misyon
Visko Love gerek iç pazardaki büyüyen talebi karşılamak gerekse yurtdışında hızla büyüyen visko pazarında kalitedeki liderliğini üretim ve satışa da taşımayı kendine hedef belirlemiş ve bu hedef doğrultusunda da gereken yatırımları yaparak sürekli büyüme yolunda genç bir şirkettir.

Kalite Politikası
Ural Medikal Euro standartlarında çalışmakta olup TÜV, Sanitized, Oeko-TEX ve CE belge ve standartlarında üretim yapmaktadır.  Visko Love bulunduğu sektör ve yaptığı iş konusunda (visko elastik yatak - yastık) üretim şekli olarak tek, Avrupa’da ise 4 firmadan birisi konumundadır. Visko Teknolojisi ile üretilen Yatak ve Yastıklar Avrupa pazarından başlayarak tüm dünyaya yayılacak şekilde şekillenmeye başlamıştır. 

Visco Love Yatak Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR