1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Insaat ve Yapi Malzemeleri
  3. VİLLADECOR MUTFAK

VİLLADECOR MUTFAK

MUTFAK BANYO MOBİLYALARI ÜRETİMİ

Insaat ve Yapi Malzemeleri

Hakkımızda

Villa decor, 1999 yılında "Ova Mobilya Ltd. Şti." olarak faaliyete başlamıştır. Villa decor ürünleri bugün 10.000 m2 alana sahip üretim tesislerinde, en son teknolojilerle ve modern bir anlayışla üretilmektedir. Temel olarak mutfak, banyo ve kapı sektöründe faaliyet gösteren Villa decor yenilikçi ve modern bir yaklaşımı benimsemekte ve tasarımlarında çağdaş çizgileri kullanmaktadır.

Günümüzün mutfak anlayışı daha fazla zaman geçirilen alanlara dönüşmekte ve kullanıcı profilinin de mutfak alanlarından beklentisi bu yönde artmaktadır. Villadecor, tasarımlarında mutfakların kullanıcıyla kurduğu ilişki sadece fonksiyonel temelde değil, aynı zamanda duygusal yönüyle de bir bağ kurmaya dikkat etmektedir.

Villadecor amaç olarak kaliteyi sürekli arttırmayı ayrıca pazardaki ihtiyacı ve kullanıcı beklentilerini anında yakalama ve karşılama arayışı içinde olmuştur. Endüstriyel üretim konusundaki tecrübesi ve teknolojik gelişmelere hızlı adaptasyonu sonuç olarak müşterilerine rekabetçi bir fiyat politikasıyla dönmektedir. Geniş bir perspektiften bakan Villadecor kendisine hedef olarak gerek ulusal düzeyde gerekse uluslararası alanda trend belirleyici bir mutfak üreticisi olarak belirlemiştir ve bunun için durmadan daha çok çalışmakta, daha çok araştırmakta ve daha çok üretmektedir.

Başladığımız bu yolda birlikte çalışmak dileğiyle..

 

  1. Kapı

VİLLADECOR MUTFAK Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

VİLLADECOR MUTFAK Şartlar & Koşullar

  • STOLK HOOKAH bayilik alan girişimcilerimizden işletmelerinin açılacağı mekanın en az 150 metrekare kapalı alana ve en az 150 metrekare bahçeye ya da pergole alana sahip olmasını istiyoruz. Gerekli düzenlemeleri mekana göre belirliyoruz. Tüm inşaat ve dekorasyon işlerini marka merkezi olarak yerine getiriyor ve mağazalarımızı bayilik alan girişimcilerimize anahtar teslim olarak veriyoruz.

Insaat ve Yapi Malzemeleri Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör