Vi̇lladecor Mutfak

Mutfak Banyo Mobi̇lyalari Üreti̇mi̇

VİLLADECOR MUTFAK Bayilik Avantajı

- *
İskonto detayı belirtilmemiş.

VİLLADECOR MUTFAK Bayilik Destekleri 2/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

VİLLADECOR MUTFAK Bayilik Şartları

Bayilik Şartları Ve Bütçe Yüz Yüze Konuşulacaktır.

VİLLADECOR MUTFAK Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

Villa decor, 1999 yılında "Ova Mobilya Ltd. Şti." olarak faaliyete başlamıştır. Villa decor ürünleri bugün 10.000 m2 alana sahip üretim tesislerinde, en son teknolojilerle ve modern bir anlayışla üretilmektedir. Temel olarak mutfak, banyo ve kapı sektöründe faaliyet gösteren Villa decor yenilikçi ve modern bir yaklaşımı benimsemekte ve tasarımlarında çağdaş çizgileri kullanmaktadır.

Günümüzün mutfak anlayışı daha fazla zaman geçirilen alanlara dönüşmekte ve kullanıcı profilinin de mutfak alanlarından beklentisi bu yönde artmaktadır. Villadecor, tasarımlarında mutfakların kullanıcıyla kurduğu ilişki sadece fonksiyonel temelde değil, aynı zamanda duygusal yönüyle de bir bağ kurmaya dikkat etmektedir.

Villadecor amaç olarak kaliteyi sürekli arttırmayı ayrıca pazardaki ihtiyacı ve kullanıcı beklentilerini anında yakalama ve karşılama arayışı içinde olmuştur. Endüstriyel üretim konusundaki tecrübesi ve teknolojik gelişmelere hızlı adaptasyonu sonuç olarak müşterilerine rekabetçi bir fiyat politikasıyla dönmektedir. Geniş bir perspektiften bakan Villadecor kendisine hedef olarak gerek ulusal düzeyde gerekse uluslararası alanda trend belirleyici bir mutfak üreticisi olarak belirlemiştir ve bunun için durmadan daha çok çalışmakta, daha çok araştırmakta ve daha çok üretmektedir.

Başladığımız bu yolda birlikte çalışmak dileğiyle..

 

VİLLADECOR MUTFAK Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
İletişime Geç