Vario Parke

Vario Parke Bayilik Açıklaması

Vario Parke Bayilik

Orman ürünleri alanında engin bilgi birikimine ve deneyime sahip olan Yıldız Entegre, Anadolu insanının girişim gücüne ve başarma azmine verilebilecek canlı bir örnektir. Girişimci ve yenilikçi yapısı, Türkiye sanayisini ileriye taşıyan tesisleri ve faaliyet gösterdiği her alanda teknoloji - tasarım geliştirme yetkinliği ile dünyanın en büyük üreticilerinden biri haline gelen Yıldız Entegre; 4.200 m³ /gün üretim kapasitesiyle ülkemizin ve dünyanın en uzun MDF preslerine sahiptir. 

Vario Parke Bayilik - Parke Bayilikleri Toplamda 1.850.000 m² alan içerisinde bulunan tesisleriyle orman ürünleri alanında hizmet veren Yıldız Entegre, Mdf, Mdflam, Sunta, Boyalı Sunta, Suntalam, Mdf Profile, Laminat Parke, Boyalı Parke, Mdf Kapı, Mdf Süpürgelik, Boyalı Levha, Mdf Boy Kapak, Kapı Paneli, Kapak Profili, Emprenye Edilmiş Dekor Kağıdı ve Tutkal üretimigerçekleştirmektedir. Faaliyet gösterdiği hemen her alanda yerel ve küresel ölçekte en büyükler arasında yer alan Yıldız Entegre, İstanbul Sanayi Odası'nın 2009 yılında gerçekleştirdiği "Türkiye'nin İlk 500 Büyük Firması" listesinde 57. sıraya; Capital dergisinin yapmış olduğu "Türkiye'nin İlk 500'de Yer Alan Şirketleri" sıralamasında 69. sıraya yükseldi. Bunun yanı sıra çeşitli dallarda birçok ödülün de sahibi oldu.

Dünya pazarında %55, Avrupa pazarında %80 gibi büyük paya sahip olan Yıldız Entegre; sadece bu rakamlara sahip olan parke üreticilerin üyeliği kabul edilen EPLF®'ye (Association of European Producers of Laminate Flooring) üye olarak kalitesini ve gücünü; sağlık, güvenlik ve tüketicinin korunması konusunda aldığı CE belgesi ile de ürünlerinin güvenilirliğini dünyaya kanıtladı. 2004 yılının başında Arslanbey'deki tesislerinde faaliyetlerine başlayan Yıldız Entegre, bugün dünyaca tanınan markalarını üretmeye başladı ve zaman içinde büyüyerek Türkiye sınırlarını aştı. 

Mdf Bayilik - Sunta Bayilik Afganistan, Arnavutluk, Azerbaycan, Bulgaristan, Danimarka, Fildişi Sahili, Gürcistan, Irak, İran, İsrail, KKTC, Kosova, Makedonya, Özbekistan, Romanya, Rusya, Türkmenistan, Ukrayna, Umman, Yunanistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Sudan, Kenya, Cezayir, Mısır, Tunus, Fas, Kazakistan, Pakistan, İtalya, İspanya, Nijerya, Lübnan, Suriye, Libya, Avustralya, Moldovya, Almanya, İsviçre, Danimarka, Fransa, İsveç ve Bosna-Hersek'e ulaşmıştır. Üretim, ihracat, istihdam ve dünya pazarlarındaki rekabet gücüyle Türkiye ekonomisinde önemli bir yere sahip olan Yıldız Entegre; 1600 çalışanı ve sürdürülebilir başarı hedefiyle yoluna devam ediyor. 

NOT : Vario Parke Bayilikbaşvurusunda bulunmak istiyorsanız aşağıda vermiş olduğumuz irtibat numaralarından firma ile iletişime geçebilirsiniz. 

Parkenin parlayan yeni yıldızı: Vario Tarihi insanlığın tarihi kadar eski olan ahşap geçmişten günümüze en doğal, en sağlıklı ve en güvenli hammadde olmaya devam etmiştir. Bu nedenle tüm mekânların altyapısından, aksesuarlarına kadar her alanda kullanılabilen ahşabın, özellikle zemin malzemesi olarak kullanılması vazgeçilmez unsurlardan biri olmuştur. 

Yıldız Entegre; tutkalsız, pratik ve kolay monte edilen 'clic sistem'i Varioclic markasıyla ahşap zeminleri yeniden yorumladı. Çağdaş tasarımı, zengin renk seçenekleri, üst düzey estetik anlayışı ile Varioclic tüketiciyle buluştuğu ilk günden itibaren dünyada aranan bir marka oldu. Avrupa standartlarının da üzerinde bir kaliteye sahiptir. 

Varioclic; kolay montajı, leke tutmayan, çizilmeyen, darbeye ve kimyasal maddelere dayanıklı yüzeyi gibi üstün özelliklerinin yanı sıra istenildiğinde herhangi bir tahribata uğramadan sökülüp takılabiliyor.

 

Vario Parke Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR