Ucca Kozmetik

Uccaucca Türkiye Kozmetik, Parfüm, Kolonya, Giyim Ve Ayakkabı Sektöründe Kendi Kreasyonu Ile Hizmet Vermeyi Amaçlamaktadır. 50 / 100 Ve 250 M2 Mağaza Konseptleri Ile Müşterilerine Ulaşmayı..

Ucca Kozmetik Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
* Mağaza kurulumu, Ürün teslimi, Kdv ve diğer giderler

Ucca Kozmetik Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Ucca Kozmetik Bayilik Şartları

Gerekli Eğitim Firmamız Tarafından Verilecektir.
+26 Yaş Ve üzeri
Kadın Girişimci öncelik
Daha önce En Az 2 Yıl İş Tecrübesi

Ucca Kozmetik Bayilik Açıklaması

Kolonya;

Türkiye de kolonya Osmanlı kültüründen bugüne kadar gelen eşsiz bir kültür transferidir aslında. Dünya genelinde başka bir ülkede bulunmayan bu kültür, ülkemizi eşsiz bir sınıfa dahil etmektedir. Kolonya da bilindik kokuların dışında uzak doğudan gelen kokuları kolonyalarımızda kullanmayı amaçlamaktayız.

  • Portakal çiçeği kolonyası

Eşsiz bir harmanlama ile Türkiye de hizmet veren, esans firmalarımız tarafından, firmamız için özenle hazırlanmış portakal çiçeği esansımız ile kolonya ya tarz katmaya geliyoruz. 80 derece, 3.7 ve 5 doz ile hazırlanmış hafif ve yoğun iki çeşit kokumuzu eşsiz şişe tasarımımız ile bütünleştirdik. Araba, ev, iş yerinizde yanınızdan ayırmayacağınız Ucca portakal çiçeği kolonya ile tarzınızı tamamlayacaksınız.

  • Limon çiçeği kolonyası

Japon ve uzak doğu kültüründe vazgeçilmez kokuların başında limon esansı gelir. Ferahlatıcı, sakinleştirici ve uyarıcı etkiye sahip limon çiçeği esansını, esans firmalarımız tarafından özenle hazırlayıp 3.7, 5 doz 270 ml eşsiz tasarıma sahip şişemizde sizlere sunuyoruz. Ucca limon çiçeği kolonya ile tarzınızı tamamlayacaksınız.

  • Limon çiçeği kolonyası

Japon ve uzak doğu kültüründe vazgeçilmez kokuların başında limon esansı gelir. Ferahlatıcı, sakinleştirici ve uyarıcı etkiye sahip limon çiçeği esansını, esans firmalarımız tarafından özenle hazırlayıp 3.7, 5 doz 270 ml eşsiz tasarıma sahip şişemizde sizlere sunuyoruz. Ucca limon çiçeği kolonya ile tarzınızı tamamlayacaksınız.

  • Misket limonu çiçeği kolonyası

Misket limonu üretiminde dünya sıralamasında ilk 5 ülke arasında bulunan Türkiye de hem kokusu ve hem tadı sebebi ile tercih edilmektedir. Misket limonu esansı için ülkemizde bulunan firmalar ile uzun soluklu araştırmalar yapılmış ve en etkileyici şekilde misket limonu esansı 3.7, 5 doz 270 ml 80 derecede, eşsiz şişe tasarımımız ile müşterilerimize sunulmuştur. Ucca misket limonu çiçeği kolonyamız ile tarzınızı tamamlayacaksınız.

  • Mandalina çiçeği kolonyası

Ülkemizde eşsiz bir yeri olan mandalina meyvasının, kolonyası olmadan olmazdı. Eşsiz esans araştırması 3.7, 5 doz 270 ml 80 derece, şık şişemiz ile müşterilerimize sunuyoruz. Yanınızdan ayırmayacağınız kolonyamız ile tarzınızı tamamlayacaksınız.

  • Ucca Özel seri kolonya

Uzak doğudan özel olarak getirilen esanslarımız ile Premium serimizi tamamlıyoruz. Premium serimizde 5 uzak doğu esansımız ile 5 doz 270 ml, 80 derece, rengarenk şiselerimizde müşterilerimize sunuyoruz. Ucca premium serimiz ile, sevdiklerinize sunacağınız hediyeleriniz değerlenecek.

 

Ucca özel seri business parfüm (3 Kadın / 2 Erkek)

  • Ucca parfüme özel serimiz ile başlamak istiyoruz. Sizin için özenle hazırlanmış 5 efsane koku. Tarzınızı tamamlayacağınız, yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz, giyiminizi ve yaşamınızı yansıtan efsane esanslarımızı 3.7 ve 5 doz 100 ml özel şiselerimizde sizlere sunuyoruz. Kurumsal yaşamınızı ve tarzınızı tamamlamak için geliyoruz. Ucca business özel seri parfüm

Günün modası 25 özel parfüm ( Erkek)

  • Gündelik hayatınızda tamamlayıcı kokuları sizin için kreasyonumuzda hazırladık. 25 özel seri kokumuz ile hafif, sert, odunsu ve sade kokular ile tarzınızı tamamlayacağız. Bu kokular sizi baştan çıkaracak.

Günün modası 25 özel parfüm ( Kadın)

  • Kadınlar için özel hazırlanmış şekerli, sade, sert ve hafif kokularımız ile tarzınızı tamamlamaya geliyoruz. Gündelik hayatınızda vazgeçilmeniz olmaya adayız. Ucca günün modası kreasyonumuz ile dünyaca ünlü kokuları sizler için harmanladık. Bu kokular sizi baştan çıkaracak.

Ucca Kozmetik Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR