1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Ürün Bayilikleri
  3. UCCA PREMİUM

UCCA PREMİUM

UCCA KOZMETİK - TAKI BUJİTERİ

Ürün Bayilikleri

1000000 ₺

 Sirkülasyonun Yoğun Olduğu Yerlerde Konumlanan; Yaklaşık 100 Metre Karelik Satış Alanına Sahip Ve Satış Alanının %30 Genişliğinde Deposu Bulunan Satış Dükkanının, şehir Merkezi Nüfusu Minimum 50 Bin Kişi Olan İllerde Yer Alması

 Girişimcinin Gerekli Yatırım Bedelini Karşılayacak Sermayesinin Bulunması

 Yüksek Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet Anlayışının Benimsenmesi

 UCCA Markasının Vizyonunun Benimsenmesi

UCCA PREMİUM Bayiliği

Bayilerine cari satış  sistemiyle ürün tedariki yapan UCCA, gelişmiş bir lojistik sistemi yapısına sahiptir. Marka bilinirliğinin gücüyle satış ağını Çin, Uzak Doğu ve Avrasya genelinde genişleten Moda devi, UCCA PREMİUM satış ortaklarının her birine sezonluk ürünlerini sunar ve en yeni ürünlerini tedarik etmekle görevlidir. Her bir gönderisinde en yeni ürünlerini mağazalarına ileten firma malların teslimini banka teminat mektubu ve nakti teminat ile  garanti altına alır.

UCCA PREMİUM Bayilik Şartları

UCCA PREMİUM bayilik şartları yatırım yapılmak isteyen ülkeye, bölgeye, şehre, mağazanın büyüklüğüne ve mağaza konseptine göre değişiklik gösterir.

UCCA PREMİUM şubesi açmak isteyen girişimcilerin ilk olarak Planlama bölümüyle doldurdukları form aracılığı ile iletişime geçmeleri gerekir. Yatırımcıya ait isim, soy isim, telefon no ve e-mail adresi gibi temel bilgilerin istendiği bu formda mağazanın nerede açılmasının planlandığı ve hangi bayilik konseptinin tercih edildiğine dair detaylı sorgulamalar da yer alır.

UCCA PREMİUM bayiliği almak için gerekli kriterler seçilen bayilik konseptine göre değişmektedir. UCCA PREMİUM bayiliği almayı düşünen girişimcilerin öncelikle seçtikleri konsept için gerekli niteliklere sahip işyerlerini bulmaları gerekir.

UCCA PREMİUM Bayilik Konseptlerine Göre m² Gereksinimleri

  • UCCA PREMİUM  100 m2 İşlek bir cadde veya avm içerisinde mağaza
  • UCCA SİLVER   75 m2 İşlek bir cadde üzerinde mağaza
  • UCCA  KİOSK  en az 15 m2 alan da avm içerisinde 
  • UCCA E TİCARET Satış Ortaklığı 

UCCA PREMİUM mağazası açmak isteyen kişilerin lokasyonla ilgili karşılaması gereken diğer bir kriterse marka politikasına uygun olarak ana caddeler, AVM’ler ve çarşılar gibi işlek lokasyonlardaki işyerlerinin bulunmasıdır.

UCCA PREMİUM değerlerini benimsemeyen, tecrübesi olmayan ve kurum imajını korumaya haiz görülmeyen girişimcilerin sermaye sorunu olmasa dahi UCCA PREMİUM imtiyaz haklarını vermez.

UCCA PREMİUM Mağazalarının Standardizasyonu

UCCA PREMİUM, mağazalarının konseptini ve iç dizaynını, ışıklandırma vb. tüm işlemleri kendisi yapar. Hizmet ve kalite standartlarının korunması adına gerçekleştirilen bu stratejiler dünya genelindeki 4 ülkede bulunan toplam 97 UCCA PREMİUM mağazasında aynı şekilde uygulanmaktadır. UCCA PREMİUM mağazasına giren potansiyel müşterilerin markanın gücünü fark etmelerini sağlamak ve satın alma dinamiklerini etkilemek üzere tasarlanan mağazalar özel bir ekip tarafından dizayn edilir.

UCCA PREMİUM Bayiliği Açmak İçin Gereken Minimum Bütçe

UCCA PREMİUM bayiliği açmak için gereken minimum bütçe açılacak mağazanın konseptine ve mağaza büyüklüğüne göre değişse de ortalama olarak 500 bin TL ile 1 Milyon TL arasında  bir yatırım gerektiği söylenebilir. 

 

  1. Hırdavat Ürünleri
  2. Temizlik Ürünleri

UCCA PREMİUM Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

UCCA PREMİUM Şartlar & Koşullar

  • YAPI MARKET-ISITMA SOĞUTMA ÜRÜNLERİNDE TİCARİ FAALİYETİ OLMASI

UCCA PREMİUM Fotoğraflar

Ürün Bayilikleri Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör