Turalı Group

Turalı Group Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Turalı Group Bayilik Açıklaması

HAKKIMIZDA

MİSYONUMUZ

Dünya’nın her bölgesinden müşterilerimizin bulunduğumuz sektörlerle ilgili beklentilerini istikrarlı ve ileri kalite anlayışımızla, kullandığımız modern teknolojilerle, müşteri ve çalışanlarımıza odaklı, sahip olduğumuz değerleri sürekli koruyarak, çevreye karşı olan sorumluluklarımızı gözeterek ve sürekli büyüme hedefimiz doğrultusunda üretim ve hizmetlerimizle en iyi şekilde karşılamak.

VİZYONUMUZ

Kendini her anlamda sürekli olarak geliştirmeye odaklı, üretim ve hizmet kalitesini sürekli artıran, uluslararası kalite standart ve imajına sahip, ülke ekonomisine katkıda bulunan bir şirket yapısı ile kendi sektöründe önce yurtiçinde sonra küresel düzeyde lider konumuna ulaşmak ve bunun sürekliliğini sağlamak.

ŞİRKET POLİTİKAMIZ

 Turalı grup olarak tüm bilgi ve birikimlerimizi kaliteye yansıtarak müşteri odaklı çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Faaliyet alanlarımız ham malzemeden son tüketime kadar devam etmekte ve tüm çalışma alanlarımızda son teknolojinin gerektirdiklerine göre üretim yapmakta ve verimli satış politikasını uygulamaktayız. Üretim alanında birkaç farklı ülkede ortak çözüm ortaklığı ile çalışmalarımıza devam ederken , aynı zamanda hassas kalite düzeyine sahip ürünlerimiz ile geniş bir yelpazede faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz...

Birden farklı alanda üretimini devam ettiren firmamız  metal endüstrisi , makine sanayi , hortum sanayi , hidrolik setörü,  medikal sanayi , teknik ve yurt dışı danışmanlık üzerine ağırlık vermektedir. Her bir üretim sahasında en önemli özelliğimiz "Tüm çalışmalarımızın size güç olarak yansımasıdır". Firma portföyümüzde hem üretim hem de ticaret merkezi olarak Türkiye, Çin , Tayvan , Almanya ve Azerbaycan' da irtibat noktlarımız ve üretimhanelerimiz ile gelişme açık bir portföyde sizler ile birlikte büyümeye devam eden bir grafik sunmaktayız. 

Satış politikamız oluşturulurken en önemli nokta distribitörlükler olmuştur. Her bölgede varolmak isteyen şirketimiz çözüm ortaklarıyla her bölgeye ulaşmayı hedeflemiştir. Şeffaf bir yapı eşliğinde sizler için en iyi çözümü sunmak ve gücünüze güç katmak için varolmaya devam edeceğiz...

Turalı Group Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR