Temizlikbu

TemizlikBu Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

TemizlikBu Bayilik Şartları

Belirlenen Makine, Ekipman Ve Araç İle Hizmet Sunma şartı. İnterneti Etkin Kullanabilen Personel. Hijyen Ve Sanitasyon Kuralları ön Görülerek Yapılan/yapılacak Olan İşlemler

TemizlikBu Bayilik Açıklaması

Kayseri Halı Yıkama Firması

Kayseri halı yıkama firması TemizlikBu ile halı temizleme ve perde temizliği işlemlerini profesyonel olarak alabilirsiniz. Kayserili anneler ve ev hanımları uygulamalarımızı o kadar çok beğenmiş olacaklar ki, halı yıkama firmaları içerisinde en iyisi olduğumuzu sosyal medyada yorumları ile belirtiyorlar.
Bunun için diyoruz ki; "Kayseri'deki 100'lerce ev hanımı yanılıyor olamaz!"

Kayseri'deki halı yıkamacılar içerisinde sağlık bilgisi kurallarına tam riayet ederek işlem yapabilen yegane markayız. Halı, 2.5 tl veya en ucuz gibi kuramlarla örtüşecek bir işlemden ziyade ayak sağlığınızla birebir ilişkilidir.
Fakat zaman zaman halı yıkama kampanyaları veya indirimli perde temizletme gibi fırsatlar oluşturarak alacağınız hizmeti daha da cazip hale getirebiliyoruz.

Talas başta olmak üzere  Melikgazi ve  Kocasinan ilçelerinin tamamına ücretsiz servisimiz, sizlere hizmet vermek adına ulaşabilmektedir. Aşağıdan hizmetlerimizin detaylarını ve fiyatlarını hızlıca inceleyebilirsiniz. Yada hemen iletişime geçerek sorunsuz ve güvenilir bir halı yıkamayı Kayseri'de bizden alabilirsiniz.

TemizlikBu Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR