Technomodel

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Oyuncak Bayilikleri

Technomodel Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Technomodel Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

Technomodel, Türkiye'de 200'ün üzerindeki bayisi ile sektöründe toptan satış konusunda lider konumdadır. Toptan satış konusunda deneyimli ekibiyle her konuda bayilerine destek vermeye çalışan firmamız, her geçen gün ürün gamına eklediği yeni çeşitlerle sektörde trendleri belirlemektedir.

Technomodel radyo kontrollü model grubunda;Align, Walkera, Black Horse, Carisma, Fastrax, Ripmax, CML, Morgan Fuels, Anderson, Dynammarkalarının resmi Türkiye distribütörüdür.

DJI, Futaba, DLE Engines markalarının ithalatını yapmaktadır.

Hobi ürünleri grubunda;Wilesco, 4D Puzzle, Decorative Ships, Domenech, Mamoli Modelmarkalarının resmi Türkiye distribütörüdür.

MCD Racing resmi Türkiye dağıtıcısı olan Technomodel GoPro, HPI ve Traxxas markalarının en büyük toptancılarından biridir.

Technomodel, Türkiye'de her geçen gün açılan yeni mağazalar ve internet sitelerinin hobi kategorisindeki ürün ihtiyacını güncel ürünleriyle karşılamaya çalışmaktadır.

Firmamız verdiği servis ve destekle daha faklı bir yol izlemeye çalışmaktadır. Uluslararası yarışmalarda Türkiye'yi temsil eden pilotlara destek vermeye çalışmakta, Türkiye'deki ulusal müsabakalarda sponsor olup yarışmalar düzenlemektedir.

Technomodel Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR