Bayilik Açıklaması

Tarihi Sarıyer Börek Bayilik

Tarihi Sarıyer Börek Bayilik Hakkında Açıklama : 1895 yılına dayanan geçmişiyle Tarihi Sarıyer Börek, günümüze ulaşmış asırlık bir lezzet durağıdır. Logo ve markasını 1995 yılında tescil ettirerek kurumsal bir firma olan Tarihi Sarıyer Börek 1995 yılından bu yana sektörde hizmet vermeye devam etmektedir. 

 Tarihi Sarıyer Börek Bayilik ve Bayilik Şartları 

Tarihi Sarıyer Börek, satış zincirini iş planına uygun lokasyonlarda açılacak yeni işletmelerle genişletme amacındadır. Geliştirilmiş franchise formülünde bayileriyle tüm deneyimini ve bilgi birikimini paylaşarak, onları da bu başarısına ortak etmektedir. Börek ve unlu mamuller konusunda uzmanlaşmış, yıllar boyunca titizlikle edindiği bilgi ve birikimini sürekli artırarak yenilemektedir. Tarihi Sarıyer Börek, ürünlerini özenle sunma konusunda elde ettiği tecrübe, bilgi ve birikimini franchise sistemine katılarak lezzet tutkunlarıyla paylaşmayı ve buluşturmayı hedeflemektedir. 

Tarihi Sarıyer Börek’in üretimden tüketim aşamasına kadar önceliği müşteri memnuniyetidir. Tüketicilere sunulana kadar ürünlerin lezzetini ve hijyenik koşullarını muhafaza etmek, üzerinde durulan konuların en başında gelmektedir. Ayrıca ürün ve fiyat politikasındaki tamamlayıcılık, müşteri memnuniyetini yükseltme ilkeleri arasında ilk sıralardadır. 

Tarihi Sarıyer Börek, geçmişten gelen lezzetini Türkiye’nin çeşitli noktalarında tüketicilere özenle sunmaktadır. 

Firma ismi: TARİHİ SARIYER BÖREK 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 50 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması, Personel Tarihi Sarıyer Börek Franchise sistemine katılma fırsatı!... 

Tarihi Sarıyer Börek, satış zincirini iş planına uygun lokasyonlarda açılacak yeni işletmelerle genişletme amacındadır. Geliştirilmiş franchise formülünde bayileriyle tüm deneyimini ve bilgi birikimini paylaşarak, onları da bu başarısına ortak etmektedir. 

Tarihi Sarıyer Börek Bilgilendirme Föyü - Mağazalar Mağazalarımız asgari 100 m2 kapalı alanda hizmet veren işyerleridir. Mağaza tasarımlarımızda cafe konseptine ağırlık vermekteyiz. 

Tarihi Sarıyer Börek Franchise Toplam Maliyet Bedeli Franchise katılım bedeli bölgelere göre değişmektedir. 

Mağazaların Konumu :Tarihi Sarıyer Börek satış noktası olarak AVM fastfood bölümleri, ana cadde üzerlerinde açık alanları olan mağazalar gibi hareketli konumlar tercih edilmektedir. Tarihi Sarıyer Börek konseptine göre düzenlenen bir mağazanın açılış maliyeti metrekare boyutuna ve fiziki durumuna göre değişiklik göstermektedir. 

Görüşme Süreci: Yatırımcı tarafından düşünülen mağaza bölge ve yerleri tespit edilip, başvuru formu eksiksiz doldurulduktan hemen sonra başlar. 

Ürün Sevkiyatı: Tüm ürünler ve tedarik malzemeleri firmamız veya bölge distribütörü tarafından zamanında kapıya teslim edilir. Bulunduğunuz bölgede bu konsepte, bu kadar az maliyetle, böyle imtiyazlı bir markanın temsilcisi olmak isterseniz lütfen ön başvuru formunu doldurup işyerlerinin ve bulundukları caddenin görsellerini sariyer@sariyerborek.com.tr adresine iletmeniz rica olunur.

Tarihi Sarıyer Börek Bayilik Ürünleri

Klasik Sarıyer Böreği, Sarıyer Kol Böreği, Sarıyer Çarşaf Böreği, Sarıyer Köy Böreği, Sariyer Gül Böreği, Sarıyer Su Böreği, Sarıyer Sade / Küt Börek, Kuru Pastalar, Tatlılar, Poğaça / Açma / Simit, Kahvaltı Tabağı, Mantı, Makarna, Pizza, Zeytinyağlılar, Soğuk Sandviçler.

Tarihi Sarıyer Börek Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: 12.500 USD isim hakkı bedeli ile sistemimize dahil olabilirsiniz. Dükkan iç dekorasyonu Tarihi Sarıyer Börek' in belirlediği mimar ve yüklenici firma tarafından yapılmaktadır. Dükkan işleyişi için gerekli olan tüm ekipman söz konusu mimar tarafından tedarik edilerek dükkan 20 ila 30 gün içerisinde anahtar teslim olacak şekilde bitirilmektedir. Dükkan yeri olarak hareketli konumlar tercih edilmektedir.

Tarihi Sarıyer Börek Bayilik Başvurusu

Tarihi Sarıyer Börek Bayilik, Tarihi Sarıyer Börek Bayilik Şartları hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyenler ise aşağıdaki iletişim numaralarından firma ile irtibat kurabilirler.

 

Bayilik Verdiği Bölgeler
Tüm Türkiye
BAŞVUR