Tarihi Sarıyer Börek

Geçmişi 1895 Yılına Dayanan Tarihi Sarıyer Börek Sektördeki Hizmetlerine Ve Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Tarihi Sarıyer Börek Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
* Bayilik almak isteyen girişimcilerden en az 100 metre karelik kapalı bir lokasyon bulunmasını talep eden marka, bayiliklerinde cafe konseptine ağırlık veriyor. Bayilik katılım bedeli iş yerinin açıları lokasyonun özelliklerine göre değişiyor.

Tarihi Sarıyer Börek Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Tarihi Sarıyer Börek Bayilik Şartları

Ana Caddeler üzerinde, Avm Fastfood Bölümlerinde, Sirkülasyonun Yoğun Olduğu Bölgelerde En Az 100 Metre Karelik Lokasyon
Bayilik Ve Mağaza Açılışı İçin Gerekli Sermaye
Bayilik Başvuru Formunun Eksiksiz Doldurulması
Marka Bilinirliğine Ve Kurum Kültürüne Uygun Olarak Müşteri Memnuniyeti Yaklaşımına Sahip Olunması

Tarihi Sarıyer Börek Bayilik Açıklaması

Tarihi Sarıyer Börekçisi Bayilik

Tarihi Sarıyer Börek gıda sektörü bünyesinde 1895 yılından bu yana yer alan köklü bir firma olup, Türkiye genelinde elliden fazla şubesi bulunmaktadır. Börek ve unlu mamuller alanındaki uzmanlığını güçlü marka bilinirliği ile birleştiren Tarihi Sarıyer Börek gıda sektörü bayilik veren firmalar içinde köklü geçmişi ve yatırımcıları için karlı iş fırsatları sunması nedeni ile popüler markalar arasında yer almaktadır.  Marka satış stratejileri doğrultusunda belirlenen iş planı ile uygunluk gösterecek lokasyonlarda bayilik vererek ülke genelindeki büyümesini sürdürmeyi hedeflemektedir.

Tarihi Sarıyer Börek Bayilik Şartları

Tarihi Sarıyer Börek bayilik almak için gereken yatırım bedeli seçilen bölgeye göre değişiklik göstermekte olup, kesin bilgiler marka ile iletişime geçilerek elde edilebilmektedir. Tarihi Sarıyer Börek bayilik verdiği işletmelerin en az 100 metrekare kapalı alanda hizmet vermesini talep etmektedir. Tarihi Sarıyer Börek mağaza tasarımlarında cafe konseptinin uygulanmasına ağırlık vermektedir. Tarihi Sarıyer Börek bayilik alan girişimcilerin işletmelerini alış veriş merkezlerinin fast food bölümleri ya da ana caddeler üzerinde açık alanları olan mağazalar gibi insan trafiğinin yoğun olduğu lokasyonlarda açmalarını istemektedir. Açılacak olan işletmenin maliyetinin belirlenmesinde dükkanın metrekare olarak büyüklüğü ve işletmenin fiziki durumu da etkili olmaktadır. Tarihi Sarıyer Börek bayilik almak isteyen girişimcilerin bayilik başvuru formunu eksiksiz olarak doldurmasını takiben, mağaza açılması düşünülenbölge ve yerlerin tespit edilmesi ile birlikte süreç başlatılmaktadır.

Tarihi Sarıyer Börek Bayilik Avantajları

Tarihi Sarıyer Börek bayilik alan girişimciler markanın başarısı kanıtlanmış franchise sistemine dahil olarak, markanın tüm bilgi ve birikimlerinden yararlanmaktadır. Başarısını bayileri ile paylaşmayı ve birlikte büyümeyi hedefleyen Tarihi Sarıyer Börek Türk damak tadında büyük bir yere sahip olan ürünleri ile bayilerine karlı bir işletme sahibi olmanın da yolunu açmaktadır. Üretimden tüketime kadar tüm süreçlerde müşteri memnuniyetine öncelik veren Tarihi Sarıyer Börek en önemli önceliğinin ürünlerinin lezzetinin ve hijyenik koşullarının korunması olduğunu belirtmektedir. Ayrıca markanın ürün ve fiyat politikasındaki tamamlayıcılık da müşteri memnuniyetini, buna bağlı olarak da bayilerinin satış potansiyelini artırma amacına yönelik olarak hizmet etmektedir.

Tarihi Sarıyer Börek Bayilik Destekleri

Tarihi Sarıyer Börek bayilik alan girişimcilere marka tarafından personel desteği, bölge koruması, pazarlama desteği ve reklam desteği sağlanmaktadır. Tarihi Sarıyer Börek bayilik almak isteyen girişimcilerine en verimli sonuçların alınabileceği lokasyonun seçilmesi konusunda da destek olmaktadır. Mağaza faaliyete geçtikten sonra da desteklerini kesintisiz olarak sürdüren Tarihi Sarıyer Börek bayilerinin karşı karşıya kalabileceği riskleri minimize etmeye ve karşılaştıkları sorunları en kısa sürede çözümlemeye dayalı bir politika izlemektedir. Tarihi Sarıyer Börek bayilik alan girişimcilerine tüm ürünler ve tedarik malzemeleri, marka ya da markanın bölge distribütörleri tarafından aksaksız bir şekilde kapıya teslim şeklinde ulaştırılmaktadır. Açılacak olan işletmenin iç dekorasyonu Tarihi Sarıyer Börek tarafından belirlenen mimari ekip ve yüklenici firma tarafından gerçekleştirilmektedir. Tarihi Sarıyer Börek bayilik alan girişimcilere işletmeleri 20 ile 30 gün içerisinde anahtar teslim olacak şekilde bitirilerek hizmetvermeye hazır hale getirilmektedir.

Tarihi Sarıyer Börek Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR