Simitçi Dünyası

Gelenekselleşmiş Bir Lezzeti Modern, Nezih Ve Hijyenik Ortamında Müşterilerine Sunan Simitçi Dünyası Başarılı Bir Zincir Haline Gelmesini Sağlayan Hizmet Kalitesini Gün Geçtikçe Yükseltmekte Ve..

Simitçi Dünyası Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Simitçi Dünyası Bayilik Şartları

Gerekli Yatırım Bütçesine Sahip Olunması
Kriterleri Karşılayan Lokasyon Bulunması
İnsan İlişkilerinde Başarılı Olmak
Girişimci Bir Ruha Sahip Olmak
Marka Değerlerini Benimseyebilmek

Simitçi Dünyası Bayilik Açıklaması

Simitçi Dünyası Bayilik

Simitçi Dünyası unlu mamuller sektörü faaliyetlerine başladığı günden bu yana daha geniş kitlelere ulaşmayı hedeflemekte ve bunun için bayilik vererek hizmet ağını genişletmektedir. Hem yurt içinde hem de yurt dışında bayilik veren Simitçi Dünyası unlu mamuller sektöründe bayilik veren firmalar arasında yüksek karlılığı ile üst sıralarda yer almaktadır. Küçük bir simit fırını olarak sektöre giren marka zamanla dünya mutfağından pek çok lezzeti de dahil ettiği menüsü ve müşteri memnuniyetini en üst sırada tutan anlayışı ile rakipleri arasından sıyrılmaktadır. Tüm Türkiye’de bayilik veren Simitçi Dünyası yenilikçi tarzı ile unlu mamuller sektörüne kattığı yenilikler ile sektörün öncü isimleri arasında yer almaktadır. Yeni iş ortakları ile birlikte markasını Türkiye’de ve dünyada yaygınlaştırmak için çalışmalarına devam etmektedir.

Simitçi Dünyası Bayilik Şartları

Simitçi Dünyası bayilik alan girişimciler ile franchising sözleşmesini on yıllık olarak imzalamaktadır. Türkiye’de her bölgede bayilik veren Simitçi Dünyası bayilik almak için gereken yatırım bedeli açılacak olan mağazanın boyutuna ve seçilen konsepte göre değişiklik göstermektedir. Simitçi Dünyası bayilik almak isteyen girişimcilerine Fırın, Mutfak ve Kampüs olmak üzere üç farklı yatırım alternatifi sunmaktadır. 

Fırın kafelerde her zevke hitap eden unlu mamuller tüketicilere sunulmaktadır. Mutfak kafelerde Türk ve dünya mutfağının en sevilen lezzetleri ve geleneksel fırın ürünlerine yer verilmektedir. Kampüs kafelerde öğrencilere hızlı ve pratik molalar sunulmaktadır. 

Simitçi Dünyası bayilik alan girişimcilerinden aylık ciro üzerinden katılım payı talep etmektedir. Açılacak olan mağazaların projelendirme, dekorasyon ve inşaat çalışmaları marka tarafından gerçekleştirilip yatırımcıya anahtar teslim olarak sunulmaktadır. Açılacak olan mağazaların iç mekanının en az 100 m2 olması gerekmektedir. Dış mekan için bir standart öne sürülmemekle birlikte her mağazada dış mekan olması istenilmektedir. Lokasyon yatırımcı tarafından belirlenmekle birlikte mekanın uygunluk onayı marka tarafından verilmektedir. Açılacak her mağaza için bölge ve şehir bazında fizibilite çalışmaları gerçekleştirilmektedir. 

Simitçi Dünyası Bayilik Avantajları

Simitçi Dünyası bayilik alan işletmecilerinin mağazalarında müşterilerine sunacakları ürünleri üretim tesislerindeki soğuk hava depolarından soğutmalı araçlara aktararak donuk ürün zinciri kırılmadan teslim etmektedir. Müşteri memnuniyetinin ve ürünlerde arzu edilen lezzetlerin sağlanabilmesi için ürünler mağazalarda talep doğrultusunda belirli aralıklarla pişirilerek tezgahlara sıcak ve taze bir şekilde sunulmaktadır. Simitçi Dünyası müşterilerinin damak tadına ve taleplerine göre ürün çeşitlerini yenilemektedir. Marka bilinirliği ve lezzetli ürünleri sayesinde Simitçi Dünyası geniş bir müşteri kitlesine hitap etmekte ve girişimcilerine de büyük bir kitleye hizmet sunma avantajı sağlamaktadır.

Simitçi Dünyası Bayilik Destekleri

Simitçi Dünyası mağazalarda sunulacak olan ürünlerin pişirilerek hazırlanması konusunda mağaza personeline gerekli eğitimleri vermektedir. Mağazaların açılışından sonra markanın eğitim uzmanları belirli aralıklarla eğitimlere devam etmektedir. Mağazalarda görev alacak personeller marka ve bayi tarafından belirlenmekte, açılış tarihine kadar çalışacakları istasyona göre ihtiyaç duyacakları eğitimlere tabi tutulmaktadır. Simitçi Dünyası bayilik alan girişimciler piyasa standartlarına oranla en yüksek kar marjına sahip franchise zincirine dahil olmanın karlılığını yaşamaktadır. Hukuki alanlarda bayilere marka tarafından destek sağlanmakta, reklam çalışmaları ile bayilerin müşteri sayısını artırması hedeflenmektedir.

Siz de yatırım riskini azaltan ve başarısı kanıtlanmış bir sisteme sahip olan Simitçi Dünyası bayilik alarak karlı bir ortaklık için ilk adımınızı atabilirsi

Simitçi Dünyası Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR