Simitçi Dünyası

Simitçi Dünyası Bayilik Açıklaması

Simitçi Dünyası Bayilik

Simitçi Dünyası Bayilik Şartları ve Bayilik Başvurusu Hakkında Bilgi : 

Biz SİMİTÇİ DÜNYASI olarak,konusunda uzman çalışanları ve engin tecrübeyle fark yaratan uygulamakta olduğu hizmet anlayışı ve yaklaşımıyla sadakat oluşturan mekanlarını özel ve farklı kılan tasarımıyla samimiyet yaratan, işbirlikçileri ve çalışanları nezninde katma değer üreten,sürekli gelişen ve geliştiren, misafirlerinin huzurunu ve konforunu önemseyen, süratle değişim gösteren, yeniliklere nostaljik bir yaklaşımla gülümseyen, ulusal ve uluslar arası alanlarda lider konuma gelme hedefindeyiz. 

Simitçi Dünyası Bayilik Şartları ve Bayilik Başvurusu 

Simitçinin ve simit severlerin geldiği yerden geliyoruz…Geleneksel gıda ürünlerini modern, hijyenik ve nezih ortamlarda tüketiciye sunma eğiliminin ağırlık kazandığı günümüzde; simit tablasını nereye kuracağını bilen simitçinin, simidin tazesini, çıtırını, ona dokundukları anda hisseden ellerin dikkat ve hassasiyetiyle yola çıktık. Geleneksel kültüre ilişkin derin bilgimizi, inovasyon kabiliyetimizle birleştirerek 2012 yılında “Simitçi Dünyası”nı kurduk. Fırın ve bistro kafelerimizi simit severlerin gündelik gezintilerinde ve hareketli iş ortamlarında rahatça ulaşabilecekleri merkezlerde seçerek, Simitçi Dünyası markasına ait mağazalar zincirinin ilk halkalarını oluşturduk.

Hızlı ama telaşsız bir gayretle açılan Simitçi Dünyası’nın; fırın ve bistro kafeleri, kısa sürede kalitenin ve geleneksel damak tadının adı, samimiyet dolu muhabbetlerin tek adresi oldu. Başarılı neticelerden alınan güçle beraber; daha hızlı ve daha emin adımlarla, büyük bir yapının temel taşlarını bir bir örmeyi sürdürüyoruz.Nitekim, özveri içeren mevcut çabalarımızla, henüz ikinci faaliyet yılımızda, 50 şubeye ulaşarak, sektörün ikinci büyük markası olmayı başardık. Hedefimiz; yüzlerce şubeyle, tüm Türkiye’ye yayılıp, arkasından Avrupa, Asya ve Orta Doğu’da şubeler açmak ve bir dünya markası olmaktır. 

Firma ismi: SİMİTÇİ DÜNYASI

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 102

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması, Personel

Simitçi Dünyası Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Konsepte göre değişiklik göstermektedir. 

Fırın Cafe : Her damak tadına hitap eden unlu mamullerin bulunduğu Fırın Cafe’lerimizde, tazeliği ve lezzeti birleştirerek sofralara getiriyoruz. Geleneksel hamur işlerini ve kahvaltı çeşitlerini, nezih ve samimi bir ortamda müşterilerimize sunuyoruz. 

Bistro Cafe : Dünya Mutfaklarından gurme lezzetlerin sunulduğu Bistro Cafe’lerimizde, eğitimli aşçılarımız ve özenli hizmet anlayışımızla “Bir Dünya Lezzet”i değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz. 

Kiosk : Hızlı ve pratik çözümler isteyen değerli müşterilerimizin rahatça ulaşabileceği noktalarda konumlanan Kiosk’larımızda, unlu mamullerimiz ve içecek çeşitlerimizle hareketli günleri lezzetlendiriyoruz.

Simitçi Dünyası Bayilik Başvurusu

Simitçi Dünyası Bayilik Başvurusu yapmak isteyen girişimciler yada yatırımcılar vermiş olduğum bu linkten Simitçi Dünyası Bayilik Başvuru Formu giriş yaparak Simitçi Dünyası Bayilik Başvurusu yapabilirsiniz. Simitçi Dünyası Bayilik, Simitçi Dünyası Bayilik Şartları ve Simitçi Dünyası Bayilik Bedeli hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyenler ise aşağıda vermiş olduğum irtibat numaralarından firma ile iletişim kurabilirsiniz.

 

Simitçi Dünyası Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR